دوره آموزش اندروید در یک نگاه

دوره آموزش اندروید عملی و کاربردی ویژه بازار کار یکی دیگر از دوره های پرطرفدار شرکت هیوا وب می باشد که توانسته طرفداران زیادی را در نقاط مختلف کشورمان بدست آورد .
دوره آموزش کاربردی اندروید ویژه بازار کار طوری طراحی و برنامه ریزی شده است که شما با کمترین سواد برنامه نویسی وارد سیستم آموزشی شده و طی برنامه ای که برای آموزش تدوین شده قدم به قدم مراحل آموزشی را طی نموده و سرآخر به یک برنامه نویسی اندروید حرفه ای که قادر به انجام و پیاده سازی انواع پروژه های تجاری می باشد تبدیل می کند .

چرا یادگیری برنامه نویسی اندروید یا همان آموزش اندروید ضروری است؟

سیستم عامل اندروید توسط شرکت بزرگ گوگل پشتیبانی و توسعه داده می شود ، اندروید یک سیستم عامل اوپن سورس و بر پایه هسته لینوکس می باشد که بیشتر از 70 درصد از سهم سیستم عامل های گوشی موبایل را به خود اختصاص داده و همین امر نشان دهنده اهمیت این سیستم عامل برای یادگیری و توسعه می باشد. سیستم عامل اندروید توانسته در مقایسه با سایر سیستم عامل های موبایل ، سرعت رشد بالایی داشته باشد و به محبوبیت خیلی بالایی دست یابد و به همین جهت ، آموزش اندروید به یک امر ضروری تبدیل شده است چرا که با آموزش و یادگیری اندروید فرد می تواند از جایگاه خوبی در اجتماع برخوردار شود.

شرکت مهندسی و فناوری اطلاعات هیواوب با برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به صورت کاملا عملی و پروژه ای ویژه بازارکار به تربیت برنامه نویسان و توسعه دهندگان اندروید جهت ورود به بازارکار می پردازد.

اما قبل از شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید ، احتمالا دوست داشته باشید با بازارکار و درآمد برنامه نویسان و توسعه دهندگان این حرفه و آشنایی کامل داشته و از سود عالی و درآمد بالای آن اطمینان حاصل کنید. به همین جهت در زیر به فرصت های شغلی برنامه نویسان اندروید در ایران و خارج از ایران می پردازیم :

توسعه دهندگان و متخصصان اندروید فرصت های شغلی فراوانی جهت کسب درآمد دارند که می توانند به خوبی از آنها به سودهای فراوانی برسند.

آموزش اندروید

فرصت های شغلی برنامه نویسان اندروید

استخدام در شرکت های خصوصی یا سازمان های دولتی

فرصت کاری اندروید

یک توسعه دهنده و برنامه نویس اندروید می تواند در یک شرکت خصوصی یا سازمان دولتی به عنوان نیروی کار و برنامه نویس اندروید استخدام شود و وظیفه توسعه اپلیکیشن های اندروید آن شرکت یا سازمان را برعهده گرفته و ماهیانه حقوق و مزایایی به او اختصاص داده شود.

این حقوق و مزایا با توجه به نوع شرکت و تخصص فرد متغیر بوده به طوری که برنامه نویسان اندروید در ایران هم اکنون حقوقی بین 2 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان به صورت ماهانه دریافت می کنند که حدود چندین برابر حقوق یک کارمند ساده می باشد و همچنین حقوق یک برنامه نویس اندروید در خارج از کشور ماهانه بین هزار دلار تا 20 هزار دلار می باشد به طوری که برنامه نویسی یکی از شغل های سطح بالا به حساب می آید و شامل خیلی از مزیت های دیگیری نیز می باشد.

فریلنسرها و افراد دورکار

درآمد فریلنسرها و افراد دورکار روز به روز رو به افزایش است ، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مفهوم فریلسنر و افراد دورکار چیست؟

فریلنسر به نیروی کاری گفته می شود که بدون مراجعه حضوری و فیزیکی به محیط کار و بدون داشتن تعهد کار در ساعات مشخصی از شبانه روز و همچنین بدون محدودیت کار فقط با یک کارفرما، بتواند با توجه به تخصص خود از راه دور و در هر زمان و مکان برای تمام دنیا کار کند.

حقوق برنامه نویس اندروید

برگزاری دوره های آموزش اندروید به صورت حضوری یا مجازی

دوره آموزش اندروید

برنامه نویس و متخصص اندروید می تواند از طریق برگذاری دوره های آموزش حضوری در آموزشگاه ها یا شرکت ها به آموزش اندروید پرداخته و از این طریق به کسب درآمد بپردازد.

همچنین می توانند از طریق ضبط ویدیوهای آموزشی و ایجاد پکیج های آموزش برنامه نویسی اندروید از طریق وبسایت ها و شبکه های اجتماعی به کسب درآمد بپردازند.

امر آموزشی درآمدهای بالایی دارد ، در برخی از وبسایت های ایران یا خارجی شاهد پکیج های  آموزش برنامه نویسی اندروید هستیم که با مبالغ بالا و به تعداد خیلی زیادی به فروش رسیده اند و دارای تعداد زیادی مشتری و دنبال کننده هستند که می توانند در پکیج های دیگری هم از وجود آن ها استفاده کنند.

همچنین شاهد وجود دوره های آموزش حضوری اندروید هستیم که با مبالغ چندین میلیونی برگذار می شوند و از این طریق به درآمدهای فراوانی می رسند. پس شما می توانید با آموزش برنامه نویسی هم به درآمد برسید.

تبدیل یکسری ایده ها به اپلیکیشن های کاربردی

اگر شما هم از جمله ای افراد ایده پردازی هستید که طرح های خوبی در ذهن دارید و در صدد تبدیل این طرح و ایده ها به اپلیکیشن های کاربردی که نیازهای جامعه را پوشش می دهد ، می باشید و از طرفی هم به شرکت ها یا افراد برنامه نویس و متخصص اطمینان ندارید و نمی خواهید ایده خود را در اختیار آن ها قرار دهید ، چاره شما آموزش اندروید و تبدیل شدن به یک برنامه نویس و متخصص اندروید می باشدکه بتوانید ایده های خود را به اپلیکیشن های کاربردی تبدیل کنید و در مارکت های اندرویدی جهت استفاده عموم عرضه کنید.

می توان گفت این فرصت شغلی درآمد خیلی بالایی داشته و نسبت به سایر فرصت های شغلی دیگر سود دهی قابل تاملی دارد به طوری که اکثر افراد را وسوسه کرده و به سمت آموزش برنامه نویسی اندروید بیایند و تبدیل به یک برنامه نویس اندروید شوند.

در زیر به درآمد یکسری از اپلیکیشن های اندرویدی در ایران می پردازیم:

طبق گزارش سال 1396 کافه بازار ، درآمد اپلیکیشن ها و بازی ها افزایش قابل توجهی داشته اند که قطعا این درآمدها هم اکنون خیلی بیشتر و بیشتر شده اند. در زیر توجه شما را به گوشه ای از این آمار جلب می کنیم:

کافه بازار تعداد کاربران خود را 36 میلیون نفر ذکر می کند ، این یعنی یک بازار داغ با 36 میلیون مشتری!!!

این تعداد مشتری می توانند خریدار اپلیکیشن های شما باشند!!

تغییرات درآمدی اپلیکیشن ها و بازی ها و بازی ها در سال 96 نسبت به سال 95 برای بازی ها 94 درصد و برای اپلیکیشن ها 64 درصد بوده است که این خود به تنهایی نشان دهنده رشد روز افزون استفاده از بازی ها و اپلیکیشن های کاربردی در کافه بازار آمده است که خود گویای درآمد خیلی بالای این اپلیکیشن ها می باشد.

کافه بازار

برنامه و اپلیکیشن دیوار توانسته بیش از 13 میلیون نصب فعال داشته باشد ، همچنین اپلیکیشن تقویم اذان گوی باد صبا با بیش از 8 میلیون نصب فعال ، اپلیکیشن ایرانسل من با بیش از 6 میلیون ، اسنپ 6 میلیون نصب فعال ،

همچنین بازی هایی مثل باقلوا با 1 میلیون نصب فعال ، Quiz of kings با بیش از یک میلیون نصب فعال ، آمیرزا با بیش از 500 هزار نصب ، جدولانه با بیش از 500 هزار نصب ، هی تاکسی با بیش از 500 هزار نصب و …

همین آمارها نشان دهنده درآمد خیلی بالای ایده ها و اپلیکیشن های کاربردی اندروید در ایران می باشد.

اپلیکیشن ها و بازی ها در مقیاس جهانی و در مارکت هایی مثل گوگل پلی درآمدهای چندین صدبرابری اپلیکیشن ها و بازی های ایرانی داشته و مقیاس بزرگی از بازار جهانی را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.

این دوره برای چه افرادی توصیه می شود؟

دوره آموزش اندروید

برای همه افرادی که به فکر طراحی اپلیکیشنی برای ایده خود هستند.

برای افرادی که به عنوان نیروی برنامه نویسی اندروید در یک شرکت یا سازمان استخدام می شوند.

برای افرادی که در آینده به امر آموزش اندروید خواهند پرداخت

برای افرادی که به تولید دوره های آموزش مجازی و پکیج های آموزشی می پردازند.

برای افرادی که در منزل نشسته و مشغول برنامه نویسی اندروید به شکل فریلنسری هستند

برای تمامی علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی موبایل و اندروید