[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

نکات مورد علاقه شما در مورد Pinterest: بازاریابی از طریق عکس های جذاب

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]اگر تصویر به اندازه ی هزار کلمه ارزش داشته باشد، می توان گفت همین امر در مورد پین ها و مشتریان نیز صادق است. درست است که محتوای Pinterest در مورد دستور العمل های Pumpkin Pie، و DYI lampshades و موارد دیگر می باشد، در حالی که رشته ی اصلی اکثر دنبال کنندگان Soccer Mom و Millennial fashionistas است.

 

 قبل از اینکه از آن به عنوان یک پلتفرم رسانه ی اجتماعی برای مسائل مربوط به خانم ها استفاده کنید، میزان نفوذ Pinterest را در نظر بگیرید – جنسیت را کنار بگذارید، 93٪ از کاربران فعال ماهانه ی شما از Pinterest برای جست و جوی محصولات استفاده می کنند و لیست خرید خود را برنامه ریزی می کنند. فوق العاده وسوسه انگیز، درست است؟[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]در حال حاضر من از شما می خواهم که به این موضوع توجه کنید. با توجه به  eMarketer ها، و از لحاظ تصمیم گیری برای خرید، Pinterest در حال حاضر دومین شبکه اجتماعی تاثیر گذار است که فقط توسط فیس بوک فوروارد شده است.

 Pinterest یک راه عالی برای تبلیغ کسب و کار و برند شماست. اما، هنوز ساده ترین راه نیست. بازاریابی از طریق عکس های بزرگ و جالب زمان و تلاش زیادی می طلبد، به همین دلیل است که ما به دنبال بهترین راهکارها برای پین کردن، اشتراک گذاری و بهینه سازی پین های شما هستیم.

 این ها نقاط مورد علاقه شما در Pinterest، به علاوه چند راهنمایی اضافی می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

یک دکمه کوچک قرمز که می گوید “به عنوان یک کسب و کار ملحق شوید

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]هم اکنون هیجان خود را حفظ کنید، چراکه شما هنوز چند قدم با ایجاد کمپین فاصله دارید. اگر میخواهید از Pinterest برای اهداف بازاریابی استفاده کنید، باید یک حساب رسمی کسب و کار ایجاد کنید. این حساب تا حدودی با حساب های شخصی متفاوت است و شرایط سرویس دهی در آن ها یکسان نیست.

 سیاست Acceptable Use و سیاست Pin Etiquette کاملا خواندنی هستند، بنابراین اجازه دهید آنها را برای شما جمع بندی کنم. Pinterest از شما می خواهد تا هر کاری که می خواهید بکنید را در آرامش انجام دهید.

 [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]در عوض، شما به مواد بازاریابی آموزشی و Webinar ها در Pinstitute دسترسی منحصر به فرد خواهید داشت، درست همانطور که حق استفاده از ابزارهایی مانند Pinterest Analytics، Rich Pins، Promoted Pins، Pin It Button و Widget Builder را دریافت خواهید کرد. از لحاظ بازاریابی، این یک مجموعه جامع و موثر است.

به راحتی به صفحه Pinterest برای کسب و کار بروید. در صورتی که در حال حاضر یک حساب خصوصی دارید، هیچ نگرانی وجود ندارد – شما همیشه می توانید آن را به یک حساب کسب و کار تبدیل کنید، و تمام پین های قبلی، انجمن و دنبال کننده های شما همراه با تگ نشان داده می شوند. فقط فراموش نکنید که آن را به صفحه وب و صفحه فیس بوک خود لینک دهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

نکات و ترفند های مربوط به پست های قابل پین شدن و پین های محبوب

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]قسمت feed در Pinterest با همتایان خود در سایر رسانه های اجتماعی بسیار متفاوت است. پست هایی که Pinner هنگام ورود به سیستم می بیند، همان پین هایی هستند که توسط انجمن یا کاربرانی که آن ها را دنبال می کند، منتشر می شوند. همچنین تعدادی از آن ها قابل کنترل و مرتبط می باشند، “انتخاب شده برای شما” بر اساس پین های قبلی شما توسط خود شبکه به شما نشان داده می شود. پین می تواند تصاویر، گیف ها، و یا فیلم ها با لینکی که Pinner را به منبع اصلی خود هدایت می کنند، باشد.

 

پین به طور متوسط ​​حدود 10 برابر تکرار می شود، در نتیجه تقریبا بازدید 2 سایت و  6 صفحه را در دست میگیرد. اما شما نباید فقط به مقدار میانگین توجه کنید. شما اینجا هستید تا یاد بگیرید چگونه می توانید پین های بزرگ با بارهای ترافیک ارجاعی ایجاد کنید، به همین دلیل  من دو نکته و ترفند از Pinterest را برای شما نشان می دهم تا هم اکنون بتوانید از آن استفاده کنید.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]– محبوب ترین دسته بندی های Pinterest، بر اساس آمار

پس از پیوستن به Pinterest به عنوان یک کسب و کار، پروفایل خود را کامل کنید و آن را به وب سایت خود لینک بدهید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک انجمن ایجاد کنید. انجمن Pinterest یک روش منظم برای سازماندهی محتویات شما می باشد- یک دسته مناسب برای هر یک انتخاب کنید و به دنبال کنندگان خود در آینده کمک کنید تا به راحتی با جست جو به پین های شما دست پیدا کنند.

 در میان دیگر دسته های محبوب در این شبکه اجتماعی جواهرات، کیف دستی و لوازم جانبی، کالاهای ورزشی، کفش و لوازم جانبی کودک وجود دارند. همان طور که میبینید، بعضی از آنها کسترده تر از بقیه هستند، اما این بدان معنا نیست که اگر پین های شما به اندازه کافی مناسب و مرتبط نیستند، باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

– حجم نمونه توصیه شده: چه مقدار بیش از اندازه است؟

هیچ محدودیتی برای تعداد پین هایی که می توانید منتشر کنید وجود ندارد – بیشتر، نشاط یک قاعده کلی در این شبکه اجتماعی است. با حداقل 10 انجمن شروع کنید و حداقل 10 پین در هر کدام داشته باشید. پین ها ممکن است توسط شما به عنوان محتوای اولیه منتشر شوند یا توسط دیگران به عنوان محتوای اصلی repin شوند. هر دو راه را امتحان کنید، اما اطمینان حاصل کنید که هر پست با مخاطبانتان مرتبط بوده و مفید و ارزشمند باشد.

 

– اندازه پین ​​توصیه شده: چه مقدار بسیار طولانی است؟

خوشبختانه، شما مجبور نیستید که اندازه پین ​​مطلوب را خودتان انتخاب کنید. Pinterest قبلا این کار را برای شما انجام داده، و تمام پین را به 736 پیکسل محدود کرده است. هنگام تعیین طول این مورد به شما آزادی انتخاب می دهد، هرچند پینر های متخصص حدود 1102 پیکسل را توصیه می کنند.

نسبت ابعاد پین ۲:۳ به ۱:۳.۵ می باشد.

 با توجه به PicMonkey، پین های طولانی توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. Instructographics – یک اصطلاح برای DYI inforgraphics که توسط خود شبکه ساخته شده است- معمولا بیشتر از 1102 پیکسل است، هرچند شما قطعا باید آنها را زیر 2061 پیکسل نگه دارید. یکبار امتحان کرده و طولانی تر از آن را پیکسل کنید، خواهید دید که پین شما در تلفن همراه ناقص نشان داده می شود.

 

-بهترین تصویر Pinterest، با توجه به علم

در چند سال اخیر، یک مطالعه در سال 2013 انجام شد. این مطالعه دیدگاه های ارزشمندی را در مورد عکس های قابل پین ارائه کرد، که هنوز هم قابل اجرا هستند. این شرکت به عکس هایی که اخیرا repin شده بودند توجه کرد و راهنمایی های زیر را برای پینر های حرفه ای ارائه کرد.

 بهترین تصویر Pinterest  هیچ چهره انسانی ندارد، دارای پس زمینه مینیمالیستی (Minimalistic) است، غالبا از چند رنگ استفاده می شود، فراوانی رنگ قرمز و  نور متوسط در آن به چشم می خورد و  به طور عمودی مبتنی بر سبک پرتره گرا است. مگر اینکه در مورد لباس و پوشاک صحبت کنیم، این ایده برای عکاسی خلاق محصولات بسیار کاربردی است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

Pinterest به عنوان یک موتور جستجوی ویژوال: بهینه سازی هک

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]محقق رسانه ی اجتماعی، Pinterest را به عنوان یک موتور جستجوی ویژوال (بصری) توصیف کرده است که درست است. وقتی به دنبال جذاب کردن محتوای بصری هستیم، تقریبا به سختی به دنبال Google Images می رویم (این بیشتر برای تصاویری است که به صورت رایگان در اختیار همه قرار می گیرد). نه، ما مستقیما به سراغ Pinterest می رویم، جایی که در آن کار میکنیم و به آن علاقه مند هستیم.

اما اگر Pinterest به عنوان یک موتور جستجو برای عکس ها، آموزش های تصویری، GIF ها و فیلم ها کار کند، پس پین ها باید بتوانند به راحتی توسط انواع مختلفی از تکنیک های سئو دستکاری شوند. درست است؟ طبیعتا. تعدادی از هک های بهینه سازی وجود دارد که می توانند در Pinterest اعمال شوند و این ها از موثرترین راهکارها هستند.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]SEO برای Pinterest

 با فرض اینکه شما قبلا یک تحقیق کلیدی را برای استراتژی اصلی SEO خود انجام دادید (همانطور که همه کسب و کارها باید انجام بدهند)، همان عباراتی که اخیرا جست و جو شده اند، می توانند برای بهینه سازی Pinterest نیز استفاده شوند. از آنها برای نام فایل ها، عناوین و توضیحات استفاده کنید.

 

Peak Pining Hours: چه موقع ارسال شود؟

به گفته HubSpot، صبح روز شنبه بهترین زمان برای پین است. به این منظور، SocialFreshadds یک حالت مفید دیگر را معرفی کرد – شلوغ ترین ساعت repin در Pinterest ساعات نزدیک وقت ناهار، بین 2PM و 4PM، و بین 8PM و 1AM، زمانی که همه ی پینر های اجتماعی به شدت مشغول کار با تلفن های هوشمندخود هستند.

این Peak Pinning Hours که توضیح دادیم، برای زمان استاندارد شرقی ارائه شده است. و به طور طبیعی اگر مخاطبان موردنظر شما جای دیگری باشند، این توضیحات برای آن ها از اهمیت کمتری برخوردار است. این ساعت ها همیشه به عادات اسکرول پینر های (pinners) مورد نظر شما بستگی دارد. تحقیقات لازم را انجام دهید، و شخصیت ایده آل مورد نظر خود را تعیین کنید. با عادت های مخاطبان Pinterest خود آشنا شوید، چون این روش برای شما راحت تر است.

 

ترفندهای راحتی: با دکمه های هاور (Hover) و CTP ها پین کنید

با در نظر گرفتن راحتی مشتریان، این روزها استراتژی بازاریابی Pinterest شما می تواند از همان اصولی که برای حذف موانع در عملیات  یک خریدار معمولی استفاده می شد، بهره مند شود. در Pinterest، این به معنی لینک دهی به سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی شما و همچنین اضافه کردن پین به خبرنامه هایتان می باشد.

 ابتدا، امکان پین کردن عکسها به طور مستقیم از سایت و به کمک دکمه های هاور، را برای بازدیدکنندگانتان فراهم کنید. سپس، با پیوند دادن حساب Pinterest به فیس بوک، توییتر و Google+، دنبال کنندگان بیشتری را بدست آورید. سرانجام، پین ها را به یک بخش از کمپین ایمیل مارکتینگ خود تبدیل کرده و از آنها به عنوان CTA استفاده کنید.

 هر ایمیل راهنما، خبرنامه یا هر چیزی دیگری، باید حاوی یک دعوت نامه ی هیجان انگیز باشد (Call-To-Action)- دعوت از گیرنده ی ایمیل برای بازدید از وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی شما. اگر Pinterest در میان آنها باشد، Call-To-Action شما می تواند به call-to-pin تبدیل شود (CTPs). چیزی شبیه به این بگویید: برای لذت بیشتر از انجمن ما دیدن کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

ایجاد یک دنبال کننده برای Pinterest: تعامل و روابط

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]این یک ریاضی ساده است: هرچه افراد بیشتری را در کمپین های بازاریابی خود مورد هدف قرار دهید، کمپین شما موفقیت آمیز تر خواهد بود. در رسانه های اجتماعی، اثربخشی این استراتژی ها به تعداد دنبال کنندگان و روابط طولانی مدت با آن ها، بستگی دارد. این همان Pinterest است، بنابراین بیایید نگاهی به بهترین تکنیک ها، برای هدفمند کردن پینر ها و ایجاد دنبال کنندگان وفادار، بیاندازیم که این تکنیک ها از سرعت بالایی نیز برخوردارند.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]– دنبال کردن یا دنبال نکردن، سوال الان است

مطالعات موردی Pinterest در دانشگاه مینه سوتا نشان دهنده سه عامل اصلی موثر در تصمیم گیری یک پینر برای دنبال کردن کاربران یا انجمن های دیگر در Pinterest است. اولین مورد تعداد حسابهایی است که کاربر Pinterest (در این مورد، شما) قبلا دنبال کرده یا به دنبال آن است. دوم و سوم تعداد پین ها و انجمن ها در مجموعه ی Pinterest شما است. 

 

– ارسال یا عدم ارسال، زیرا سوالات هرگز پایان نمی پذیرند.

فرکانس پست Pinterest یکی دیگر از عواملی است که باید در نظر بگیرید. متخصصان متخلف ادعا می کنند که  روزانه مطلوب ترین تعداد پین ​​ها بین 5 تا 30 است -که این عدد لزوما حاوی پست اصلی بوده به علاوه ی  پست های اضافی و repin شده. بنابراین در هر واحد از زمان یک پست پین کنید.

 

– پینر مورد علاقه ی همه باشید

فرقی ندارد که ما از Pinterest یا فیس بوک صحبت کنیم یا درباره ی Instagram یا توییتر، اهداف تمام رسانه های اجتماعی برقراری ارتباطات و تبادل دوستانه ی ایده ها می باشد. به منظور رشد هر یک از عوامل تاثیرگذار، شما باید با مردم ارتباط برقرار کنید و زمان کافی را برای کمک به یک جامعه انتخاب شده صرف کنید.

 فرقی نمیکند که شما به دلایل شخصی  پین کنید یا برای کسب و کار، در هر دو‌صورت بایستی تبادل اطلاعات را ادامه دهید. این به این معنی است که به کامنت ها و سوالات پاسخ دهید و دیگر کاربران را به عنوان همکاران پینر به همراه نام فرد معرفی کنید.

 تبادل رسانه های اجتماعی مانند هر نوع دیگری امری متقابل است. اگر دیگران روی پین های شما اظهار نظر می کنند و مجددا آنها را repin می کنند، باید رضایت خود را نشان داده و پاسخ این علاقه را به آن ها بازگردانید. و صبر نکنید تا آنها به دنبال شما باشند. ابتکار عمل به خرج داده و با پینرهای با نفوذ ارتباط برقرار کنید؛ آنها ممکن است در موارد مختلف  آموزش های زیادی به شما بدهند.

 علاوه بر این، با درگیر شدن با انجمن ها و پین های محبوب، احتمال دارد نام شما‌ در آنجا نشان داده شود.  هر چه تعداد دنبال کنندگان این پینرها ی با نفوذ بیشتر باشد، افراد بیشتری قادر به دیدن نظرات شما در مورد پین های آن ها خواهند بود. اگر آنها رسانه های اجتماعی کم کار نباشند، شروع به repin کردن پست های شما خواهند کرد. روحیه واقعی جامعه!

 

– ارسال دعوت نامه های دوستانه

دکمه “یافتن دوستان” را در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی Pinterest خود پیدا کنید و با دنبال کنندگان خود از فیس بوک و توییتر ارتباط برقرار کنید. هیچ یک از این روابط نباید به هدر برود، پس حتما همه آنها را در Pinterest پیدا کرده و در صورتی که آن ها هنوز شما را Follow نکرده اند، روی دکمه ی Follow کلیک کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

پین کردن برای سطح بعدی: استراتژی های بازاریابی که کار می کنند

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]تمام نکات فوق الذکر باید یک نتیجه ی خوب داشته باشند و پین های شما را برای کمپین آماده کنند. علاوه بر بهینه سازی و ایجاد ارتباطات ارگانیک، در مرحله اول نیازی نیست تا کار بیشتری انجام بدهید. مرحله دوم، با این حال، جایی است که تلاش های بازاریابی شما باید دقیق تر و خاص تر انجام شود؛ آنها به یک استراتژی نیاز دارند تا آنها را به اثبات برساند و آنها را در یک سطح کاملا جدید راه اندازی کند.

این ها بهترین راهبردهای بازاریابی برای Pinterest هستند.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]– در Pinterest، غنی تر بودن همیشه بهتر است

پین های غنی بدون شک بهترین مزیت برای بازاریابی و پینر های مبتنی بر فروش هستند. به عنوان یک ویژگی اضافی فقط با حساب های کسب و کار قابل دسترسی بوده و آنها تنها به منظور افزایش تعامل توسعه یافته اند- در واقع، پین های غنی قادر به افزایش رنج Repin های شما به 82٪ هستند که بسیار عالی است! Walmart از آنها استفاده می کند، و همۀ مارک های دیگر Pinterest  را در مرکز کمپین های بازاریابی خود حفظ می کنند. آنها برای 5 دسته مختلف، یعنی محصولات، مقالات، دستورالعمل ها، مکان ها، و فیلم ها کار می کنند، بنابراین ببینید چه چیزی برای شما بهتر است و آن را انتخاب کنید.

 آنچه که آنها را از پین های سنتی غنی تر می سازد این است که آنها شامل اطلاعاتی درباره ی زمان واقعی هستند، به علاوه دارای یک لینک مستقیم به منبع اصلی خود  می باشند. برای مثال، هنگامی که ما از یک عکس محصول سخن میگوییم، یک پین غنی قیمت فعلی، اطلاعات سهام در دسترس و یک لینک خرید به فروشگاه آنلاین شما را ارائه می دهد.

هر چند پین های غنی باید توسط متخصصان Pinterest توسعه پیدا کنند و آنها به برخی از مهارت های اساسی در توسعه نیاز دارند.

 

– در اینجا تنوع مورد احترام قرار گرفته است

حداقل از لحاظ محتوایی، این گونه می باشد. هر آنچه که در Pinterest می فروشید، برای تبادل و حفظ دنبال کنندگان شما فقط علاقه کافی نیست. باید به یاد داشته باشید که مطالبی سرگرم کننده و مفید برای خواندن، تماشا، فکر کردن و… نیز فراهم کنید.

 اگر در خرده فروشی هستید، اما فروشگاه آنلاین شما هنوز یک آرشیو وبلاگ ندارد، برای ساختن آن زمان بگذارید. شما نیاز دارید که دنبال کنندگان Pinterest خود را با تعداد زیادی از مقالات با کیفیت بالا خوش حال کنید و یا آنها را با تصاویر متحرک به صورت GIF و یا ویدیوهای کوتاه درگیر کنید.

این استراتژی شامل پین های ساده مانند نقل قول و دستورالعمل ها می باشد، و به این منظور استفاده می شود که محصول / مقاله های شما را متنوع کند. از آنجا که این دسته بندی ها مناسب پین های غنی نیستند، حتما مطالب خود را با لینک مستقیم به وب سایت خود غنی کنید.

 

– کاربران Pinterest دوست دارند تا pinterest تمیز و مرتب باشد

با وجود اینکه همچنان که ما صحبت میکنیم، مردان بیشتر و بیشتری در حال پیوستن به Pinterest هستند، اما هنوز اکثر پنیرها خانم ها هستند. آنها محتوای خود را به خوبی سازماندهی می کنند و قسمت Feed آنها تمیز و منظم است. شما باید به آن ها احترام بگذارید و کار را برای آن ها آسان تر کنید تا شما را دوست داشته باشند.

 لازم نیست تمام پین های خود را به انجمن های مختلف دسته بندی کنید، اما آنها را برای تحقیقات ساده تر سازماندهی کنید. یک پین می تواند به چندین انجمن اضافه شود، بنابراین یک زوج از آنها ایجاد کنید و آنها را به انواع مختلفی از محتوا اختصاص دهید. تمام مقالات را در یکی، تمام ویدیو ها را در دیگری و … قرار دهید.

بعد از چند لحظه، Pinterest Analytics قادر خواهد بود تا دقیقا به شما بگوید کدامیک از انجمن های شما بیشتر از بقیه محبوب هستند. به تنظیمات بازگردید و آنها را به بالای صفحه ی خود منتقل کنید. به این ترتیب، زمانی که کسی برای اولین بار از آن بازدید می کند، ابتدا بهترین انجمن شما را خواهد دید.

– Relevancy اولین قاعده بازاریابی محتوا است

بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا اغلب با هم همپوشانی دارند، به این معنی که شما باید قوانین هر دو را دنبال کنید. هنگامی که نوبت محتوا می شود، ارتباط (Relevance) کلیدی است. هیچکس نمیخواهد عکسها، فیلمها و مقالات قدیمی و غیرقابل پیشبینی را ببیند یا بخواند، پس مطمئن شوید که همه پینهایتان به روز و جذاب هستند.

همچنین، از مزیت ارتباطات استفاده کنید. هر آنچه که در سطح جهانی یا محلی قرار دارد، لحظه ای را ضبط می کند. محتوای تازه ای در پیرامون رویدادهای عمومی، فصول و تعطیلات عمومی پین کنید تا اینکه نه تنها همه نگاه ها را به خودتان جلب کنید، بلکه حس ذوق و هیجان را نیز ایجاد کنید. و همه ی بازاریابان می دانند که این قضیه چقدر مهم است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

از probing به Excellence: استفاده مناسب از Pinterest Analytics

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]pinterest[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]من قبلا، هنگامی که در مورد سازماندهی محبوب ترین انجمن ها صحبت میکردم، به Pinterest Analytics اشاره کردم. اما این ویژگی جدید که فقط برای کسب و کار هاست کارهای  بیشتری نیز می تواند انجام دهد. همانطور که وعده داده ایم، ما به بررسی دقیق تر آن خواهیم پرداخت که چگونه می توان و باید برای تصمیم گیری بازاریابی و استراتژی موثر از آن استفاده شود.

به غیر از پین ها و صفحات محبوب شما، Pinterest Analytics به شما این امکان را می دهد که چشم انداز های دیگری در مورد عوامل رفتاری مهم به دست آورید. آیا شما می خواهید ببینید که از طریق دکمه ی Pin It چقدر ترافیک به حساب Pinterest شما هدایت شده و از آنجا به وب سایت شما باز می گردد؟ مطمئنا شما می توانید این را بفهمید. اما صبر کنید، فراتر از این ممکن است.

آیا مخاطبان خود را به خوبی مورد هدف قرار داده اید؟ فقط از Pinterest Analytics بخواهید که دسترسی شما را گسترش دهد یا آن را محدود کند. تجزیه و تحلیل به شما خواهد گفت که دنبال کنندگان شما چه کسانی هستند، و اطلاعاتی مثل موقعیت مکانی و جنسیت، و همچنین دستگاه هایی که بیشتر آنها برای دیدن و repin کردن پست ها استفاده می کنند، را در اختیار شما قرار خواهد داد.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css_animation=”appear”]از لحاظ انتخاب بهترین استراتژی بازاریابی، فرکانس بهینه و زمان پین، و نوع محتوای مطلوب آمار بسیار مهمی هستند. برای استفاده از Pinterest Analytics باید وب سایت خود را تأیید کنید – این کار چند دقیقه طول می کشد، اما حساب شما رسمی و قابل اعتماد خواهد شد.

در صورتی که در همه قطعات به آن ها نیاز باشد، کل استراتژی بازاریابی Pinterest را می توان به 6 مرحله تقسیم کرد: 1) ثبت نام یک حساب تجاری؛ 2) ایجاد محتوای قابل پین 3) بهینه سازی برای بازدید بهتر؛ 4) ایجاد دنبال کننده؛ 5) استفاده از یک استراتژی خاص؛ و 6) تجزیه و تحلیل برای موفقیت های بازاریابی خاص.

 

این موارد یک شبه اتفاق نخواهد افتاد، بنابراین عجول نباشید. همانند هر کمپین بازاریابی دیگری، پین کردن به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. اما، تا زمانی که شما برای هر مرحله تلاش زیادی صرف کنید و تمام نکات، ترفندها و هکهایی که در اینجا مطالعه کرده اید، را استفاده کنید، مسیر شما برای تبدیل پین ها به مشتریان هموار خواهد بود.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *