طراحی وب سایت بدون سود

با کسب اطلاعات درباره ی طراحی وب سایت بدون سود ،
سود آنلاین خود را
با وب سایت های مبتنی بر نتایج و برنامه های تلفن همراه سفارشی افزایش دهید.

نمونه های وب سایت های بدون سود

طراحان ما در ایجاد وب سایت های ظریفی که جوهر نام تجاری شما را نشان دهند، متخصص هستند.

طراحی وب سایت بدون سود

چگونه یک وب سایت بدون سود ساخته می شود؟

بازدیدکنندگان را به طرفداران تبدیل کنید

یکی از اهداف اولیه هر طراحی وب سایت بدون سود ، این است که بازدیدکنندگان شما را به یک پیک برای شما تبدیل کند. از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی، خبرنامه های الکترونیکی و تبلیغات مجاز، می توانید در حین ساخت نام تجاری خود، یک انجمن بسازید.
آیکن هایی که بازدید کننده را به این گزینه ها هدایت می کنند باید قابل مشاهده و به طور استراتژیک مطابق طراحی وب سایت بدون سود شما باشند تا افراد بتوانند با آن بدون دخالت در عملکرد سایت، با آنها ارتباط برقرار کنند.

به اشتراک گذاشتن محتوای چالش برانگیز

سایت شما باید پر از متن، عکس و ویدیوهای قدرتمندی باشند که مطابق علایق مخاطبان هستند. در نظر بگیرید که یک وبلاگ را در طراحی وب سایت بدون سود خود قرار دهید و از آن به عنوان یک خروجی برای به اشتراک گذاشتن آمار، اخبار صنعت، توصیفات، اطلاعات انفورماتیک و دیدگاهی برای کارهایی که انجام می دهید، استفاده کنید.
محتوا یک فرصت برای ایجاد آگاهی درباره کار شماست و بازدیدکنندگان را با برخی از پیشینه های مربوط به آنچه که انجام داده اید، آشنا می کند. آن را به عنوان یک ابزار قدرتمند برای کشف اطلاعات مورد نیاز مردم برای درک فعالیت های شما و کشف چگونگی کمک به سازمان شما در دستیابی به اهدافتان، بکار برید.

ارائه ی درخواست هایی برای اقدام

در طراحی وب سایت بدون سود به طور معمول هدف این است که به تبدیلاتی که در قالب کمک های مالی یا داوطلبانه ارائه می شود، دست پیدا کنیم. شما طراحی وب سایتی می خواهید که این روند تبدیل را برای بازدید کنندگان آسان کند و اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را ارائه دهد.
درخواست شما برای اقدام باید به گونه ای باشد که به اهدا کنندگان بگوید که سهم آنها برای سازمان چیست، و نقشه ای از مسیر مصرف پول آن ها را نشان دهد که مشخص شود پول اهدا کننده کی به پایان خواهد رسید.

آیا آماده اید تا درباره ی طراحی وب سایت بدون سود بحث کنید؟