آموزش اندروید هیوا وب

 طراحی 0 تا صد 

فروشگاه اینترنتی

طراحی 0 تا صد

اپلیکیشن اینستاگرام

طراحی 0 تا صد

اپلیکیشن درخواست تاکسی آنلاین

چرا یادگیری برنامه نویسی اندروید یا همان آموزش اندروید ضروری است؟

سیستم عامل اندروید توسط شرکت بزرگ گوگل پشتیبانی و توسعه داده می شود ، اندروید یک سیستم عامل اوپن سورس و بر پایه هسته لینوکس می باشد که بیشتر از 70 درصد از سهم سیستم عامل های گوشی موبایل را به خود اختصاص داده و همین امر نشان دهنده اهمیت این سیستم عامل برای یادگیری و توسعه می باشد. سیستم عامل اندروید توانسته در مقایسه با سایر سیستم عامل های موبایل ، سرعت رشد بالایی داشته باشد و به محبوبیت خیلی بالایی دست یابد و به همین جهت ، آموزش اندروید به یک امر ضروری تبدیل شده است چرا که با آموزش و یادگیری اندروید فرد می تواند از جایگاه خوبی در اجتماع برخوردار شود.

شرکت مهندسی و فناوری اطلاعات هیواوب با برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به صورت کاملا عملی و پروژه ای ویژه بازارکار به تربیت برنامه نویسان و توسعه دهندگان اندروید جهت ورود به بازارکار می پردازد.

اما قبل از شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید ، احتمالا دوست داشته باشید با بازارکار و درآمد برنامه نویسان و توسعه دهندگان این حرفه و آشنایی کامل داشته و از سود عالی و درآمد بالای آن اطمینان حاصل کنید. به همین جهت در زیر به فرصت های شغلی برنامه نویسان اندروید در ایران و خارج از ایران می پردازیم :

توسعه دهندگان و متخصصان اندروید فرصت های شغلی فراوانی جهت کسب درآمد دارند که می توانند به خوبی از آنها به سودهای فراوانی برسند.

آموزش اندروید در ارومیه | آموزش برنامه نویسی اندروید | متخصص اندروید

استخدام در شرکت های خصوصی یا سازمان های دولتی

یک توسعه دهنده و برنامه نویس اندروید می تواند در یک شرکت خصوصی یا سازمان دولتی به عنوان نیروی کار و برنامه نویس اندروید استخدام شود و وظیفه توسعه اپلیکیشن های اندروید آن شرکت یا سازمان را برعهده گرفته و ماهیانه حقوق و مزایایی به او اختصاص داده شود.

این حقوق و مزایا با توجه به نوع شرکت و تخصص فرد متغیر بوده به طوری که برنامه نویسان اندروید در ایران هم اکنون حقوقی بین 2 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان به صورت ماهانه دریافت می کنند که حدود چندین برابر حقوق یک کارمند ساده می باشد و همچنین حقوق یک برنامه نویس اندروید در خارج از کشور ماهانه بین هزار دلار تا 20 هزار دلار می باشد به طوری که برنامه نویسی یکی از شغل های سطح بالا به حساب می آید و شامل خیلی از مزیت های دیگیری نیز می باشد.

فریلنسرها و افراد دورکار

درآمد فریلنسرها و افراد دورکار روز به روز رو به افزایش است ، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مفهوم فریلسنر و افراد دورکار چیست؟

فریلنسر به نیروی کاری گفته می شود که بدون مراجعه حضوری و فیزیکی به محیط کار و بدون داشتن تعهد کار در ساعات مشخصی از شبانه روز و همچنین بدون محدودیت کار فقط با یک کارفرما، بتواند با توجه به تخصص خود از راه دور و در هر زمان و مکان برای تمام دنیا کار کند.

تعریف بالا یک تعریف جامع از فریلنسر می باشد. پس اگر شماهم جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی خواهید هر روز صبح ساعت 7 از خواب بیدار شده ودر شلوغی و ترافیک شهر به سرکار بروید و تا عصر خسته و کوفته و بی حوصله به خانه برگردید و مدیریت زمان و کار در دست خودتان نیست و مطیع قوانین کارفرما هستید ، شغل فریلنسری جوابگوی همه ی نیازهای شماست.

شما می توانید در منزل و در هر ساعتی از شبانه روز برای کارفرمایان مختلفی کار کنید حتی بدون اینکه آنها را بشناسید و با آنها مستقیم در ارتباط باشد!!!

اما شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چگونه این کار ممکن است؟

وبسایت هایی در ایران و خارج از ایران وجود دارند که این بستر را برای فریلنسرها بوجود می آورند که بتوانند از راه دور کار کنند.

با توجه به افزایش قیمت ارز در داخل کشورمان ، فرصتی خیلی عالی برای فریلسنرهایی است که با خارج از کشور و به دلار بتوانند کسب درآمد کنند.

از وب سایت های مهم در زمینه فریلنسری و آزادکاری می توان به چند نمونه اشاره کرد:

درآمد یک فریلنسر در ایران با توجه به زمانی که برای این کار اختصاص می دهد بین 300 هزار تومان الی 15 میلیون تومان متغیر می باشد.

درآمد فریلنسران خارجی ماهانه بین 10 هزار دلار الی 35 هزار دلار می باشد. که جزو شغل های تاپ و با درآمد خوب به حساب می آید.

برگزاری دوره های آموزش اندروید به صورت حضوری یا مجازی :

برنامه نویس و متخصص اندروید می تواند از طریق برگذاری دوره های آموزش حضوری در آموزشگاه ها یا شرکت ها به آموزش اندروید پرداخته و از این طریق به کسب درآمد بپردازد.

همچنین می توانند از طریق ضبط ویدیوهای آموزشی و ایجاد پکیج های آموزش برنامه نویسی اندروید از طریق وبسایت ها و شبکه های اجتماعی به کسب درآمد بپردازند.

امر آموزشی درآمدهای بالایی دارد ، در برخی از وبسایت های ایران یا خارجی شاهد پکیج های  آموزش برنامه نویسی اندروید هستیم که با مبالغ بالا و به تعداد خیلی زیادی به فروش رسیده اند و دارای تعداد زیادی مشتری و دنبال کننده هستند که می توانند در پکیج های دیگری هم از وجود آن ها استفاده کنند.

همچنین شاهد وجود دوره های آموزش حضوری اندروید هستیم که با مبالغ چندین میلیونی برگذار می شوند و از این طریق به درآمدهای فراوانی می رسند. پس شما می توانید با آموزش برنامه نویسی هم به درآمد برسید

تبدیل یکسری ایده ها به اپلیکیشن های کاربردی:

اگر شما هم از جمله ای افراد ایده پردازی هستید که طرح های خوبی در ذهن دارید و در صدد تبدیل این طرح و ایده ها به اپلیکیشن های کاربردی که نیازهای جامعه را پوشش می دهد ، می باشید و از طرفی هم به شرکت ها یا افراد برنامه نویس و متخصص اطمینان ندارید و نمی خواهید ایده خود را در اختیار آن ها قرار دهید ، چاره شما آموزش اندروید و تبدیل شدن به یک برنامه نویس و متخصص اندروید می باشدکه بتوانید ایده های خود را به اپلیکیشن های کاربردی تبدیل کنید و در مارکت های اندرویدی جهت استفاده عموم عرضه کنید.

می توان گفت این فرصت شغلی درآمد خیلی بالایی داشته و نسبت به سایر فرصت های شغلی دیگر سود دهی قابل تاملی دارد به طوری که اکثر افراد را وسوسه کرده و به سمت آموزش برنامه نویسی اندروید بیایند و تبدیل به یک برنامه نویس اندروید شوند.

در زیر به درآمد یکسری از اپلیکیشن های اندرویدی در ایران می پردازیم:

طبق گزارش سال 1396 کافه بازار ، درآمد اپلیکیشن ها و بازی ها افزایش قابل توجهی داشته اند که قطعا این درآمدها هم اکنون خیلی بیشتر و بیشتر شده اند. در زیر توجه شما را به گوشه ای از این آمار جلب می کنیم:

کافه بازار تعداد کاربران خود را 36 میلیون نفر ذکر می کند ، این یعنی یک بازار داغ با 36 میلیون مشتری!!!

این تعداد مشتری می توانند خریدار اپلیکیشن های شما باشند!!

تغییرات درآمدی اپلیکیشن ها و بازی ها و بازی ها در سال 96 نسبت به سال 95 برای بازی ها 94 درصد و برای اپلیکیشن ها 64 درصد بوده است که این خود به تنهایی نشان دهنده رشد روز افزون استفاده از بازی ها و اپلیکیشن های کاربردی در کافه بازار آمده است که خود گویای درآمد خیلی بالای این اپلیکیشن ها می باشد.

برنامه و اپلیکیشن دیوار توانسته بیش از 13 میلیون نصب فعال داشته باشد ، همچنین اپلیکیشن تقویم اذان گوی باد صبا با بیش از 8 میلیون نصب فعال ، اپلیکیشن ایرانسل من با بیش از 6 میلیون ، اسنپ 6 میلیون نصب فعال

همچنین بازی هایی مثل باقلوا با 1 میلیون نصب فعال ، Quiz of kings با بیش از یک میلیون نصب فعال ، آمیرزا با بیش از 500 هزار نصب ، جدولانه با بیش از 500 هزار نصب ، هی تاکسی با بیش از 500 هزار نصب و …

همین آمارها نشان دهنده درآمد خیلی بالای ایده ها و اپلیکیشن های کاربردی اندروید در ایران می باشد.

اپلیکیشن ها و بازی ها در مقیاس جهانی و در مارکت هایی مثل گوگل پلی درآمدهای چندین صدبرابری اپلیکیشن ها و بازی های ایرانی داشته و مقیاس بزرگی از بازار جهانی را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.

و اما چرا آموزش ما

به جرات می توان  گفت هدف ما از آموزش اندروید صرفا گرفتن شهریه از شما و برگزاری کردن یک دوره معمولی که پس از اتمام دوره با شما خداحافظی کنیم نمی باشد ، بلکه هدف اصلی ما تبدیل شدن به یک برنامه نویس و متخصص اندروید که توانایی طراحی و پیاده سازی هرنوع اپلیکیشنی در هر مقیاس با بکارگیری آخرین متدها و تکنولوژی ها در زمینه برنامه نویسی موبایل ، می باشد پس مطمئن باشید در این راه هرآنچ مهم و ضروری باشد بکار خواهیم گرفت.

سرفصل ها

معرفی کامل برنامه نویسی و اندروید و آموزش نصب و راه اندازی ملزومات لازم جهت شروع برنامه نویسی اندروید

طرح کامل اکتیویتی ها و چرخه حیات آن ها

بررسی مفهوم intent و نحوه کارکرد آن ها

ارتباط بین گرافیک و بخش کدنویسی صفحات

کار با Fragment ها و ViewPager ها

معرفی اجمالی برنامه نویسی جاوا

مقدمات برنامه نویسی جاوا

بررسی متغیرها و انواع داده ها در جاوا

بررسی دستوارت شرطی و حلقه های تکرار

آرایه ها

معرفی اجمالی برنامه نویسی جاوا ، شی گرایی و کار با کلاس ها

وراثت

کپسوله سازی متدهای سازنده و مخرب

مفهوم EnterFace و سایر مفاهیم شی گرایی

کار با لیست ویوها

کار با Recycle View ها

برنامه نویسی چند نفی و مفهوم theread

شروع کار با دیتابیس

پردازش های غیرهمزمان Asgnchronous Processing

کار با دیتابیس

مقدمات آشنایی با سرور

کارکردن با سرور – ارتباط برقرارکردن با سرور

آشنایی با بستر ارسال اطلاعات Json

آشنایی با ارسال اطلاعات به صورت جیسون (Json) از سرور

آشنایی با دریافت اطلاعات به صورت json در اپلیکیشن اندروید

کار با توابع کاربردی دیتابیس

آشنایی با کتابخانه Volleg جهت ارتباط با سرور

کار با توابع ارسال email

کار با توابع ارسال پیامک کوتاه sms

کار با سخت افزار موبایل از جمله وای فای و بلوتوث در اپلیکیشن اندروید

آشنایی با سنسورها در اندروید

مدیریت اعلان ها (نوتیفیکیشن) و کار با کتابخانه ها و سرویس ها

آشنایی با کتابخانه های گوگل در برنامه

برنامه نویسی واکنش گرا در اندروید RX Java

کار با Firebase برای توسعه اندروید

آموزش Background service در اندروید

انتشار اپلیکیشن در ماکت های ایرانی و خارجی جهت فروش

آشنایی با تست اندروید Espresso , Junit

آموزش انیمیشن سازی اپلیکیشن های اندروید

آموزش خروجی گرفتن در اندروید استودیو

آموزش متریال دیزاین و آشنایی با خلاصه و قیافه اپلیکیشن های اندروید

طراحی منحصر به فرد و زیبا و کار با گرافیک اپلیکیشن های اندروید و ساخت سفارشی طاهرهای قسمت های مختلف برنامه

کار با فونت ها در برنامه

کار با ابزارک ها (widgets) و مفاهیم رابط کاربری

کار با انیمیشن ها در اندروید

به جرات می توان گفت که این دوره یکی از کاملترین و جامع ترین دوره های آموزش اندروید در کشور می باشد و در این دوره آموزشی 3 اپلیکیشن جامع و حرفه ای از صفر تا صد طراحی و برنامه نویسی خواهد شد.

مخاطبین دوره:

این دوره برای چه افرادی توصیه می شود؟

برای همه افرادی که به فکر طراحی اپلیکیشنی برای ایده خود هستند.

برای افرادی که به عنوان نیروی برنامه نویسی اندروید در یک شرکت یا سازمان استخدام می شوند.

برای افرادی که در آینده به امر آموزش اندروید خواهند پرداخت

برای افرادی که به تولید دوره های آموزش مجازی و پکیج های آموزشی می پردازند.

برای افرادی که در منزل نشسته و مشغول برنامه نویسی اندروید به شکل فریلنسری هستند

برای تمامی علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی موبایل و اندروید

سوالات متداول

هیچ پیش نیازی ندارد و این دوره از صفر تا صد تدریس خواهد شد

این دوره فعلا در تهران و تبریز و ارومیه برگزار می گردد ولی در صورت تکمیل ظرفیت در اکثر استان های کشور قابل برگزاری می باشد

بله ، این دوره به صورت غیر حضوری هم ارائه می گردد و پکیج کامل فیلم های دوره و تمارین هرجلسه از دوره حضوری فردای آن روز در اختیار شما قرارداده می شود و شما کاملا زیر ذره بین اساتید ما قرار خواهید گرفت و پشتیبانی کاملی به شما تعلق می گیرد

اگر شما تمامی جلسات این دوره به همراه تمارین مربوطه را به صورت کامل و منظم آموزش ببینید ما شما راتضمین خواهیم کرد که به هر آنچه یک متخصص اندروید جهت ورود به بازارکار نیازمند باشد ، تجهیز خواهید شد.

با توجه به اینکه شما بعد از گذراندن این دوره و موفقیت در آن ، در اولین پروژه ای که برنامه نویسی خواهید کرد هزینه همه دوره را بدست خواهید آورد. این دوره به شما یک تخصص و شغل پردرآمدی خواهد داد که در قبال مبلغ و شهریه دوره خیلی ارزش بالاتری دارد.

بله ، این دوره کاملا به صورت پروژه محور ویژه بازارکار تدریس می شود و در این دوره 3 پروژه کامل و جامع و حرفه ای از صفر تا صد برنامه نویسی خواهد شد

آیا آموزش اندروید در ارومیه با تهران متفاوت خواهد بود؟

خیر ، تمامی نکاتی که در تهران گفته می شود در شهر های دیگر نیز به همان صورت ارائه خواهد شد و تفاوتی بین دوره های آموزش اندروید در ارومیه با آموزش برنامه نویسی اندروید در تهران وجود ندارد. چرا که سرفصل ها کاملا مشخص است و برای آموزش مطابق با سرفصل ها پیش خواهیم رفت.

آموزش اندروید در ارومیه ، تهران و تبریز درحال برگزاری است. چنان چه درخواست ها برای برگزاری در سایر شهرها نیز به حد نساب کافی برید علاوه بر آموزش اندروید در ارومیه ، تهران و تبریز نیز در شهرهای دیگر کشور عزیزمان هم برگزار خواهد شد.

جهت داشتن هرگونه سوال یا درخواست مشاوره با شماره تلفن 09334433353 تماس حاصل بفرمایید.