پزشکان چه نیازی به طراحی سایت پزشکی دارند؟

به خوبی میدانیم که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، مردم برای مطالعه راجب چیزی سریعا آن را جستجو می کنند. در نظر بگیرید که فرد بیماری می خواهد درباره بیماری خود بیشتر بداند ، یکی از سریع ترین راه هایی که می تواند این اطلاعات را بدست آورد جستجو در اینترنت است ، حال شما با طراحی سایت پزشکی می توانید اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار این بیماران قرار دهید و از این طریق اولا به آنها کمک کرده باشید و ثانیا آنها شمارا از طریق همین جستجوی ساده بیشتر خواهند شناخت. طرحی سایت پزشکان ، طراحی سایت دندان پزشکی ، طراحی سایت کلینیک ، طراحی سایت بیمارستان ، طراحی سایت چشم پزشکی و … همه و همه مزیت هایی به همراه دارند که در ادامه شما را بیشتر با این مزیت ها آشنا خواهیم کرد.

طراحی سایت پزشکی
طراحی وب سایت پزشکی

با طراحی سایت پزشکی بیماران می توانند به صورت اینترنتی نوبت رزرو کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم . بله

بیماران می توانند با مراجعه به وب سایت شما ، نسبت به تایم هفتگی شما وقت رزرو نمایند . شما می توانید زمان هایی که بیماران می توانند به صورت اینترنتی وقت رزرو نمایند را مشخص نمایید و پس از آن ، بیماران نسبت به آن زمان ها روز و ساعات خالی را رزرو نمایند و پس از پرداخت هزینه ویزیت ، نوبت آنها در سیستم ثبت می شود و به شما اطلاع داده می شود.

همچنین شما با طراحی سایت پزشکی می توانید با ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران خود ، سابقه بیماری های وی را مشاهده کرده و همچنین می توانید مشاهده کنید که در نوبت های قبل چه داروهایی برای وی تجویز کرده اید. این کار سبب می شود به آسانی و در یک فایل الکترونیکی ، سریعتر از قبل به اطلاعات بیماران دسترسی داشته باشید.

اشتراک اطلاعات و معرفی تخصص با طراحی سایت پزشکی

شما با داشتن یک سایت پزشکی می توانید مجله اینترنتی خود را داشته باشید که درباره علم پزشکی و مطالب آن سخن بگویید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردم شما با اینکار هم به بیماران خود کمک می کنید هم نامی از شما در بین این مقالات ثبت خواهد شد. به خوبی میدانیم که در عصر جدید مردم برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود قبل از هرچیزی آن را جست و جو می کنند و پس از آن اقدام به کاری می نمایند . پس چه بهتر که پس از جستجوی آن چیزی که مد نظرشان است با مقالات و توضیحات ارزشمند شما مواجه شوند و چه بسا از همین طریق بخواهند از شما مشاوره نیز بگیرند.

همچنین پزشک می تواند در صفحه ای تخصص های خود را به بیماران معرفی نماید و مدارک علمی و دانشگاهی خود را در آن صفحه برای مشاهده بیماران قرار دهد

گرفتن مشاوره

در طراحی سایت پزشکی بخشی را در نظر می گیریم که بیمار و پزشک بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و اگر این بیمار در سایت ثبت نام کرده باشد و دارای پرونده الکترونیکی نیز باشد ، پزشک معالج در صفحه ای که برای ارتباط پزشک و بیمار در نظر گرفته شده است می تواند اطلاعات مورد نظر از جمله پرونده الکترونیکی بیمار که تمامی سوابق بیماری های بیمار در آن ثبت شده را مشاهده نماید. این کار باعث تسریع در عمل می شود و پزشک می تواند به بیماران بیشتری رسیدگی کند.

همچنین این بخش می تواند کمک شایانی به آن دسته از بیمارانی کند که باید راه های طولانی تری را طی کنند تا با پزشک معالج ارتباط برقرار کنند ، با این بخش ، بیمار تنها با چند هماهنگی ساده می تواند با پزشک خود در ارتباط باشد.

طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت پزشکی میتواند چه کمکی به شما بکند؟

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، شما می توانید راه های ارتباطی با خود را در سایت پزشکی خود قرار دهید ، از شماره های تماس گرفته تا محل دقیق مطب . این کار سبب می شود که بیماران راحت تر از قبل مطب شما را بیابند.

این را به خاطر بسپارید که کاربران قبل از هرچیزی جستجو می کنند و اگر فردی به دنبال شما و مطب شما باشد و بخواهد از طریق اینترنت جستجو نماید باید مطلبی راجب شما در سطح اینترنت وجود داشته باشد

سئو سایت پزشکی چه کمکی به سایت می کند؟

سئو یا بهینه ساری برای موتورهای جستجو به این معناست که شما می توانید در کلماتی که می خواهید در موتور های جستجو رتبه کسب کنید . حال یعنی چه ؟ در نظر بگیرید که شما پزشک مغز و اعصاب هستید و میخواهید که اگر کسی در گوگل پزشک مغز و اعصاب را جست و جو کرد ، سایت شما نمایش داده شود . برای اینکه در این نتایج نمایش داده شوید باید سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه یا به اصطلاح سئو شده باشد. با اینکار شما بیش از پیش در زمینه کاری خود مطرح خواهید شد و تعداد مراجعه کنندگان به شما هم با افزایش شدیدی روبرو خواهد شد

سئو سایت پزشکی

مراحل طراحی سایت در هیوا وب

طراحی وایرفریم

نقشه کلی صفحات وب سایت شما توسط هیوا وب طراحی خواهد شد و یک ساختار کلی از صفحات و چیدمان را برای شما مشخص می کنیم تا دید کلی نسبت به کار خود داشته باشید

طراحی گرافیکی

پس از آنکه طراحی وایرفرم توسط شما تایید شد ، طراحان هیوا وب بر اساس نقشه هایی که برای کسب و کارتان مشخص کرده بودند، قالب شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد تا شما با آنچه که در مرحله قبل خواسته بودید برسید .

پیاده سازی کدها

حال نوبت برنامه نویسان هیوا وب است که طرحی که شما آن را تایید کرده اید به اجرا در بیاورند. کد نویسی اصولی و حرفه ای وجه تمایزی است که می تواند کار شما در همان وهله اول داشته باشد. ما با پیاده سازی اصولی و بهینه کدها در این امر شما را یاری می کنیم

نیاز به مشاوره دارید؟!؟

هم اکنون با ما در تماس باشید.

طراحی سایت دندان پزشکی

رزرو وقت برای بیماران همیشه یکی از دغدغه هایی بوده که داشته اند . اینکه دقیقا نمی دانند چه زمانی می توانند وقت رزرو کنند. از همین رو شما با طراحی سایت دندان پزشکی می توانید این ویژگی را برای بیمارانتان در نظر بگیرید که به راحتی بتوانند زمان های آزاد شما را مشاهده نمایند و بتوانند وقت های آزاد را پس از پرداخت هزینه آن رزرو نمایند . همچنین در فرایند طراحی سایت دندان پزشکی نیز می توان پرونده الکترونیکی برای هر بیمار در نظر گرفت. اینکه بیمار چند بار مراجعه کرده و دلیل مراجعه مجدد آن چه بوده است و چه کارهایی انجام شده است . همگی این موارد و حتی موارد دلخواه شما در طراحی سایت دندان پزشکی را برای شما انجام خواهیم داد.

همچنین در طراحی سایت دندان پزشکی ، اصول سئو را رعایت می کنیم تا سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بهتر دیده شود.

با طراحی سایت دندان پزشکی طبابت به سبک آنلاین را تجربه کنید

امکاناتی که در طراحی سایت دندان پزشکی در نظر می گیریم

1- آدرس دقیق کلینیک همراه با شماره های تماس

2 – تعیین روزها و ساعت های حضور در مطب

3 – رزومه ای از دندان پزشک و تیم دندان پزشکی ، قرار دادن مدرک تحصیلی دندان پزشک

4 – شرح کامل خدماتی که در کلینیک انجام می شود

5 – قرار دادن لیستی از هزینه هایی که بیمار باید برای آنها هزینه کند مانند ارتوندسی ، جراحی های لثه ، کشیدن دندان عقل و …

6 – امکان تعیین وقت قبلی یا تغییر آن از طریق وب سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی .

7 – اضافه کردن مقالات دندان پزشکی در وبلاگ سایت

8 – …

طراحی وب سایت دندان پزشکی
طراحی سایت بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستان

مسلما بیمارستان ها یکی از مهم ترین ارگان هایی هستند که نیاز به طراحی سایت بیمارستان دارند. حال چرا از لفظ باید برای طراحی سایت بیمارستان استفاده می کنیم؟

از آنجا که بیماران همواره به دنبال این هستند که بیمارستان مورد نظر خود را قبل از رفتن به آن جست و جو نمایند ، یک بیمارستان نیاز به یک سایت خواهد داشت . این مسئله از آنجا خیلی مهم تر می شود که بیماران از راه دوری بخواهند درباره یک بیمارستان اطلاعاتی بدست بیاورند. درباره خود بیمارستان ، محیط ، سالن ها ، پزشک و …

این اطلاعات باید به گونه ای باشد که بیمار با جستجوی نام بیمارستان سریعا به آن دسترسی داشته باشد.
هیوا وب با تجربه کافی در زمینه طراحی سیستم های بیمارستانی می تواند طراحی سایت بیمارستان شما را بر عهده بگیرد.

در طراحی سایت بیمارستان ها باید نکات مهمی مورد توجه قرار بگیرد که نیازمند دانش تخصصی و تجربه در این زمینه می باشد.

امکاناتی که در طراحی سایت بیمارستان در نظر می گیریم

1- آدرس دقیق بیمارستان همراه با شماره های تماس

2 – تعیین روزها و ساعت های حضور پزشکان در بیمارستان

3 – رزومه ای از پزشکان ، کادر فنی ، پرستاران و …

4 – شرح کامل خدماتی که در بیمارستان انجام می شود

5 – اضافه کردن مقالات دندان پزشکی در وبلاگ سایت

6 – …

طراحی وب سایت بیمارستان

شرکت طراحی سایت هیوا وب با 9 سال تجربه در زمینه طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، دیجیتال مارکتینگ ، مشاوره های کسب و کار و … می تواند شما را در راستای رسیدن به خواسته هایتان یاری کند.

داشتن تجربه و تخصص بالای کادر فنی هیواوب باعث شده این شرکت برترین شرکت طراحی سایت در ارومیه شناخته شود

نیاز به مشاوره دارید؟!؟

هم اکنون با ما در تماس باشید.