طراحی لوگو

ما از یک رویکرد استراتژیک برای طراحی هویت برند منحصر به فرد استفاده می کنیم.

پروژه های برجسته ی طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو ما به برند ها کمک می کند تا در رقابت پیشی بگیرند. طراحی لوگو خلاقانه می تواند ارزش نام تجاری را بالا ببرد و شرکت شما را به نحوی معنی دار نشان دهد.

WINCHESTER

WINCHESTER

WALLOPS

WALLOPS

EQL.CO

EQL.CO

ANTHONY GEORGE

ANTHONY GEORGE

Between the Bread Hospitality Group

Between the Bread Hospitality Group

Fantastic.Fabrics

Fantastic.Fabrics

آیا آماده اید تا درباره ی پروژه ی خود بحث کنید؟

فرایند طراحی لوگو

فرایند پیچیده ی ما تضمین می کند که طراحی لوگوی شما موفق می شود.

طراحی لوگو

اکتشاف

طراحی لوگو برای کسب و کار شما با مرحله ی اکتشاف آغاز می شود، که در آن طراحان بیش از 20 طرح لوگو متفاوت  به شما نشان می دهند تا بدانید از لحاظ سبک چه استایلی را دوست داشته و کدام رو دوست ندارید.

تجزیه و تحلیل برترین ها در زمینه ی خود می تواند تاکتیک های نوآورانه ی برند ها را بدرخشاند، و به شما اجازه دهد تا رویکرد منحصر به فردی را برای کسب وکار خود بسازید. توسط این تجزیه و تحلیل ها، می توانیم هویت برند شما را بیابیم، و کمک کنیم تا یک استراتژی برای آینده ی آن ایجاد کنید. طراحی لوگو حرفه ای

word cloud  

طراحان تمام مواردی که در یک word cloud  اشاره شده است را قرار می دهند ، و به صورت فیزیکی اتصالات از هر کلمه به کلمه ی دیگر را می کشند، بنابراین آن ها می توانند مفاهیمی را که به الگوی طراحی لوگو الهام می بخشند، شناسایی کنند.

مرور داخلی

هنگامی که دور اول طراحی تکمیل شد، تیم طراحان ما از کل کارکنان ما می خواهند که به آن نگاه کرده و بررسی نمایند، تا اطمینان حاصل کنند که لوگو تولید شده کاملا مطابق استاندارد های تیم با استعداد ما می باشد یا نه.

سخنرانی های مشتری

طراحان ما برای شما و تیم شما یک سخنرانی ارائه می دهند، که در آن 3 تا 5 لوگو برتر طراحی شده به شکل سیاه و سفید را نمایش می دهند. بعد از بررسی، ما به طرح اولیه نقاشی برمی گردیم تا نظرات شما در طراحی اعمال کنیم.

رنگ ها

بعد از انتخاب لوگو مورد علاقه ی خود، ما به دقت در مورد پیامی که برند شما تبلیغ خواهد کرد، فکر می کنیم، و متناسب با آن رنگ ها ر ا شناسایی و تست میکنیم.

لوگو نهایی

تیم ما به صورت خستگی ناپذیر با شما کار خواهد کرد تا تمام نیاز های شما در لوگو نهایی اعمال شود، و تمام مفاهیم و موارد ظاهری که برند شما تلاش می کند آن ها را بیان کند، در لوگو نهایی وجود خواهد داشت .