طراحی چاپی

برگه های مطالب بازاریابی شما،
تنها بقایای شرکت شما هستند که پس از پایان یک جلسه باقی می مانند.
اطمینان حاصل کنید که آن ها بتوانند از پس آزمون بیایند.

پروژه های برجسته ی طراحی چاپی

طراحی چاپی ما به مشتریان ما یک دید حرفه ای در جلسات فروش، جلسات رو در رو، و ارسال نامه های مستقیم می دهد.

مشاهده

مشاهده

مشاهده

مشاهده

مشاهده

مشاهده

آیا آماده اید تا درباره ی پروژه و طراحی چاپی خود بحث کنید؟

نام تجاری خود را با طراحی چاپی موثر برجسته کنید

تیم سفارشی طراحان با استعداد گرافیکی ما، انواع متنوعی از مواد چاپی که متناسب با اهداف برند شما می باشند، را ایجاد می کنند.

کدام عناصر برای طراحی چاپی موثر کلیدی هستند؟

طراحی چاپی

گفت و گوی استراتژیک

طراحی چاپی با کیفیت باید یک پاسخ انسانی در مخاطبان خود داشته باشد- آن ها را به فکر کردن،یادگیری، یا احساس در مورد یک موضوع خاص وادار کند.

به این منظور، برای رسیدن به این هدف، تعداد قابل توجهی از برنامه های طرح گرافیکی وجود دارند که باید انجام شوند. به عنوان آژانس برتر دیجیتال و شرکت طراحی گرافیکی، کارشناسان ما قادرند تا اهداف طرح چاپی شما را بفهمند، و طرحی را بسازند که مطابق با آن اهداف بوده و داستان برند شما را بیان می کند.

طرح ساده و موثر 

 طراحی چاپی متضاد می توانند دل سردکننده و یا گیج کننده باشند و همچنین می توانند باعث عدم ارتباط بین برند شما و مخاطبان موردنظرتان شوند.

صرف نظر از پلتفرم، وقتی که نوبت طراحی گرافیکی می شود،  سادگی ضروری است. طرح های تمیز،ظریف، حاوی یک پیام کوتاه و استفاده ی بهینه از فضای سفید، بیشتر می توانند بیننده را جذب کنند و با کاربران تکرار شوند.

کپی کاربر پسند

هنگام نوشتن محتوای چاپی کپی شده و پر حجم، مهم است که همواره به خاطر داشته باشید بلوک های متنی بزرگ ممکن است برای کاربر ناخوشایند بوده و باعث شود کاربر آن ها را نادیده بگیرد.

شکستن کپی با تصاویر و یا استفاده از bullet-points و جملات فوق العاده خلاصه، تضمین می کند که طراحی چاپی شما به سادگی قابل خواندن است. همچنین این مورد نیز بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که فونت چگونه برای کاربران نمایش داده خواهد شد، به عنوان مثال در کارت های کسب و کار و …، بنابراین از اینکه انتخاب شما دارای بهترین سبک  و اندازه است، اطمینان حاصل کنید.

پیام رسانی اصلی

طراحی چاپی باید روی مزایایی که مشتریان شما از محصولات و خدمات شما دریافت می کنند، تمرکز کند، و هدف اصلی از این ابتکار را هایلایت کند.

مهم این است که پیام را ساده نگهدارید، در عین حال اطمینان حاصل کنید که پیام به طور مستقیم با ارزش برندتان مرتبط باشد. فرقی نمی کند که شما بروشور یک کسب و کار را می سازید  یا به طراحی فلیکر می پردازید، مزایایی که شما در محتوای چاپی تبلیغ می کنید، باید واضح باشد. بدون یک انگیزه (که می تواند  تخصص،استعداد، یا کیفیت شما باشد)، کاربر احتمالا محصولات و خدمات شمارا برای برآورده کردن نیاز های خود، انتخاب نخواهد کرد.