استراتژی محتوا 

استراتژی محتوا - تمام پیام های نام تجاری خود را متحد کنید و مخاطبان خود را با همه ی رسانه ها توسط استراتژی محتوا و کپی رایتینگ، همراه کنید.

استراتژی محتوا و کپی رایتینگ

استراتژی محتوا از سر فصل ها گرفته تا تماس ها در لندینگ پیج های شما، کپی قانع کننده در تمام پلتفرم هایی که شرکت شما درگیر است، ضروری می باشد، تا یک هویت نام تجاری ایجاد کند که با مخاطبان مورد نظر شما ارتباط داشته باشد.

نوشتن مطالب با تمرکز بر نام تجاری (برند)

استراتژی محتوا

مردم شرکت هایی که در نوشته های خود شخصیت و صدای انسانی داشته باشند را ترجیح می دهند. صرف نظر از اینکه کسب و کار شما B2B است یا B2C، ایجاد و حفظ یک صدای برند سازگار در تمام جنبه های استراتژی محتوا و دیجیتال مارکتینگ شما، برای ایجاد روابط طولانی مدتی که ارزش عمر مشتری را به حداکثر می رساند، ضروری می باشد.

شناسایی و ارتباط با مخاطب موردنظر

برای فهم نیازهای مخاطبان خود، در زمینه های طبقه بندی وابستگی آن ها و سطح مشخصات مصرف کننده،در مورد آن ها تحقیق کنید. با اتصال به آن ها توسط کپی و استراتژی محتوا که به صورت اختصاصی انتظارات آن ها را نشان می دهد، copywriting موثر در افزایش سرعت فرایند تبدیل کمک خواهد کرد.

نوشتن برای رسانه های متفاوت

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا و فرمول بندی یک نمونه برای مطالعه، نباید با پست فیس بوک یکسان باشد. مشتریان بالقوه در مراحل مختلف فرایند تبدیل شما بسته به اینکه کجا جذب برند شما می شوند، حضور دارند.

کپی کردن در سراسر حضور دیجیتالی شما، ضمن در نظر گرفتن این موضوع که نمایشگر چندمنظوره برای استفاده ار هر پلتفرم منحصر به فرد است، باید یک موضوع مشترک را حفظ کند.

کپی دوستانه و ایجاد محتوای ارزشمند

ترافیک ارگانیک از موتورهای جست و جو هنوز هم موثرترین راه برای پیشتاز شدن کسب و کار شماست. نوشتن با سئو و کلمات کلیدی با رتبه ی بالا در صنعت، شما را بسیار جلوتر از رقیبانتان قرار خواهد داد و کمک می کند تا وب سایت شما رتبه ی مناسبی را دریافت کند.

با استراتژی محتوای ارزشمند که لینک هایی از وب سایت هایی با مجوز دامنه ی بالاتر فراهم می کند، وب سایت شما باید در حجم ترافیک رشد پیدا کند.

کپی بهینه سازی شده برای موثرترین لندینگ پیج ها

استراتژی محتوا

برای بدست آوردن کاربران برای تبدیل، لندینگ پیج ها باید یک توصیف،تیتر مختصر، توضیحاتی که مشخص کند چرا این محصولات یا خدمات نسبت به رقیبانشان بهتر هستند، داشته باشند. کپی لندینگ پیج می تواند عامل تعیین کننده بین تبدیل موفق و فروش بالقوه ی از دست رفته باشد.

آیا آماده اید تا درباره ی استراتژی محتوا و کپی رایتینگ  بحث کنید؟