درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب

شرکت فناوری اطلاعات هیواوب 12 سال پیش فعالیت خود را در زمینه های طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن برای پلتفرم های مختلف ، دیجیتال مارکتینگ ، آموزش افراد در زمینه های برنامه نویسی و … شروع کرد.

در 12 سال گذشته روز به روز بر تجربه و دانش ما افزوده شده و همواره سعی و تلاش هیواوب این بوده است که جدیدترین و مفیدترین متدهای روز دنیارا مورد استفاده قرار دهد. در طول این 12 سال ما با افراد و پروژه های مختلفی روبرو بوده ایم که خود این امر سبب شده تا با سلیقه مخاطب ایرانی و همچنین با سلیقه مخاطبان کشورهای همسایه آشنا باشیم.

از همین رو در ارائه خدمات می کوشیم تا بهترین چیزی که برای شما می تواند رخ دهد را به انجام رسانیم.

چرا علی رغم اینکه هیواوب یک شرکت ارائه دهنده خدمات وب می باشد در حوزه آموزش نیز فعالیت می کند؟

ما معتقدیم یک فرد زمانی می تواند به خوبی رشد و پیشرفت داشته باشد که خود را در شرایط رشد و پیشرفت قراردهد حال با توجه به این امر هیواوب یکی از مناسب ترین گزینه ها برای امر آموزش است چراکه ما با انجام پروژه های واقعی و تجاری به خوبی نظر کارفرماین و خواسته ها و نیاز های بازارکار را به خوبی می داند از همین رو ما می توانیم مسیر درست آموزشی را به خوبی به شما نشان دهیم و شما را برای آماده شدن برای بازار کار آماده سازیم.

متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که بسیاری فقط با ارائه یک آموزش انتظار این را دارند که افراد بتوانند وارد بازارکار شوند ، غافل از این نکته که باید به نیازهای بازارکار توجه ویژه ای کرد و باید به این موضوع احاطه داشت که نیاز بازار در حال حاضر چیست و چگونه می توان این نیاز را به بهترین حالت ممکن آموزش داد تا کارجو به خوبی پس از اتمام پایان دوره آموزشی بتواند سریعا وارد بازارکار شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب