ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون

از طریق استراتژی ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بهینه سازی شده، از لیست مشترکین خود استفاده کنید.

رویکرد ما برای ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون

ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون

ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون

فرایند ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون

جست و جوی مخاطبان و جمع آوری داده

مهم است که به منظور توجه به نگرش ها،فرهنگ، و انتظارات گیرندگان ایمیل خود، ماهیت آن ها را بدانید.

تلاش کنید تا در حد امکان از روی فرم ثبت نام ایمیل خود، اطلاعات مربوط به مخاطبان خود را بدست آورید. به عنوان مثال این اطلاعات می توانند درباره ی عنوان، شرکت، و مکان باشند.

فقط اطلاعاتی را که دقیقا در تقسیم بندی کمپین های ایمیل خود استفاده می کنید، درخواست کنید، چراکه درخواست اطلاعات بیش از حد ممکن است میزان ثبت ایمیل شما را کاهش دهد.

تجزیه و تحلیل اهداف

اکثر گیرندگان بیشتر از 2 ثانیه برای مشاهده ی یک ایمیل صرف نمی کنند، پس بسیار اهمیت دارد که کمپین شما یکپارچه و قانع کننده طراحی شده باشد.

فرقی نمی کند که شما یک منبع اطلاعاتی تهیه می کنید یا یک محصول بازاریابی، به منظور جلب توجه گیرندگان خود و هدایت آن ها به سمت عمل موردنظر شما، باید توجه خاصی نشان دهید.فراخوانی های مختلف برای عمل و محتوای غیر مربوطه ، می تواند باعث شود کاربران از انجام هدف مورد نظر ایمیل خودداری کنند.

طراحی ایمیل

ما برای برآورده کردن اهداف شما و مخاطبانتان، ایمیل های شما را طراحی و سازماندهی می کنیم. به منظور انجام فراخوانی ها و تصاویر پشتیبانی درست، ما به کمپین شما کمک می کنیم تا نتیجه بگیرد.

هدف یک ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون این است که تعداد کلیک ها را بالا برده و ترافیک سایت شما را افزایش دهد. مهم است که انتظارات مشترکان براورده کنید و از لندینگ پیج ها استفاده کنید که منعکس کننده ی تبلیغات ایمیل شما هستند. به عنوان یک برند، شما می خواهید که در کل کمپین یک تجربه ی کاربر منسجم برای مشتریان خود ارائه کنید.

بهینه سازی

هیچ کس دوست ندارد ایمیلی دریافت کند که پاسخ گوی نیاز های خاص فرد نباشد. ما پیام های مرتبط به کاربرانی می فرستیم که به علت تقسیم بندی، تجریه و تحلیل، و فعالیت گذشته، این پیام ها را می خواهند

همه ی کمپین های ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون شما از گزینه های تست A/B برای اندازه گیری و بهینه سازی نرخ کلیک و رتبه بندی، استفاده می کنند. این کمک می کند تا همانند اطلاعات خاص برند یا استفاده از اتوماسیون ایمیل که به ما کمک می کند ایمیلی مناسب مشتریان شما بسازیم، مطمئن شوید روزنامه های شما با بهترین شیوه های ایمیل ساخته شده اند. 

تحلیل و گزارش

برای اطمینان از اینکه درصد بیشتری از مشترکان، کمپین ایمیل شما را باز کرده و کلیک می کنند، ما زمان و فرکانس بهینه را برای توزیع کمپین ها پیدا می کنیم.

راهکار های ایمیل مارکتینگ ما همیشه بر روی نتایج بدست آمده تمرکز دارند. ما یافته های خود را به طور کامل تحلیل می کنیم و در هدف داریم که توسط کمپین های ایمیل رفتارکاربران را درک کنیم، و توسط بینش های خود رویکردی که کاملا مناسب نیازهای برند شما و کاربرانتان باشد را توسعه دهیم. 

این مرحله از فرایند یک جزء حیاتی از یک استراتژی ایمیل مارکتینگ موثر است که کمک می کند تا بفهمیم چه چیزی بهتر کار می کند و زمینه ها بهبود آن ها چیست.

نتایج ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون ما

دیجیتال مارکتینگ

با کمک یک طرح جدید از تجارت الکترونیک، TWEEZERMAN، یک تامین کننده ی پیشرو ابزار زیبایی، توانست به طور چشم گیری تعامل سایت و فروش آنلاین خود را افزایش دهد.

آیا آماده اید تا درباره ی ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بحث کنید؟