ایجاد محتوا و بازاریابی

ایجاد محتوا و بازاریابی موثر و استراتژی توسعه به شما اجازه می دهد
تا بین ابتکارات بازاریابی آنلاین و آفلاین،
با ایجاد صدای یکنواخت برای بیان داستان خود، پل ارتباطی بسازید.

فرایند ایجاد محتوا و بازاریابی

ما می توانیم محتوایی که به درستی با مشتریان بالقوه ی شما صحبت می کند را
برنامه ریزی کنیم، ایجاد کنیم، و پیاده سازی کنیم.

استراتژیبا انجام تحقیقات و تحلیل های رقابتی، ما به منظور توسعه ی یک استراتژی بازاریابی محتوا و تعیین اینکه کدام یک از ابتکارات ایجاد محتوا و بازاریابی به طور موثر با مخاطبان شما ارتباط برقرار خواهد کرد، کار می کنیم تا درک عمیقی از اهداف شما بدست آوریم.
ساختبرای موفقیت بازاریابی محتوا، رسانه ی با کیفیت و انعطاف پذیر لازم است. استراتژیست های بازاریابی و متخصصین تولید محتوا، در فرایند ایجاد محتوا و بازاریابی باهم همکاری می کنند تا مطمئن شوند برای هر کانال منحصر به فرد بازاریابی که به نوبه ی خود اهداف کسب و کار شما را برآورده می کند، یک محتوای خاص وجود دارد.
توزیعفرقی نمی کند که یک وب سایت با طراحی مجدد راه اندازی شود، ابتکارات تبلیغات Out-Of-Home باشد، یا کمپین های ایمیل مارکتینگ، تیم ما می تواند از محتوای مورد نیاز برای ارتباط خدمات شما با حجم گسترده ای از مخاطبان پشتیبانی کرده و به آن ارتقا دهد.
اختلاف تبلیغاتیاستراتژی تولید محتوای جامع ما شامل محتوایی است که می تواند در سراسر کانال مختلف توزیع و پشتیبانی شود تا آگاهی از برند را بالا ببرد، و صدای یکپارچه ای را برای کسب و کار شما ایجاد کند.
برنامه ی فعال سازیدر اینجا ما شروع می کنیم تا همه ی تلاش های آینده را در استراتژی بازاریابی خود پایه گذاری کنیم. ما پیامی را ایجاد می کنیم که به درستی صدای برند شما را منتقل می کند، کانال های خاصی که به جست و جوی مخاطبان مورد نظر شما کمک می کنند را مشخص می کند، و KPI هایی را پیدا می کند که در پیگیری و اندازه گیری نتایج کمپین های بازاریابی به ما کمک خواهند کرد.هنگامی که استراتژی بازاریابی اولیه ایجاد شد، یک برنامه ی فعال سازی برای چگونگی اجرای کمپین شما ایجاد خواهیم کرد. ما باهم کار خواهیم کرد تا یک بودجه برای هر کانال بازاریابی اختصاص دهیم، یک برنامه ی رسانه ای ایجاد کنیم، و یک جدول زمان بندی برای مدیریت نتایج کمپین ایجاد کنیم.

تاثیر محتوا

محتوا نقش کلی را در تمام کانال های دیجیتال مارکتینگ ایفا می کند.

ایمیل

توسعه ی محتوای محرمانه زمانی مهم است که گیرندگان را وادار کنید آن را باز کنند، و سپس روی ابتکارات ایمیل مارکتینگ شما کلیک کنند.
ارائه ی پیام ها و منابع باارزش قابل خواندن برای مخاطبان، چیزی است که در آینده آن ها را وادار می کند تا بازگردند.

شبکه های اجتماعی

محتوایی که به راحتی قابل تغییر است، بدین معناست که قابلیت دسترسی به مخاطبان گسترده ای دارد.
ایجاد منابعی که می تواند در پلتفرم های اجتماعی توزیع شود، به شما اجازه می دهد تا ارزش خود را به مخاطبان و مشتریان آینده ی خود نشان دهید.

سئو

وب سایت شما توسط موتورهای جست و جویی که معتقدند شما محتوای باکیفیت و متن قابل اشتراک برای کاربران خود دارید، شناسایی شده و امتیاز می گیرد. انتشار دائمی و ایجاد شهرت، موقعیت شما را به طور اتوماتیک افزایش می دهد.

روابط عمومی

ایجاد یک شخصیت برای کسب و کار شما به ارتباط خوبتان با مخاطبان بستگی دارد.
این به معنای استفاده از استراتژی محتوای صحیح برای نشان دادن برتری تفکرات شما، ساختن لینک های ورودی، و ایجاد یک اعتبار برای نام تجاری شماست.

PPC

برای اینکه کمپین های PPC موثر باشند، شما به تولید محتوای عالی نیاز دارید.
لازم است تا قرعه کشی کنید، و اطلاعات کافی برای دنبال کردن جزئیات بیشتر به آن ها بدهید تا از وب سایت شما بازدید کنند.

محتوا به شکل های زیادی وجود دارد

برای تعیین چگونگی ارتباط بهتر با مشتریان خود، متفاوت فکر کنید.

ایجاد محتوا و بازاریابی

اینفو گرافیک ها
(
Infographics)

اینفوگرافیک ها یه شما این امکان را میدهند که اطلاعات پیچیده ای را با یک دید کلی به مخاطبان خود ارائه کنید.

این اسناد منحصر به فرد مفید، انعطاف پذیر، و نشان دهنده ی برتری شما در صنعتتان هستند.

چند رسانه ای

از Podcast ها و ویدئو ها گرفته تا انیمیشن ها و محتوای تعاملی، چند رسانه بودن می تواند یک راه مفید برای آموزش محصولات و تخصص های شما به بازدیدکنندگان باشد.

این مطالب منظم می توانند یک راه قابل اعتماد برای مردم باشند تا بتوانند به طور صحیح با برند شما تعامل داشته باشند.

نشریات

فرقی نمی کند که این ها کتاب و مجلات باشند یا تبلیغات چاپی، ایجاد محتوایی که هم به شکل آنلاین سازگار است و هم به شکل آفلاین، در استفاده از یک صدای یکپارچه برای برند شما حیاتی است.

وبلاگ ها

این یک فرصت دیگری برای شماست که محتوای برنامه ریزی شده ی منظم را به مخاطبان خود تحویل دهید تا بتوانند به آن تکیه کنند.

همچنین به شما این امکان را می دهد تا ضمن اینکه بازدیدکنندگان را به طور طبیعی به وب سایت خود هدایت می کنید، در برترین جایگاه زمینه ی خود قرار بگیرید، بنابراین آن ها می توانند در مورد کسب و کار شما بیشتر جست و جو کنند.

گزارش ها

روزنامه ها، سخنرانی ها، و گزارش ها بهترین راه برای ارائه ی محتوای آموزنده به بازدیدکنندگان آنلاین هستند.

برای آن دسته از مشتریان بالقوه که در تلاش اند درباره ی صنعت شما و کاری که انجام می دهید بیشتر بدانند، این به شما کمک می کند تا بلافاصله در مقابل آن ها بایستید و قدرت صنعت خود را نشان دهید.

آیا آماده اید تا درباره ی ایجاد محتوا و بازاریابی آن بحث کنید؟