ایجاد ویدئو

به عنوان یک آژانس دیجیتال و ایجاد ویدئو برتر، کارشناسان ما راهکار های نوآورانه ای را برای ایجاد محتوای ویدئویی که باعث تعامل و فروش آنلاین می شود، استفاده می کنند.

آیا آماده اید تا درباره ی پروژه ی خود بحث کنید؟

چرا ویدئو مارکتینگ؟

 ویدئو مارکتینگ  باعث افزایش انگیزه می شود.

بیشتر فیلم ها به راه اصلی ارتباط آنلاین تبدیل شده اند. فرقی نمی کند که شما یک ویدئو تبلیغاتی در نظر بگیرید یا یک ویدئو شرکتی، این رویکرد یک راه فوق العاده برای نمایش محصولات، خدمات، و یا حتی ساده سازی فرایندهای داخلی شماست.

ایجاد ویدئو

استفاده از ویدئو در سایت شما و یا استفاده از آن به عنوان ابزار بازاریابی در سایت های دیگر (مثل You Tube) یک راه عالی برای تبلیغ شرکت شما،بهبود تجربه ی کاربر، و در نهایت افزایش حضور شرکت شما در موتور های جست و جو می باشد. میزان کلیک ویدئو از طریق تبلیغات بسیار بالاتر از تبلیغات با محتوای مبتنی بر تصویر می باشد، و وب سایت هایی که در صفحات خود ویدئو قرار می دهند، دارای رنج بالای بازدیدکنندگان (به خصوص بازدیدکنندگان تکراری) هستند.

شرکت هیوا وب ابزار لازم برای دریافت ویدئو  با فرمت های مختلف را  در وب سایت شما فراهم می کند. به عنوان یک شرکت تولید ویدئو برتر، ما فیلم هارا برای جریان کارآیی و یک تجربه ی کاربری بهتر، بهینه سازی می کنیم. ما از ویژگی های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی استفاده کرده و آن ها را اجرا می کنیم، که می توانند به افزایش قابلیت اشتراک گذاری و دسترسی محتوای شما کمک کنند.

خدمات ایجاد ویدئو

محصولات و خدمات فیلم هاویدئو های محصولات و خدمات، توضیح می دهند که شرکت چه چیزی برای مشتریان و بازدیدکنندگان جدید انجام می دهد. ویدئو ها ابزار قدرتمندی برای بدست آوردن ترافیک اضافی در یک وب سایت می باشند، زیرا آن ها می توانند در یک وب سایت مشتری و کانال هایی مانند You Tube و Vimo مشاهده شوند.
ایجاد ویدئو شرکتیارتباطات داخلی و خارجی موثر شرکت، برای رشد و شهرت یک شرکت اساسی هستند. فیلم های آموزشی می توانند برای کمک به حضور کارکنان جدید استفاده شوند،در حالی که فیلم های مصاحبه می توانند به ایجاد اعتماد مصرف کننده ی عمومی کمک کنند.
ویدئو های تعاملی و آگهی هاویدئو ها و آگهی های تعاملی ما به طور چشم گیری باعث افزایش کلیک و تعامل کاربر با قابلیت های غیر قابل تعویض و جذاب، می شوند. برخی از قابلیت های تعاملی عبارتند از: 1) بازی خودکار 2) تصویربرداری از صفحه (screen takeover) 3) قابل گسترش بودن 4) نگرانی های تعاملی (interactive hovers)

روزنامه های صنعت و بازار

روزنامه های رایگان و اطلاعاتی ما ،که مشاوره های حرفه ای و نکات مفیدی در زمینه های طراحی وب سایت و بازاریابی آنلاین ارائه می دهند، را مشاهده فرمایید.