طراحی وب سایت آموزشی

برای طراحی وب سایت آموزشی از وب سایت های مدرسه و دانشگاه گرفته تا برنامه های موبایل،
ما برای موسسات آموزشی با هر ظرفیتی، تجربه های جذاب دیجیتال و راه حل های بازاریابی دیجیتال ایجاد می کنیم.

نمونه های وب سایت های آموزشی

طراحان خلاق ما با قالب های بصری که به طور موثر برند آموزشی را نشان می دهند، مخاطبان را به خود جذب می کنند.

 

طراحی وب سایت آموزشی

چگونه یک وب سایت آموزشی موفق طراحی کنیم؟

مخاطبان خود را درک کنید

فرقی نمی کند که شما  مدرسه یا دانشگاهی را اداره کنید یا اینکه خدمات آموزشی ارائه دهید، وب سایت شما مخاطبان متنوعی از جمله معلمان، دانش آموزان و والدین و … دارد که به دنبال اطلاعات مختلفی هستند. مهم است که بدانید شما باید برای هرکدام از آن ها یک تجربه ی جذاب و آموزشی به همراه لینک سریع برای دریافت منابع مورد نیاز، فراهم کنید. به عنوان طراحی responsive، اعضای فعلی و آینده نگر جامعه ی آکادمیک خود را در ارتباط با کسب و کارتان قرار دهید، مهم نیست که آن ها از چه دستگاهی استفاده کنند. این به راحتی تمام خدمات شما را به طور مستقیم در اختیار آن ها قرار می دهد.

تجربه ی جذاب

طراحی وب سایت آموزشی شما به عنوان نماینده ی دیجیتالی موسسه شما عمل می کند، و به شما این امکان را می دهد که تا بهترین ویژگی های مدرسه ی خود را به اشتراک بگذارید. با استفاده از عناصر جذابی مانند تور های مجازی، یک دیدگاه منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان خود ایجاد کرده، و یک دید واضح از محیطی که قرار است در آن زندگی کنند و آموزش ببینند به آن ها ارائه کنید.
مهم نیست که مدرسه ی شما در چه مکانی قرار دارد، در حال حاضر مردم می توانند از سراسر جهان به مکان شما دسترسی داشته باشند. ویدئو ها، تصاویر و سایر گزینه های چندرسانه ای می توانند درهای جدیدی برای دانش آموزان باز کرده، و از فرصت های تحصیلی شما درک بهتری را به مردم ارائه کنند.

اهداف خود را بدانید

به عنوان یک موسسه ی آموزشی، تلاش های شما برای آموزش مخاطبانتان در داخل و خارج از کلاس درس با وب سایت شما آغاز می شود. داشتن درخواست های قانع کننده برای اقدام، مردم را تشویق می کند تا به وب سایت شما مراجعه کنند و در مورد آنچه که مدرسه ی شما به عنوان یک طرح موفق ارائه می کند، اطلاعات کسب کنند.
شما می توانید با وادار کردن بازدید کنندگان به “اعمال” یا “بازدید”، آگاهی، ثبت نام و میزان استخدام را افزایش دهید. این درخواست به اقدام می تواند به موسسه ی شما کمک کند تا با همراه شدن مخاطبانتان به سرعت رشد کند و آن ها را ترغیب کند تا با عضو شدن در موسسه درباره جامعه ی شما بیشتر بدانند.

صفحات و منابع محبوب

پیش بینی اطلاعاتی که مخاطبانتان به دنبال آن هستند، می تواند به شما کمک کند تا برای وب سایت خود یک راهنمای دقیق بسازید. از جمله تقویم هایی که رویدادهای علمی، بازی ها و اجرای برنامه را نشان می دهند، منابع عمومی هستند که اغلب مخاطبان وب سایت های آموزشی به دنبال آن ها هستند. راهنما ها با اطلاعات تماس برای مشاوران و اساتید بسیار مفید هستند. تبدیل این موارد به عنوان یک ویژگی برای وب سایت، توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب میکند، و باعث می شود که همواره در جریان اتفاقات مدرسه ی شما قرار بگیرند.
استفاده از آمار برای تعیین صفحاتی که بازدید بیشتری دارند، به شما اجازه می دهد تا راهنمای سریعتری در اختیار آن ها قرار بدهید و آن ها را برای یافتن اطلاعات بیشتر تشویق کنید.

پیام برند

رشد آنلاین برند شما نیازمند ترکیبی از عناصر سنتی و مدرن است تا به بهترین شکل مدرسه ی شما را نمایش دهد. یکپارچه سازی ویژگی های طراحی وب سایت معاصر با پیکرنگاری و پیام های قدیمی که همیشه تصویر موسسه ی شما را نشان می دهند، هویت جدیدی را برای مدرسه ی شما ایجاد می کند. این درهایی را برای پیام های سازگار و تصاویر سراسر سیستم عامل های دیجیتال باز می کند، و اجازه می دهد تا در خارج از کلاس درس نیز ارتباطاتی ایجاد شوند.
این عناصر طراحی وب سایت اموزشی ، مردم را از دانشگاه ها، رشته ها، و علایق متفاوت تحت یک نام و موسسه متحد خواهد کرد.

آیا آماده اید تا درباره ی طراحی وب سایت آموزشی بحث کنید؟