توسعه ی برنامه ی موبایل

برای افزایش حضور آنلاین کسب و کار خود، روی توسعه ی برنامه ی موبایل خود تمرکز کنید.

چگونه ما این کار را انجام می دهیم؟

برای افزایش حضور آنلاین کسب و کار خود و ارتباط با کاربران در یک پلتفرم جدید،
به توسعه ی برنامه ی موبایل بپردازید.

توسعه ی برنامه ی موبایل

فرقی ندارد که بومی،ترکیبی یا برنامه ی وب باشد، ما برای موبایل شما،درست ترین پلتفرم را می سازیم.

توسعه ی برنامه ی موبایل

تیم توسعه ی برنامه ی ما تجربه ای خواهد ساخت که شما برای ایجاد تاثیر در بازاریابی خود به آن نیاز دارید.

توسعه ی برنامه ی موبایل

ما برای اطمینان از عملکرد بهینه و بازتاب رشد کسب و کار شما، برنامه ی موبایل شما را تست و به روزرسانی می کنیم.

نکاتی که باید در توسعه ی برنامه ی موبایل در نظر گرفته شوند

سیستم عامل

هنگامی که یک برنامه ی موبایل را برای کسب و کار خود توسعه می دهید، نیاز دارید تا در نظر بگیرید کدام سیستم عامل کاملا مناسب محصول شما است.

شرکت ها به طور منظم، دستگاه های جدید تلفن همراه را می سازند، و گزینه های پیرامون توسعه ی برنامه ها را گسترش می دهند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تعیین کنید کدام سیستم عامل کاملا مناسب برند شماست، و یک برنامه مطابق انتظارات خود بسازید. ما در حال حاضر با سیستم عامل های IOS و Android کار می کنیم، و برنامه ای را ایجاد خواهیم کرد که به عنوان یک توسعه دهنده ی شرکت شما در آن سیستم عامل ها عمل کند. توسعه دهندگان ما با شما کار خواهند کرد تا ارزیابی کنند کدام سیستم عامل نیاز های کسب و کار شما را دقیقا برآورده می کند.

فرقی ندارد که IOS باشد یا Android یا هردو، ما می توانیم برنامه ی موبایلی توسعه دهیم که به رشد برند و مشتریان شما کمک کند.

الگوهای Navigation

فرقی نمی کند که شما می خواهید صفحاتتان حاوی محتوای غنی باشد، یا فقط با تعداد کمی از محتوا پر شود، توسعه دهندگان ما می توانند یک ناوبری ایجاد کنند که ضمن مطابق بودن با پلتفرم شما، برای کاربران نیز قابل شناسایی باشد. مخاطبان می توانند با منو ها و تب های آشنا، به راحتی از برنامه ی موبایل شما استفاده کرده و برای بار اول از آن بازدید کنند. اگر از نظر مخاطبان کار با پلتفرم شما مشکل باشد، و یا در آن ها در صفحات شما سردرگم شوند، تقریبا هیچ شانسی وجود ندارد که آن ها دوباره از آن استفاده کنند.

توسعه دهندگان ما به طور استراتژیک محتوا را مدیریت می کنند، تا به کاربران به صورت سازمان دهی شده ارائه شود و به آن ها این اجازه را بدهد که بدون سردرگم شدت در برنامه ی موبایل شما اسکرول کنند.

با سازماندهی اطلاعات با فرمتی که برای مخاطبان آسان است، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بین نیاز های کسب و کار و مشتریان خود، تعادل ایجاد کنید. توسعه دهندگان برنامه ی موبایل ما می توانند یک تجربه ی منحصر به فرد ایجاد کنند که ضمن حفظ منافع کاربران فعلی، برای مخاطبان جدید خیره کننده باشد.

ظرفیت داده

چیزی که نباید در هنگام توسعه ی برنامه ی موبایل شما نادیده گرفته شود این است که توسعه ی برنامه ی موبایل چگونه بر روی عمر باتری دستگاه کاربر شما تاثر خواهد گذاشت.

شما می خواهید که پلتفرم خود را بدون استفاده از پهنای باند غیر ضروری و … ، به طور چشم گیری جذاب کنید. ما کمک خواهیم کرد تا تعادل لازم بین تصاویر و انیمیشن های موجود در برنامه ی موبایل خود را برقرار کنید، و مطمن شوید که اشباع نشده اند. شما می خواهید به دور از عوامل منفی که می توانند اعتبار شما را تحت تاثیر بگذارند، برند خود را حفظ کرده و پلتفرم خود را به مخاطبانتان بشناسانید.

توسعه دهندگان ما از این موضوع آگاه هستند و با شما کار خواهند کرد تا بدون کاستن از قابلیت های استفاده ی برنامه ی موبایل خود، یک پلتفرم جذاب ایجاد کرده و کسب و کار خود را رونق دهید.

تضمین کیفیت

به منظور ایستادگی در مقابل رقبای خود در بازار، برنامه ی موبایل شما به طور منظم نیازمند تست و به روزرسانی است.

توسعه دهندگان ما این پلتفرم ها را مدیریت می کنند تا مطمئن شوند همیشه به درستی کار می کنند. ما به نظرات، رتبه بندی ها، و بررسی های کاربران اهمیت می دهیم، زیرا آن ها به ما اطلاعاتی درباره ی نیازهای کاربران می دهند. پرداختن به مسائل و حل مشکلات برنامه بسیار مهم است، زیرا به این طریق شما نشان می دهید که به مشتریان خود توجه می کنید و تلاش می کنید تا همواره بهترین تجربه را برای آن ها فراهم کنید. تیم ما به طور مرتب تضمین کیفیت را چک می کند تا برنامه ی موبایل شما را حفظ کند و در صورت لزوم تنظیمات را انجام دهد.

از بروزرسانی های فنی گرفته تا بروزرسانی هایی که نشان دهنده ی رشد کسب و کار شما هستند، ما آماده ایم تا برنامه ی موبایل شما را بعد از توسعه ی اولیه ی خود مدیریت کنیم، و به شما کمک کنیم تا از رقبای صنعت خود پیشی بگیرید.

آیا آماده اید تا درباره ی توسعه ی برنامه ی موبایل خود بحث کنید؟