دیجیتال مارکتینگ

استراتژی دیجیتال مارکتینگ ما بر پایه ی ردیابی نتایج قابل اندازه گیری استوار است. ما رویکرد Omni-Channel را به همراه افزایش تبدیلات، افزایش ترافیک مکرر، و ایجاد وفاداری به برند برتر ، برای بازاریابی آنلاین استفاده می کنیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

با شناخت تکنیک های درست برای کسب و کار خود، آگاهی از نام تجاریتان را افزایش دهید.

استراتژی بازاریابی

بهینه سازی موتور جست و جو

رسانه ی پرداختی

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بهینه سازی نرخ تبدیل

روابط عمومی دیجیتال

ایجاد محتوا و بازاریابی

فرایند دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت آنلاین یک استراتژی توسعه دهیدبه عنوان یک آژانس بازاریابی موفق ، ما می دانیم که اولین گام برای ROI قوی، یک استراتژی آنلاین است. استراتژیست های بازاریابی ارشد ما درک کاملی از کسب وکار شما، با استفاده از درگیر کردن خود با نام تجاری، صنعت، و محیط رقابتی شما، ایجاد کرده اند. این تحقیق برای تعیین یک مجموعه ی واضح از دستورالعمل ها و توصیه ها برای رشد دیجیتال، استفاده می شود.
بدست آوردن ترافیک با کیفیت بالاپس از مشخص شدن یک استراتژی، تیم کارشناسان بازاریابی ما شروع می کند که از طریق کانال های بازاریابی مختلف، ترافیک را به وب سایت شما هدایت کند. با هدف قرار دادن کاربرانی که سرویس مورد نظر شما را جست و جو کرده اند،ما می توانیم ترافیکی را که ارتباط بیشتری با وب سایت شما دارد، عمل مورد نظر را انجام می دهد، مشتری می شود، و در نهایت ROI شما را افزایش می دهد، را به وب سایت شما هدایت کنیم.
افزایش تبدیل و حفظ مشتریمشتریان بالقوه به یک وب سایت کاربر پسند می رسند که تشویق به همکاری می کند. طراحی وب سایت سفارشی و خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل ما با علوم بازاریابی و تحلیل رفتار کاربر، بازگردانده می شوند. در شرایطی که شما می خواهید مشتریان را برای خرید دیگری بازگردانید، ما از تاکتیک های خاصی استفاده می کنیم که هدف آن ها این است که توسط تکنیک های بازاریابی مجدد و تعامل مستمر، بازدیدکنندگان را به وب سایت شما بازگردانند.

آیا آماده اید تا درباره ی پروژه ی خود بحث کنید؟

نتایج بازاریابی دیجیتال ما

استراتژی های بازاریابی آنلاین ما به نیاز های منحصر به فرد مخاطبان شما بستگی دارد.
با رویکرد درست بازاریابی دیجیتال ، شما نرخ تبدیل بهبود یافته، تعامل بهتر با کاربران، و در نهایت افزایش کلی ROI را مشاهده خواهید کرد.
در اینجا مثال های کمی وجود دارد

دیجیتال مارکتینگ

طراحی مجدد وب سایت exhale Spa و کمپین های بازاریابی جست و جو، ترافیک و تعامل سایت را افزایش داد.

دیجیتال مارکتینگ

با کمک یک طرح جدید از تجارت الکترونیک، TWEEZERMAN، یک تامین کننده ی پیشرو ابزار زیبایی، توانست به طور چشم گیری تعامل سایت و فروش آنلاین خود را افزایش دهد.