آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

سئو سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو، راهکاری برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است که با رعایت دستورالعمل‌ها و تکنیک‌هایی که در بخش فنی سایت و تولید محتوا و همچنین عملیاتی که خارج از سایت بر روی آن انجام می‌شود به افزایش آمار بازدید سایت و درنتیجه فروش سایت کمک می‌کند.

سئو سایت توسط هیوا وب

سئو تکنیکال
بهبود جنبه‌های فنی و تکنیکی یک وب سایت بمنظور افزایش رتبه صفحات آن در موتورهای جستجو است. شروع سایت با این مورد انجام میشود.
سئو داخلی
بهینه سازی محتوای صفحات وب و لینک سازی داخلی هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران است. این بخش مهمترین بخش سئو است.
سئو خارجی
تمام فعالیت‌هایی است که با هدف ارتقای رتبه صفحات در موتورهای جستجو، خارج از وب سایت انجام می‌گیرد.

سئو یعنی سایتت برای کاربر و گوگل خوب باشه!

چرا سئو در فروش تاثیر فوق العاده ای دارد؟

فروش بیشتر مهم‌ترین مسئله برای هر کسب و کاری اعم از سنتی و دیجیتالی است. افزایش فروش اینترنتی نیز مانند هر کسب و کار دیگری، نیازمند دیده شدن یا اصطلاحا در چشم بودن است. برای روشن‌تر ساختن این مسئله، اجازه دهید تا آن را در قالب یک مثال بیاوریم. فرض کنید می‌خواهید یک مغازه باز کنید. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که مورد توجه قرار می‌دهید قطعا مکان و موقعیت مغازه است. هر‌چه مغازه شما در مکان‌های پر‌تردد و شلوغ‌تر شهر باشد، قطعا برایتان مطلوب‌تر است؛ چرا‌که اصطلاحا پاخور خوبی داشته و احتمال فروش و کسب سود را برایتان چند برابر می‌کند. بدیهی است که مغازه‌ای بر خیابان اصلی بسیار بیشتر از مغازه‌ای مشابه در کوچه پس کوچه، مشتری دارد.

اگر هنوز برای کسب و کارتان وب سایت طراحی نکرده اید می توانید از طریق لینک طراحی سایت مطالب مفید آن را مطالعه کرده و از مشاوره های رایگان هیوا وب استفاده کنید . همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با سئو سایت در ارومیه برای تمامی کسب و کارهای شهر ارومیه فرصت استثنایی بوجود آورده است.

کاربران

ایرج باقرپور

شرکت مهرتندرستی
بازار طراحی سایت ایران به مجموعه ای نیاز داشت که واقعا این موضوع رو درک کرده باشه و بدونه مشتری چه چیزی لازم داره. من فکر میکنم هیوا وب به سرعت داره تو این مسیر پیش میره.
5/5

سامان نوربخش

راهیان خوشبختی نور
یک تیم بی نظیر ، که پر از ایده های خلاقانه و متفاوت هستند که شخصا من را در این محیط مایوس کننده طراحی سایت کشور امیدوار می کنند. همکاری با این تیم باعث خوشحالی و غرور است.
5/5

پویا علی وردی

سایت پزشکی برمودا
تجربه همکاری با تیم هیوا وب رضایت بخش است چون این تیم با کادر متخصص و مجربی که دارند میدونن که چطور باید یک وب سایت را حرفه ای طراحی کنند و مخاطب اصلی وب سایت را هدف قرار بدهند.
5/5
به بالای صفحه بردن