آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

آموزش طراحی وب سایت

ایده ها را به واقعیت تبدیل کنید; مسیری جدید به دنیای طراحی وب سایت

اموزش طراحی سایت
site design

آموزش حرفه ای طراحی وب سایت

طراحی سایت یکی از حوزه های برنامه نویسی است که بسیار شیرین و لذت بخش است. برای اینکه طراحی سایت را یاد بگیرید لازم است هم طراحی قالب سایت را یادبگیرید و هم یکی از زبان های برنامه نویسی، برای طراحی قالب می توانید از قالب های آماده و ساخته شده الگو بگیرید یا استفاده کنید و یا اینکه خودتون دست بکار بشید و بر اساس سلیقه و متناسب با موضوع سایت قالب را طراحی کنید. حال برای اینکه سایت پویا باشه و بخش مدیریت داشته باشه، لازم است یکی از زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرید که جهت دریافت مشاوره با تیم هیوا وب تماس بگیرید.

آموزش طراحی قالب

برای آموزش طراحی سایت در ارومیه و طراحی قالب باید آموزش های لازم در خصوص طراحی را ببنید. برای شروع HTML-CSS را باید یادبگیرید. سپی با فرمی ورک بوت استرپ (bootstrap) می توانید سریعتر و راحت تر و با طراحی شیک تر آن را یاد بگیرید. همچنین یکی از فریم ورک های جاوا اسکریپ را نیز لازم است یاد بگیرید تا قالب های حرفه ای بتوانید طراحی کنید.

آموزش برنامه نویسی وب

علاوه آموزش قالب سایت بایدباید یکی از زبان های برنامه نویسی تحت وب را نیز یاد بگیرد مانند PHP-ASP.NET و همچنین برای PHP باید یکی از فریم ورک های Laravel-Yii2-Semphony-Zend و .. را یاد بگیرید. با این زبان ها می توانید وب سایت خود را پویا کنید که مدیر بتواند از بخش مدیریت سایت را مدیریت کند. تیم هیوا وب در ارومیه میتواند آموزش برنامه نویسی در ارومیه را به شما آموزش دهد.

آموزش طراحی سایت وردپرس

شاید وب سایت های آماده نظیر وردپرس در ظاهر بی ارزش به نظر برسند. ولی این دیدگاه صحیح نیست. وردپرس یک سایت ساز آماده است که خیلی قابلیت دارد. برخی قالب های ورپرس بسیار حرفه ای کار شده اند. مثلا فروشگاه های اینترنتی با وردپرس حرفه ای تر و با امکانات بیشتر هستند. در همین ارومیه وب سایت های فروشگاهی با وردپرس داریم که ماهانه بالای 300 میلیون در ماه فروش دارند. آیا درآمد ماهانه 50 میلیون تا 100میلیون تومان کم است؟

آموزش حرفه ای طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه

دنیای امروز جای حرفه ای ها است. همه می توانند بعد از مدتی وب سایت طراحی کنند ولی برنده کسی است که حرفه ای کار می کند. طراحی سایت فقط یک مرحله از موفقیت کسب و کار است. اگر زیباترین سایت دنیا هم داشته باشید ولی در گوگل نباشد و سئو نشود به چه درد می خورد؟ پس باید سئو سایت در ارومیه یا کل کشور در طراحی قالب بخوبی رعایت شود. منظور این است که سئو نیز در حال پیشرفت است یعنی میتوانید بر اساس محدوده جغرافیای سئو محلی انجام دهید یا بر اساس مقیاس بزرگتر. بخصوص این موارد برای طراحی فروشگاه اینترنتی مهم است. اگر فروشگاه اینترنتی سئو نباشد نتیجه بخش نخواهد بود. ما در هیوا وب بصورت حرفه ای اموزش طراحی فروشگاه اینترنتی را نیز آموزش خواهیم داد تا بتوانید طراحی وب سایت فروشگاهی را بصورت حرفه ای انجام دهید.

پس طراحی سایت جدا از دیزاین و برنامه نویسی یک فاکتور مهم دیگه ای به نام بهینه سازی سایت دارد که به سئوی تکنیکال معروف است.

اگر می خواهید همه را با هم آموزش ببنید با تیم هیوا وب مشورت کنید و مشاوره رایگان است.

آموزش سایت فروشگاهی
کلینیک

نیاز به مشاوره داری؟

093344333353

هر سوالی داری کافیه تماس بگیری

هزینه آموزش طراحی سایت در ارومیه

آموزش طراحی سایت سرفصل های خاص خود را دارد. اگر بصورت خصوصی خواهان آموزش برنامه نویسی هستید مبلغ بیشتری باید پرداخت کنید و اصولی تر آموزش خواهید دید. ولی اگر در قالب یک تیم و یا کلاس حضور داشته باشید هزینه کمتر خواهد بود.

اموزش سایت