طراحی وب سایت استارت آپ

شروع یک کسب و کار جدید؟
ما کمک کرده ایم تا بسیاری از استارت آپ های موفق رشد کنند،
و می توانیم شما را نیز درمسیر طراحی وب سایت استارت آپ گام به گام راهنمایی کنیم.

طراحی وب سایت استارت آپ

>> ابتدا به آن شکل که شایسته ی شما است شروع به کار کنید و سپس توجه سرمایه گذاران و مشتریان جدید را جلب کنید.

>> یک استراتژی پایه برای ردیابی اهداف کسب درآمد شرکت طراحی وب سایت و تلفن همراه بسازید.

>> یک کمپین دیجیتال مارکتینگ موثر که از ابتدای رقابت یک نام تجاری منحصر به فرد و قابل اعتماد را برای شما بازگو می کند، راه اندازی کنید.

طراحی وب سایت استارت آپ

چگونه یک وب سایت استارت آپ موفق طراحی کنیم؟

یک برند بسازید

ایجاد یک نام تجاری اساسی برای شرکت استارت آپ شما به منظور رشد دیجیتال ضروری است. طراحی وب سایت استارت آپ شما زمینه ی راه اندازی تمام تلاش های دیگر نام تجاری شما در هر دو حالت آنلاین و آفلاین است، و نیازمند ویژگی هایی است که  به رشد مخاطبان شما کمک کند. خطوط و لوگوی برجسته همراه با پیام ها و رنگ های سازگار، جزئیاتی هستند که کسب و کار شما را به طور بصری نمایش می دهند.
چند رسانه ای مانند ویدئو و تصویری که شرکت شما را عملا نشان می دهد، روش های عالی برای ارائه محتوای متمایزی است که محصول یا خدمات شما را نشان می دهد. هر یک از این عناصر بصری برند به شما کمک خواهد کرد که نشان دهید چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید.

سادگی را حفظ کنید

طراحی وب سایت شما باید ساده و به راحتی قابل فهم باشد. به عنوان یک شرکت استارت آپ (راه اندازی)، سرویس یا محصول شما باید برای بازدیدکنندگان از همان لحظه ای که به صفحه شما مراجعه می کنند، واضح باشد.
طراحی وب سایت استارت آپ شما می تواند به صورت بصری نشان دهنده ی کسب و کار شما باشد به طوری که توجه مخاطبانتان را بدون نیاز به جست و جوی بیش از حد وب سایت، به خود جلب کند. زمانی که شما آن ها را جذب کردید، پس از آن می توانید آنها را به جست و جو تشویق کنید. از تصاویر و پیام های ساده در طراحی وب سایت خود استفاده کنید تا کاری که انجام می دهید و عواملی که شما را از رقبای  صنعت متفاوت می سازد را مشخص کنید.

ویژگی اطلاعات تماس

به عنوان یک کسب و کار که در ابتدای کار قرار دارد، شما می خواهید خود را مورد تایید مردم قرار دهید تا مخاطبان و اعتبار خود را رشد دهید. فرقی ندارد که مشتریان بالقوه یا شرکای تجاری باشند یا رسانه هایی که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند، آن ها باید بتوانند به آسانی با اطلاعات و منابع موجود در طراحی وب سایت شما کار کنند.
مکان خود را به وضوح بر روی  نقشه ی وب سایت خود نمایش داده و لیستی از اطلاعات تماسی که کمک می کند افراد به دفتر شما و یا نماینده ی شرکت شما متصل شوند، فهرست کنید. این به مخاطبان شما کمک می کند تا اطلاعاتی درباره ی  کار شما به دست آورند، و همچنین یاد بگیرند چگونه از کسب و کار شما بهره مند شوند.

تایید اعتبار

برای رشد کسب و کار خود به صورت آنلاین، باید بین خودتان و مخاطبانتان اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. مشتریان، مطالعات موردی و پوشش مطبوعاتی همگی ویژگی هایی هستند که می توانند به طراحی وب سایت استارت آپ شما کمک کنند تا اعتبار شرکت  شما بین بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه افزایش یابد.
قبل از اینکه کسی بتواند کسب و کار با شما  را انتخاب کند، نیاز دارند تا  بدانند که آیا می توانند به نام تجاری و کاری که شما تولید می کنید اعتماد کنند. داشتن یک رابط کاربری حرفه ای با تمام این منابع به آسانی اعتبار آنلاین شما را ممکن می سازد، و برای شما شهرتی به عنوان یک سازمان ایجاد می کند.

آیا آماده اید تا درباره ی طراحی وب سایت استارت آپ بحث کنید؟