استراتژی بازاریابی – شرکت طراحی سایت هیوا وب

کمپین های استراتژی بازاریابی موفق با برنامه ریزی و تحقیقات دقیق شروع می شود
تا
KPI ها شناسایی شوند
و اطمینان حاصل شود که اهداف منحصر به فرد برند برآورده می شوند.

مطالعات موردی استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی

از طریق یک استراتژی بازاریابی خلاق و قانع کننده، Service King قادر شد تا در بازارهای جدید گسترش پیدا کند و همواره ROI را از تابلوهای تبلیغاتی پیگیری کند.

استراتژی بازاریابی

مارک های Bowlmor AMF از طریق سئو، استراتژی بازاریابی و استراتژی رسانه های پرداختی، می توانند با راه های جدید مشتری جذب کنند.

با ایجاد یک استراتژی بازاریابی قانع کننده، که شامل پیشنهاد ارزشمند جدید و موقعیت بازار است، BHue توانست حضور برند خود ایالات متحده را گسترش دهد.

استراتژی بازاریابی

از طریق یک استراتژی بازاریابی و رسانه ی پراختی هدفمند، Dance.com توانست یک جامعه ی پر جنب و جوش برای افراد ایجاد کند.

فرایند استراتژی بازاریابی

شروع پروژهتیم ما با شما ملاقات می کند تا اهداف کسب و کار، و اهداف برند شما را شناسایی کند، و تمام موادی که شما برای تشکیل استراتژی خود در اختیار ما قرار می دهید، را بررسی کند. پس از آن ما یک پروژه ی کوتاه ایجاد می کنیم که شامل یک جدول زمانی برای ارائه ی نتایج است.
تحقیق و تجزیه و تحلیلهمانطور که ما شروع می کنیم درباره ی کسب و کار شما بیشتر بدانیم، درباره ی چشم انداز صنعت شما تحقیقات بازاریابی انجام خواهیم داد تا روند فرهنگی را شناسایی کنیم، مشتریان مورد نظر شما را تعیین کنیم، و پیشنهادات ارزشمندی که باعث تداوم برند شما در بازار است، را مشخص می کنیم.
طرح توجیهیدر اینجا ما شروع می کنیم تا همه ی تلاش های آینده را در استراتژی خود پایه گذاری کنیم. ما پیامی را ایجاد می کنیم که به درستی صدای برند شما را منتقل می کند، کانال های خاصی که به جست و جوی مخاطبان مورد نظر شما کمک می کنند را مشخص می کند، و KPI هایی را پیدا می کند که در پیگیری و اندازه گیری نتایج کمپین های بازاریابی به ما کمک خواهند کرد.
توسعه ی مفهوم خلاقانهما از پیام و برند ثبت شده استفاده می کنیم تا تمام خواسته های خلاقانه مورد نیاز برای انجام کمپین و حیات بخشیدن به مفهوم کسب و کار را طراحی کنیم. از مواد چاپی گرفته تا ضمانت منحصر به فرد هر کانال بازاریابی دیجیتال، ما یک مفهوم هماهنگ برای متحد کردن کمپین شما در میان چندین فروشگاه ایجاد خواهیم کرد.
برنامه ی فعال سازیدر اینجا ما شروع می کنیم تا همه ی تلاش های آینده را در استراتژی خود پایه گذاری کنیم. ما پیامی را ایجاد می کنیم که به درستی صدای برند شما را منتقل می کند، کانال های خاصی که به جست و جوی مخاطبان مورد نظر شما کمک می کنند را مشخص می کند، و KPI هایی را پیدا می کند که در پیگیری و اندازه گیری نتایج کمپین های بازاریابی به ما کمک خواهند کرد.هنگامی که استراتژی بازاریابی اولیه ایجاد شد، یک برنامه ی فعال سازی برای چگونگی اجرای کمپین شما ایجاد خواهیم کرد. ما باهم کار خواهیم کرد تا یک بودجه برای هر کانال بازاریابی اختصاص دهیم، یک برنامه ی رسانه ای ایجاد کنیم، و یک جدول زمان بندی برای مدیریت نتایج کمپین ایجاد کنیم.

با تیم بازاریابی ما آشنا شوید

همیاران مشتری و مدیران حساب

همیاران مشتری و مدیران حساب با هم به عنوان طرفداران نام تجاری شما کار می کنند و نقطه ی اصلی ارتباط شما با شرکت هیوا وب خواهند بود. آن ها اینجا هستند تا شما اهمیت رشد دیجیتال با یک استراتژی بازاریابی عالی را درک کنید و شما را در از اول تا آخر پروژه راهنمایی خواهند کرد.

طراحان

طراحان ما با تیم های استراتژی و بازاریابی همکاری خواهند کرد تا وعده های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین ایجاد کنند که به طور جهانی با تصویر برند شما کار می کنند.

استراتژیست های بازاریابی و هدایت کنندگان بازاریابی

پس از انجام تحقیقات دقیق رقابتی، استراتژیست های بازاریابی با ایجاد برنامه های استراتژی بازاریابی منسجم، پایه ای برای کمپین بازاریابی شما توسعه می دهند. پس از آن هدایت کنندگان بازاریابی تیم بازاریابی را در اجرای کمپین و حفظ هماهنگی در هر کانال، هدایت خواهند کرد.

مدیران حسابداری

مدیران بازاریابی با یک هدایت کننده ی بازاریابی کار می کنند تا به تیم متخصصین با استعداد که روی استراتژی بازاریابی شما کار می کنند، نظارت کنند. آن ها سازمان دهی و پیگیری خواهند کرد و نتایج کمپین بازاریابی شما را ارائه خواهند داد.

متخصصین PR دیجیتال

تیم ما متشکل از متخصصین PR دیجیتال، با نفوذگران صنعت و رسانه ها کار می کنند تا به طور استراتژیک محصولات و خدمات شما را ارتقا داده و محبوبیت برند شما را افزایش دهند.

متخصصین محتوا

متخصصین محتوا با تمام کانال های بازاریابی دیجیتال همکاری می کنند تا یک استراتژی بازاریابی  قانع کننده ای ایجاد کنند که ضمن سازگاری با صدای برندتان، با مخاطبان شما حرف بزند.

متخصصین رسانه ی پرداختی

متخصصین رسانه ی پرداختی کمپین های جست و جوی پرداخت را اجرا، پیگیری، گزارش، و تجزیه و تحلیل می کنند. ان ها روند را شناسایی می کنند، داده ها را جمع آوری می کنند، و هزینه ها را مدیریت می کنند تا حداکثر ROI را برای هر مشتری بدست آورند.

متخصصین شبکه های اجتماعی

متخصصین شبکه های اجتماعی ما تمامی پروفایل شبکه های اجتماعی شما را مدیریت می کنند در حالیکه  به طور استراتژیک کار می کنند تا با یک استراتژی بازاریابی قوی مشارکت مشتریان، آگاهی از برند، و ترافیک وب سایت را با استفاده از این پلتفرم ها افزایش دهند.

متخصصین سئو

متخصصین سئو فرصت های مناسب برای افزایش رتبه بندی جست و جو را شناسایی می کنند، و با توسعه دهندگان و بازاریابان کار می کنند تا ضمن اجرای استراتژی بازاریابی که به هدف می رسانند، بهترین دستاورد ها را نیز حفظ کنند.

متخصصین ایمیل

متخصصین ایمیل کمپین های بازاریابی ایمیل شما را مدیریت می کنند- از تقسیم لیست ها و سازمان دهی پایگاه داده گرفته تا کار با طراحان و توسعه دهندگان.

آیا آماده اید تا درباره ی استراتژی بازاریابی خود بحث کنید؟