آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

چرا طراحی سایت در ارومیه توسط شرکت هیوا وب؟

طراحی سایت در ارومیه توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب اولین قدم موفقیت کسب و کار شما در ارومیه خواهد بود، چرا که هیوا وب با 14 سابقه و بالای 1000 نمونه کار داخلی و خارجی بهترین شرکت دیزاین وب سایت در ارومیه بوده و کسب و کار شما را قدم به قدم از مرحله اول طراحی وبسایت تا مرحله دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی و رسیدن به فروش و درآمد به صورت کاملا حرفه ای و اصولی همراهی کرده و در این مسیر با مشاوره های تخصصی شما و کسب و کارتان را روز به روز به موفقیت های بیشتر هدایت خواهد کرد .

در ارومیه شرکت های فراوانی برای طراحی سایت وجود دارند ولی آیا می توانید به همه آنها اعتماد کنید ؟ موفقیت و آینده کسب و کارتان را نمی توانید به دستان هر شرکتی بسپارید چرا که تجربه و سابقه شرکت ها، داشتن تیم فنی و تخصصی حرفه ای، نمونه کارها قوی، نحوه پشتیبانی از مشتریان همه و همه پارامترها مهمی در انتخاب یک شرکت ایده آل برای طراحی و دیزاین سایت کسب و کارتان بوده و در این میان انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت ایده آل در ارومیه یک چالش اساسی می باشد . هیواوب با داشتن تمامی پارامترهای یک شرکت ایده آل و حرفه ای در خدمت تمامی همشهریان ارومیه ای خواهد بود . 

آموزش اندروید و ios در ارومیه

خدمات طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

طراحی وب سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و خبری در ارومبه به همراه مشاوره و آموزش رایگان جهت رسیدن به درآمد

سئو سایت در ارومیه

داشتن سایت بدون سئو بی ارزش است. با خدمات سئو سایت در ارومیه، سایت شما را به صفحه اول گوگل می رسانیم و از درآمد خود شگفت زده شوید.

پشتیبانی وب سایت در ارومیه

تعمیر وب سایت ها و رفع ایرادات سایت، شامل بروزرسانی، بالابردن سرعت و رفع خطاهای رایج و راهنمایی لازم

تولید محتوا سایت

تولید محتوای ارزشمند و مناسب میتواند مشابه یک فروشنده حرفه ای عمل کند. محتوا باید شامل متن، تصویر با کیفیت و ویدئو باشد.

گرافیک سایت در ارومیه

طراحی لوگو حرفه ای و بنرهای گرافیکی زیبا تاثیر مستقیمی در افزایش فروش و برند سازی کسب و کار شما دارد.

آموزش صحیح سایت

تمامی نکات و تکنیک های سایت را به شما آموزش میدهیم که بتوانید مانند یک راننده حرفه ای عمل کنید و وب سایت خود را مدیریت کنید.

چرا طراحی سایت در ارومیه توسط شرکت هیوا وب ؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با 14 سال سابقه درخشان در زمینه های طراحی سایت در ارومیه، سئو سایت در ارومیه، طراحی اپلیکیشن موبایل در ارومیه، آموزش برنامه نویسی در ارومیه، آموزش طراحی سایت در ارومیه و با بیش از 1000 نمونه کار موفق داخلی و خارجی توانسته رزومه قوی و پرباری را از خود به جای گذارد .

 

اعتماد کردن به هر شرکتی جهت طراحی وب سایت کسب و کارتان اشتباهی محض می باشد چرا که مهمترین و اصلی ترین پایه و ستون کسب و کار اینترنتی تان وب سایت می باشد که طراحی آن را نباید دست هر شرکتی داد. در ارومیه شرکت های طراحی سایت فراوانی وجود دارند ولی همه آنها نمی توانند گزینه خوبی برای طراحی وب سایت کسب و کار شما در ارومیه باشند !!!

 

لذا طراحی وب سایت کسب و کارتان را به شرکتی بسپارید که حائز شرایط ذیل باشد :

شرکت رسمی و ثبت شده باشد.
مکان فیزیکی ثابتی داشته باشد.
دارای نمونه کارهای قوی باشد . (صرفا داشتن نمونه کار مهم نیست بلکه قوی و حرفه ای بودن نمونه کار است که مهم تر می باشد.)
دارای تیم برنامه نویسی و طراحی متخصص باشد.
دارای تیم پشتیبانی قوی باشد.
در انجام اموارات و کارها منظم و دقیق باشند
و …
هیوا وب بعنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه دارای همه ویژگی های ذکر شده در بالا بوده و افتخار دارد جهت طراحی وب سایت کسب و کار شما در ارومیه بصورت کاملا حرفه ای در خدمت شما همشهریان گرامی باشد .

hiwa web office
محل دفتر شرکت هیوا وب

اینستاگرام در کنار وب سایت کارخانه پول سازی است.

اگر ساکن ارومیه هستید یا شهرهای اطراف آن، بهتر است در کنار فعالیت در اینستاگرام، وب سایت نیز داشته باشید. داشتن وب سایت در ارومیه و شهرهای استان آذربایجان غربی هم اعتبار شما را بیشتر می کند و هم اعتماد به شما را افزایش می دهد. وب سایت می تواند فروش شما را تا 3 برابر افزایش دهد و سیستم سازی کنید و 24 ساعته فروش خود را داشته باشید. قبل از مسدود شدن اینستاکرام وب سایت خود را راه اندازی کنید و برند سازی کنید.

آموزش اندروید و ios در ارومیه

ضرورت طراحی سایت برای کسب و کارها در ارومیه

رشد چشم گیر تکنولوژی و فناوری و همچنین نقش آن بر زندگی روزمره انسان ها روز به روز پر رنگ تر شده تا جای که از خرید یک کالای دیجیتال مثل گوشی موبایل یا لپتاب گرفته تا رزرو آنلاین نوبت پزشکان در سراسر کشور یا رزرو هتل از سراسر دنیا همه و همه از طریق اینترنت و وب سایت های اینترنتی قابل انجام است که همین امر نشان دهنده نقش تاثیر گذار طراحی سایت بر کسب و کارهای فیزیکی را نمایان می کند به طوری که در سالیان اخیر تعداد زیادی از کسب و کارهای فیزیکی از بین رفته و جای خود را به کسب و کارهای اینترنتی داده و روز به روز تعداد کسب و کارهای فیزیکی کم رنگ و کم رنگ تر می شوند. پیش بینی می شود در سالیان آینده اکثر کسب و کارهای فیزیکی از بین بروند و جای خود را به کسب و کارهای اینترنتی بدهند، لذا تمامی صاحبان کسب و کارهای فیزیکی این زنگ خطر را دریابند و هرچه سریعتر باید نسبت به تبدیل کردن کسب وکار فیزیکی خود به کسب و کار اینترنتی اقدام نمایند وگرنه در آینده ای نه چندان دور محکوم به شکست خواهند بود .
طراحی سایت

یک وب سایت حرفه ای چه مشخصاتی دارد ؟

تجربه کاربری سایت

بهترین تجربه کاربری

vector 1

سرعت لود بالا

ریپانسیو

ریسپانسیو و واکنش گرا

بهینه شده برای سئو

بهینه شده برای سئو

در بالا به یکسری از مولفه های مهم یک وب سایت حرفه ای اشاره شد، البته مولفه های دیگری هم در این مورد وجود دارند ولی سعی کردیم که به 4 مولفه مهم و حیاتی برای هر وب سایتی اشاره کنیم که اگر در طراحی سایت مورد توجه قرار نگیرند می توان گفت شکست آن حتمی است . هیوا وب همه این مولفه ها را بصورت کاملا حرفه ای در طراحی وب سایت کسب و کار شما رعایت کرده و به بهترین نحو ممکن پیاده سازی خواهد نمود . در زیر به توضبحات هر 4 مولفه بصورت تخصصی خواهیم پرداخت تا با ضرورت های هر کدام بهتر آشنا شوید :

تجربه کاربری بهتر (UX) :

یکی از موارد مهمی که به محض ورود هر کاربر به وب سایت شما، با آن سروکار داشته و در صورت رعایت شدن تعامل بهتری با سایت برقرار خواهد کرد تجربه کاربری یا ux می باشد، که نکته عکس این موضوع هم صدق میکند یعنی در صورت رعایت نشدن تجربه کاربری خوب، متاسفانه کاربران نتوانسته تعامل بهتری با وب سایت داشته باشند لذا سایت را ترک خواهند کرد .

 ux یا تجربه کاربری دقیقا به مواردی در سایت اشاره می کند که کاربر بتواند به راحتی با سایت تعامل برقرار کند یعنی هر چیزی سرجای خودش باشد و از یک اصول و استاندارد پیروی کند بعنوان مثال دکمه های ثبت نام و لاگین باید در هدر وب سایت بوده نه آنکه کاربر در جای دیگری بدنیال آن باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با طراحی تجربه کاربری خوب در ارومیه آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد .

تجربه کاربری سایت
ریپانسیو

ریسپانسیو بودن قالب سایت :

اگر نگاهی به آمار بیاندازیم متوجه خواهیم شد که بالای 60% کاربران برای مشاهده وب سایت ها از موبایل استفاده می کنند و همین موضوع اهمیت بالا و مهم قابل نمایش بودن قالب سایت ها در موبایل را مشخص می کند.

وقتی کاربری وب سایت شما را در موبایل یا تبلت یا مانیتورهای کوچک و بزرگ باز می کند نباید قالب سایت در همه حالت ها ثابت بوده و یک مدل نمایش داده شود چرا که در این صورت امکان نمایش اصولی و بهینه برای کاربران در ریزولیشن های مختلف وجود نخواهد داشت و همین امر باعث ترک وب سایت و افزایش نرخ پرش از سایت خواهد شدبنابراین قالب وب سایت حتما باید واکنش گرا طراحی شود که در همه سایز های صفحه نمایش به درستی نمایش داده شود . شرکت هیوا وب با طراحی قالب ریسپانسیو در ارومیه آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد.

سرعت لود بالا سایت :

سرعت لود اولیه وب سایت ها خیلی مهم بوده به طوری که طبق آمار رسمی، اگر لود یک وب سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد کاربران شروع به ترک وب سایت کرده و باعث افزایش نرخ پرش خواهند شد. بنابراین در طراحی وب سایت باید تمامی عواملی که باعث کاهش سرعت وب سایت می شوند را شناسایی کرده و آن ها را حل کنیم تا حجم زیادی از ترافیک ورودی به سایت را از دست ندهیم . هیواوب با طراحی سایت های با سرعت بالا در ارومیه آماده خدمت به همشهریان گرامی ارومیه اس می باشد.
سرعت لود بالا
بهینه شده برای سئو

برای سئو بهینه باشد :

روزانه هزاران سایت در وب فارسی و همچنین در سراسر دنیا راه اندازی می شوند و در بستر اینترنت قابل دسترس هستند ولی در بین سایت های تجاری سهم فروش و درآمد زایی برای چند درصد از آن ها می باشد ؟ خیلی ها فکر میکنند با طراحی یک سایت فروشگاهی از همون لحظه میتوانند بفروشند و به درآمد برسند ! ولی به این شکل نیست از بین همه سایت های یک حوزه فقط 10 تای آن ها در صفحه اول گوکل هستند و فقط 3 تای آنها رتبه های 1 تا 3 را دارند !!! به عمل بهینه سازی وب سایت برای گوگل که بتواند در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان در رتبه های بالای گوکل قرار گیرد سئو گفته میشود . سئو قلب تپنده هر کسب و کاری می باشد که به فکر فروش بالا در اینترنت است . تیم هیوا وب با سئو سایت در ارومیه به رشد کسب و کارهای ارومیه ای کمک شایانی می کند . در کل مولفه های زیادی برای طراحی یک سایت اصولی وجود دارد که باقیش هنر طراح سایت می باشد که چقدر بتواند در حین طراحی رعایت کند، تیم تخصصی و حرفه ای هیوا وب وظیفه خود دانسته و هرآنچه برای رشد کسب و کار شما مهم می باشد را در حین طراحی رعایت خواهد کرد .

هیوا وب با طراحی انواع سایت در ارومیه در خدمت کسب و کار شماست .

طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه

طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه

اگر در زمینه فروش کار میکنید باید وب سایت فروشگاهی داشته باشید. نمونه های موفقی از فروشگاه اینترنتی در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه را برای مشتریان طراحی کرده ایم که فروش ماهانه بیش از 1 میلیارد تومان را دارند و همچنین رو به افزایش هستند. اصول طراحی سایت فروشگاهی با دیگر سایت ها متفاوت است. سایت فروشگاه اینترنتی باید علاوه بر طراحی گرافیکی زیبا، سئو مناسب داشته باشد یا برای موتور های جستحو بهینه سازی شده باشد تا به فروش ایده آل برسد. تجربه موفقیت فروشگاه های اینترنتی را در سایت شما نیز اعمال می کنیم تا به درآمد قابل توجهی برسید و تا رسیدن به درآمد همراهتان هستیم.

طراحی سایت خبری در ارومیه

طراحی سایت خبری در ارومیه

بیشتر افراد اخبار روز را از طریق رسانه ها دنبال می کنند. شبکه های اجتماعی و وب سایت ها هر لحظه اخبار مهم را به کاربران و مشترکین با نوتیفیکیشن اطلاع می دهند. وب سایت های خبری می توانند اطلاعات دسته بندی شده و براساس فیلترهای خاصی در اختیار کاربران قرار دهند. وب سایت خبری می تواند اخبار و تحلیل های کاملی را نمایش دهد. از ترافیک ورودی سایت خبری می توان کسب درآمد نمود. شرکت هیوا وب آماده طراحی حرفه ای سایت خبری شما در ارومیه می باشد.

طراحی سایت پزشکی در ارومیه

طراحی سایت پزشکی در ارومیه

وب سایت های پزشکی امروزه یک نیاز ضروری هستند. بسیاری از بیماران اطلاعات پزشکان را از طریق اینترنت پیدا می کنند و حتی رزرو نوبت دارند. پزشکان می توانند با داشتن وب سایت اطالاعات مربوط به تخصص و مطب خود را نمایش دهند. همچنین میتوانند نوبت دهی را فعال کنند و پیشنهاد می شود پزشکان شهر ارومیه برای معرفی خودشان آموزش های تصویری مفیدی را در وب سایت قرار دهند تا برای عموم مردم مفید واقع شود و پزشکان بهتر و سریعتر شناخته شوند.

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

طراحی سایت برای شرکت های ارومیه می تواند به افزایش اعتبار و افزایش درآمد کمک کند. شرکت طراحی سایت هیوا وب در ارومیه با تجربه بالا، وب سایتی شرکتی یا خدماتی مطابق خواست و نیاز شما را طراحی و همچنین سئو می کند تا بتوانید برند سازی کنید و خدمات خود را بخوبی معرفی و کسب درآمد کنید.

طراحی سایت آموزشی در ارومیه

طراحی سایت آموزشی در ارومیه

وب سایت های آموزشی اصول و قواعد خاص خود را دارد و با دیگر وب سایت ها کاملا متفاوت است. بهترین حالت وب سایت آموزشی در اختیار قرار دادن مطالب و ویدئو های آموزشی رایگان و دریافت ایمیل و موبایل مخاطبین هدف است. که در کنار مطالب رایگان میتوان آموزش های پولی و دوره های آموزشی آنلاین را به مخاطبین خود به فروش رساند.

طراحی سایت مشاغل و آگهی در ارومیه

طراحی سایت مشاغل و آگهی در ارومیه

سایت های مشاغل و آگهی کاربرد های زیادی دارند. سایت دیوار و یا شیپور نمونه ای از سایت آگهی هستند. سایت های مشاغل لیست مشاغل را طبقه بندی می کنند. میتوان مطابق نیاز سایت های مشاغل و آگهی را ترکیب نمود و حتی امکان فروش را اضافه کرد. و در حوزه ای خاص فعالیت نمود و به راحتی کسب درآمد نمود. این سایت ها در ارومیه هنوز جای فعالیت دارند و میتوان به درآمد خوبی رسید.

طراحی وب سایت های اختصاصی و سایت های وردپرسی در ارومیه

اگر امکاناتی که از وب سایت انتظار دارید با یک سایت وردپرسی برطرف می شود پیشنهاد میکنیم از وردپرس استفده کنید. افزودن امکانات و مدیریت سایت با وردپرس بسیار راحت است و هزینه بسیار کمتری دارد. اگر انتظارات شما از طراحی سایت با سایت وردپرس رفع نمی شود لازم است سایت اختصاصی مطابق نیاز و امکاناتی که انتظار دارید برایتان طراحی کنیم. برای اینکار باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و زمان بیشتری منتظر بمانید تا سایت تکمیل شود. نگران نباشید هر نوع وب سایتی را تیم هیوا وب در ارومیه با دقت و ظرافت زیادی طراحی و سئو می کند و در حد شرکت های با کیفیت تهران پیاده سازی می کند و از همه مهمتر پشتیبانی 100% وب سایت کسب و کار شما را انجام خواهد داد .

طراحی سایت اختصاصی در ارومیه

گاها شما می خواهید یک وب سایتی طراحی کنید که امکانات خاصی دارد و تا به حال شاید در کمترین وب سایت فروشگاهی دیده باشید و از طرفی نمی توان با سیستم های مدیریت محتوا از قبیل وردپرس آن را طراحی کرد و از همه مهمتر در آینده توسعه و تغییرات فراوانی در چارچوب پروژه و سایت خواهید داشت، در چنین شرایطی بهترین گزینه طراحی سایت اختصاصی می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ویژه کسب و کار شما از 0 تا 100 برنامه نویسی و طراحی شود .
طراحی سایت اختصاصی با ورد پرس

طراحی سایت وردپرسی در ارومیه

اگر ایده کسب و کار اینترنتی در سر دارید برای شروع این مسیر باید مدیریت هزینه داشته باشید چرا که در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی قرار دارید و هزینه های اولیه فراوانی را نمی توانید تامین کنید لذا وب سایت شما به جای این که از طریق زبان های برنامه نویسی از 0 تا 100 به صورت کاملا اختصاصی طراحی شود از طریق سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس که هم هزینه طراحی پایین تری داشته و هم اینکه در کمترین زمان ممکن طراحی میشود طراحی خواهد شد . هیوا وب آماده طراحی سایت وردپرسی کسب و کار شما در ارومیه می باشد .

مراحل طراحی سایت در ارومیه توسط هوا وب

مستند نویسی سایت

مستند نویسی

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیکی

برنامه نویسی

دیباگ سایت

دیباگ

آموزش کار کردن با سایت

آموزش

پشتیبانی سایت

پشتیبانی

آژانس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی هیوا وب در ابتدای طراحی سایت طی جلساتی حضوری و صحبت کردن با افرادی که بصورت مستقیم با پروژه درگیر هستند و نیاز سنجی آنها در ابتدای کار و در قدم اول یک تحلیل جامع از وب سایتتان و همچنین مشکلات و نیازهای کسب و کارتان تدوین و مستند سازی نموده و سپس در قدم دوم گرافیک و قالب وب سایت را طراحی و به تایید کارفرما رسانده و در قدم سوم برنامه نویسی سمت سرور وب سایت را انجام داده و تمامی امکانات آن را طراحی کرده و در قدم چهارم به کمک کارفرما و پرسنل های درگیر با پروژه تست و دیباگ کردن پروژه را آغاز کرده و در این مرحله هر تست و خطایی که پروژه داشته باشد رفع خواهد شد. در قدم پنجم آموزش کامل مدیریت سایت را به کارفرما داده و در قدم ششم و قدم آخر وارد فاز پشتیبانی شده و بصورت رایگان شما را پشتیبانی خواهیم کرد .

زبان ها و تکنولوژی های استفاده شده برای طراحی سایت در ارومیه توسط هیوا وب

آیا وب سایت شما با چه زبان برنامه نویسی طراحی شده است واقعا مهم است ؟؟ خیلی از شرکت ها شاید با زبان های خیلی حرفه ای و قدرتمند اقدام به طراحی سایت می کنند ولی متاسفانه اصول و قوانین استاندارد برای طراحی وب سایت را رعایت نمی کنند و نتیجه ای که می گیرند مطلوب نیست، بنابراین همیشه این طور نیست که چون با زبان های قدرتمند سایت طراحی میشه پس هیچ نقص و مشکلی نخواهد داشت بلکه مهمتر از آن تیم برنامه نویسی است که سایت را طراحی می کنند اگر از هر زبانی برای طراحی سایت استفاده شود و تمامی اصول و نکات استاندارد در طراحی وب سایت رعایت شود بهترین نتیجه را خواهیم داشت .

شرکت هیوا وب با داشتن تیم برنامه نویسی خبره و حرفه ای و متخصص توانسته تمامی وب سایت هایی که طراحی کرده جدا از اینکه از چه زبان و تکنولوژی برای طراحی استفاده شده، به بهترین نحو ممکن و بهینه ترین حالت ممکن کاملا استاندارد و اصولی طراحی کند تا وب سایت ها در فضای اینترنت و دیجیتال مارکتینگ بهترین نتیجه را بگیرند .

 

تیم برنامه نویسی بک اند هیوا وب در ارومیه از زبان های :

PHP MVC
Laravel
Node js
Python
Django
Spring
و همچنین در بخش فرات اند از تکنولوژی های :

Html
Css
Jquery
Javascript
Bootstrap
Vue.js
React.js
و همچنین از سیستم های مدیرت محتوای :

WordPress
Joomla
Drupal

Magento
استفاده میکند و با داشتن بهترین تیم برنامه نویسی در ارومیه و بکارگیری حرفه ای از این زبان ها و تکنولوژی ها بهترین طراحی ها را به ارمغان می آورد .

زبان های استفاده شده در طراحی سایت در ارومیه
هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در ارومیه - تعرفه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در ارومیه یکی از موارد مهم در طراحی هر نوع وب سایتی می باشد . بسته به نوع طراحی سایت، قیمت و هزینه تمام شده آن هم متفاوت خواهد بود . در ذیل به برخی از موارد مهم و اثرگذار در تعیین قیمت و تعرفه طراحی وب سایت می پردازیم :

 

سایتی که از 0 تا 100 کدنویسی اختصاصی شده باشد طبیعتا زمان بیشتری را جهت برنامه نویسی می طلبد که همین امر باعث افزایش قیمت وب سایت می شود از طرفی پروژه های با وسعت و حجم کاری بالا اغلب به صورت تیمی و گروهی کار می شوند یعنی روی یک پروژه شاید چندین نفر در عرض چندین ماه مشغول به فعالیت باشند لذا قیمت تمام شده چنین پروژه ای در تناسب با مدت زمان و تعدا نیروی مشغول بکار در آن می باشد .
وب سایت های طراحی شده با وردپرس به دلیل آماده بودن هسته آن ها مدت زمان طراحی خیلی کمی داشته و از طرف دیگر کمترین نیروی انسانی را مشغول طراحی میکنند لذا هزینه و قیمت تمام شده سایت بسیار پایین تر از نوع اختصاصی خواهد بود .
یکی دیگر از مواردی که بر افزایش قیمت طراحی سایت تاثیر مستقیمی دارد قالب اختصاصی می باشد، اگر شما برای وب سایت کسب و کارتان درخواست طراحی قالب منحصر بفرد و اختصاصی داشته باشید با توجه به میزان پیچیدگی طراحی قالب هزینه آن به پروژه اضافه میگردد .
یکسری امکانات عمومیت دارند و در اکثر وب سایت ها موجود می باشند مثل وبلاگ در یک سایت شرکتی، مثل سبد خرید در یک فروشگاه اینترنتی و امثال آن، که برای این نوع امکانات هزینه اضافی و جداگانه ای درنظر گرفته نمی شود ولی یکسری از امکانات وجود دارند که خاص و تخصصی هستند و کمتر در سایت های دیگر دیده می شوند برای پیاده سازی این امکانات هزینه آن جداگانه محاسبه شده و به قیمت کلی سایت اضافه می گردد . سعی کردیم چند مورد از موارد مهمی که در افزایش هزینه طراحی سایت در ارومیه تاثیر گذار می باشد را مورد بررسی قرار دهیم . در صورت داشتن پروپوزال از وب سایت مورد درخواستی می توانید آن را از طریق واتس آپ برای ما بفرستید تا تحیل های اولیه انجام شده و هزینه طراحی سایت و مدت زمان طراحی سایت را برایتان مشخص نماییم .

چرا هیوا وب بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه می باشد ؟

هیوا وب بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه می باشد دلیل آن هم ثابت شده است. 14 سال خدمت درخشان و رضایت بالای 1000 کسب و کار از خدمات شرکت هیوا وب، به درآمد رساندن از 0 تا 100 بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در ارومیه، استان آذربایجان غربی و همچنین سراسر کشور گواه و شاهد محبوبیت هیوا وب بعنوان مناسب ترین و حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت در ارومیه می باشد.


هیوا وب با داشتن تیم برنامه نویسی و گرافیکی قوی و حرفه ای در ارومیه توانسته برگترین وب سایت های کسب و کاری را در سراسر ایران و حتی خارج از کشور از مرحله 0 تحلیل تا مرحله 100 طراحی و پیاده سازی پشتیبانی نماید .


در طول سالیان اخیر شرکت های طراحی سایت زیادی در ارومیه تاسیس و بعد از مدتی فعالیت از گردونه رقابت محو شده اند و تعداد شرکت های فعالی که توانسته باشند در طول سالیان دراز پاسخگو نیازهای همشهریان گرامی باشند بسسار اندک می باشد، هیوا وب با 14 سال سابقه به لطف داشتن تیم برنامه نویسی حرفه ای و قوی توانسته روز به روز با قدرت بیشتر در عرصه رقابت ظاهر شود .


هیوا وب با افتخار آماده خدمت به همشهریان و هموطنان گرامی می باشد .

محل شرکت هیوا وب

بهترین پشتیبانی سایت در ارومیه

پشتیبانی سایت در ارومیه
پشتیبانی وب سایت ها به حدی مهم است که در دنیای حرفه ای ها طراحی وب سایت را 20% محاسبه می کنند و 80% هم پشتیبانی آنها، یعنی طراحی بستر سایت فقط 20% کسب و کار محسوب می شود، و بخش عمده و مهم آن پشتیبانی سایت ها می باشد، حال یک پشتیبانی خوب از وب سایت کسب و کارتان فقط از شرکتی برمی آید که تیم قوی و حرفه ای و از همه مهمتر متعهدی داشته باشد که در اسرع وقت به مشکلات احتمالی وب سایت شما رسیدگی کند. شما فرض کنید صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید که در شامگاهی تماس های زیادی از سمت مشتریان با شما گرفته میشود که نمی توانند خرید اینترنتی از وب سایت شما انجام دهند و وب سایت شما مشکل دارد در چنین مواقعی انتظار دارید در کمترین زمان ممکن این مشکل حل شود تا مشتریان از خرید منصرف نشوند، اینجاست که نقش مهم یک تیم پشتیبانی قوی که در اسرع وقت مشکلات وب سایت را بررسی و حل کند احساس می شود . آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با داشتن تیمی قوی در پشتیبانی با افتخار در خدمت همه هموطنان گرامی می باشد .
استارت اپ

طراحی سایت استارت آپ در ارومیه

استارت آپ ها یا کسب و کار های نوپا اخیرا رشد چشمگیری داشته و خیلی از علاقمندان در سراسر دنیا به دنبال راه اندازی یک استارت آپ می باشند، اولین قدم جهت راه اندازی کسب و کار های نوپا و استارت آپ ها طراحی بستر های فنی آن ها بوده، لذا وب سایت اولین قدم در راه اندازی یک استارت آپ می باشد.

 

طراحی سایت استارت آپ در ارومیه توسط شرکت هیوا وب می تواند این تضمین را به شما بدهد تا وب سایت کسب و کارتان با بهترین کیفیت و بهینه ترین ساختار طراحی شده و توسط بهترین تیم برنامه نویسی در ارومیه پشتیبانی خواهد شد .

آیا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ارومیه به درآمد میرسیم ؟

از مزایای کسب و کار اینترنتی این است که شما وابسته به موقعیت جغرافیایی خاصی نیستید. ما وب سایت هایی طراحی کرده ایم که تیم آن در شهرهای مرزی استان آذربایجان غربی هستند و به فروش بالای چند صد میلیون در ماه رسیده اند. پس امیدوار باشید و شما هم می توانید کسب کارتان را از طریق اینترنت به کل ایران و دیگر کشورها معرفی کنید و از پتانسیل فضای مجازی به نفع خودتان استفاده کنید. موفقیت کسب وکار اینترنتی به تیم فنی با تجربه بستگی دارد. موفقیت در دنیای مجازی به پشتوانه تیم و مشاوری توانمند و دلسوز بر می گردد. ما در کنار شما خواهیم بود .طراحی سایت در شهر ارومیه را به هیوا وب بسپارید. نکته ای که مهم است این است که وب سایت شما باید یکسری اصول و معیار ها را رعایت کند که این اصول توسط تیمی با تجربه در این حوزه پیاده می شود. نسبت به این موضوع حساس باشید و هر وب سایتی اگر این اصول و قابلیت ها را نداشته باشد شانسی برای دیده شدن در اینترنت ندارد. هرچند تیم هیوا وب متخصص سئو سایت در ارومیه است و سایت شما را به اول گوگل می آورد.
راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ارومیه
محل دفتر هیوا وب

شرکت طراحی سایت در ارومیه

شرکت های طراحی سایت در ارومیه تعداد فراوانی دارند و روز یه روز هم در حال افزایش می باشند در این میان سهم شرکت های قوی و با قدمت بالا بسار اندک می باشد و بغیر از آنها بقیه شرکت ها قدمت بالایی نداشته و در بازه زمانی محدودی وارد گوی میدان شده و سریع هم خارج می شوند . در این میان پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت ارومیه کار سختی بوده چرا که باید شناخت کاملی از رزومه افزاد شرکت، تیم برنامه نویسی، مدیرعامل و … پیدا کرده و نظر کافرمایان قبلی را پرس و جو نموده و همچنین با بررسی نمونه کارها و پروژه های انجام شده و از همه مهمتر بررسی نحوه پشتیبانی مشتریان بهترین شرکت را انتخاب کرد .

 

هیوا وب بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه می باشد چراکه در تمامی معیار های ذکر شده در بالا بهترین می باشد .

جدیدترین نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای هیوا وب

شرکت طراحی سایت هیوا وب ارومیه از سال 90 شروع بکار کرد و در این مدت پروژه های موفقی که به درآمد قابل توجهی رسیده اند را برنامه نویسی و پیاده کرده است. اکنون تیمی کامل و حرفه ای از برنامه نویسان را در اختیار دارد که می تواند کسب و کار شما را نیز به درآمد برساند.

شرکت طراحی سایت هیوا وب ارومیه قبل از شروع، به نیازهای شما گوش می‌دهد و ما هم پیشنهاداتمان را مطرح میکنیم که بهتر نتیجه بگیرید. اولویت‌های ما با توجه به نیازهای شما شکل می‌گیرد و سپس دست به کار می‌شویم.

پس از بررسی تمام نیازی های شما، راهکار بهینه و اصولی را برای اجرای سایت به شما ارائه می‌کنیم تا فرآیند طراحی به درستی و طبق رضایت شما پیش رود و کسب و کار شما نتیجه بخش باشد. و تجربه خوبی در ارومیه برای طراحی سایت و سئو داشته باشید.
زمانی که نسخه اولیه طراحی وب سایت نسبتا کامل شد، آدرس URL موقتی وب سایت طراحی شده به شما نشان داده می‌شود تا پیشرفت پروژه را مشاهده کنید، در صورت نیاز هم مطابق سلیقه شما تغییر داده می شود.
پس از اتمام کار طراحی سایت، تیم پشتبانی شرکت هیوا وب آموزش اصولی و صحیح کار با سایت را جهت مدیریت ارائه می دهد، تا بتوانید خودتان با سایت کار کنید. آموزش ما بر پایه اصول سئو سایت است. اگر ساکن ارومیه هستید می توانید بصورت حضوری به آدرس شرکت مراجعه کنید و کامل آموزش ببینید و اگر خارج از ارومیه هستید بصورت آنلاین به شما آموزش خواهیم داد.
پس از اتمام طراحی سایت پشتیانتان هستیم تا هم ایرادات احتمالی را رفع کنیم و هم شما را مشاوره و کمک می کنیم که به ترافیک هدفمند برسید و سریعتر رشد کنید. مطمن باشید تجربه بسیار مطلوبی از طراحی سایت در ارومیه خواهید داشت.
هیوا وب دیزاین
طراحی وب سایت
در صورتی که محصولی فیزیکی یا الکترونیکی مانند فایل را دارید و می خواهید در فضای وب به فروش برسانید لازم است وب سایت فروشگاهی را راه اندازی کنید و آن را سئو کرده تا کاربران با سایت شما آشنا شده و آن را خریداری کنند و به درآمد برسید. مهم نیست در ارومیه باشید یا تهران یا شهر کوچک مرزی! واقعا مهم نیست چون میتوانید هر کجای ایران باشید موفق شوید بشرطی که اصول فروشگاه اینترنتی را بدانید. ما هم در تیم هیوا وب ارومیه همراه شما خواهم بود و مشابه وب سایتی که اکنون به فروش 1 میلیارد در ماه رسیده است و توسط هیوا وب موفق شده است شما هم برسید.
در صورتی که شرکتی دارید و می خواهید خدمات خود را معرفی کنید و نمونه کار شرکت را نیز در سایت قرار دهید بهتر است وب سایت شرکتی یا خدماتی داشته باشید. برای مثال تیم هیوا وب طراح و مدیریت سایت باربری تهران را برعهده دارد و توانسته است این شرکت روزانه 50 تا 100 تماس داشته باشد و در کسب و کارش رونق ایجاد شود.
اگر وب سایت خبری یا وبلاگی نیاز دارید با تمام امکانات آن را طراحی و پیاده سازی می کنیم. در دنیای فعلی اصل درآمد و فروش جمع آوری مخاطبین با قدرت محتوای ارزشمند شکل میگیرید. منظور از وبلاگ همان مطالب و مقالات سایت هستند. سایت های نظیر زومیت و دیجیاتو و … فقط محتوا تولید می کنند و قدرت اول حوزه کسب و کار خودشون هستند و درآمد فوق العاده ای دارند. شما هم میتوانید در ارومیه این نوع وب سایت ها را طراحی و مدیریت کنید.
وب سایت های آموزشی می توانند درآمد خوبی داشته باشند به شرطی که استراتژی درستی را انتخاب کنند. این حوزه بسیار پر مخاطب و درآمدزا است. شرکت هیوا وب ارومیه نیز این اصول و استراتژی را کاملا تسلط دارد و میتواند مشاور و راهنمای خوبی در این مسیر باشد.
سایت های مشابه دیوار و شیپور سایت های دایرکتوری هستند و بسیار کارآمد هستند و هنوز هم اگر بصورت تخصصی در صنف خاصی بخواهید فعالیت کنید بسیار جای کار دارد. حتی در استان آذربایجان غربی نیز میتوانید این حوزه را انتخاب کنید و تخصصی در یک گرایش خاص کار کنید و نیاز مردم را برطرف کنید و درآمدزایی کنید.
چنانچه یک مرکز پزشکی و کلینیک دارید یا یک پزشک هستید که می‌خواهید خدمات خود را به افراد معرفی کنید، به صورت آنلاین نوبت‌دهی کنید و به سایر خدمات در سایت خود بپردازید. شاید باورش سخت باشد ولی پزشکان می توانند با داشتن وب سایت آموزشی بسیار بیشتر از مابقی خدماتشان درآمد کسب کنند. همین مطالب آموزشی ساده که برای پزشکان پیش و پا افتاده است برای عموم مردم بسیار بسیار ارزشمند است.
اولین قدم در طراحی سایت باید به گرافیک زیبای آن اشاره نمود. اینکه وب سایت رنگ سازمانی خودش را داشته باشد و طراحی متناسب با آن حوزه فعالیت را نیز داشته باشد. قدم بعدی بهینه بودن کدهای وب سایت است تا در نتایج گوگل شانسی برای رقابت داشته باشد. همچنین سایت باید امکانات کافی جهت مدیریت آن داشته باشد و باید واکنشگرا باشد.
وب سایت باید طراحی مناسب داشته باشد و زیبا باشد. به اصطلاح باید UI و UX خوبی داشته باشد. تا کاربران جذب شوند. این بخش مهم است و موفقیت وب سایت نیز تا حدودی وابسته به این طراحی است. برای مثال اگر دیجی کالا برای یک روز قالب و طراحی خود را به طراحی 10 سال قبل تغییر دهد مطمنا 50 درصد فروشش را از دست خواهد داد.
نکات فنی سایت زیاد و تخصصی هستند. به اصطلاح سایت باید به لحاظ تکنیکال سالم باشد و ایرادی نداشته باشد که این موضوع در سئوی سایت نیز بسیار مهم است. همچنین وب سایت باید امنیت داشته باشد که هر کسی با دانش حداقل نتواند سایت را هک کند و برای سایت مشکل ایجاد کند.
هر کارمند که به نحوی با سایت کار می کند باید مطبق نیازش به امکانات سایت دسترسی داشته باشد تا اختلالی در مدیریت سایت ایجاد نشود.
سئو یا بهینه سازی سایت مهمترین بخش ترافیک سایت است. سئو باعث می شود که شما در گوگل بخوبی دیده شوید و کاربران بیشتری به سایت شما هدایت شوند و به درآمد بیشتری برسید. خوشبختانه در شرکت هیوا وب ارومیه تیم سئو وجود دارد که بسیار حرفه ای و اصولی کار میکنند و هر کلمه کلیدی وب سایتی که نیاز باشد با رعایت استاندارد تعریف شده گوگل به صفحه اول گوگل می آورند.
بیش از 80 درصد کاربران اینترنت از گوشی موبایل هوشمند استفاده می کنند. پس وب سایت باید مطابق اندازه صفحه نمایش خود را تطبیق دهد که به اصطلاح ریسپانسیو بودن می گویند.
طراحی سایت

طراحی سایت ارزان در ارومیه

با توجه به وضعیت اقتصادی کسب و کارها و همچنین مردم، پارامتر قیمت در همه اصناف خصوصا در طراحی سایت یک پارامتر مهم تلقی می شود از طرفی خیلی از شرکت ها با دادن قیمت های نجومی سعی در آشفته کردن بازار این کار هستند و با بهانه های مختلف سعی در بالا بردن قیمت های طراحی سایت دارند. در این میان بابد مواظب بود که فریب حیله های چنین افرادی را نباید خورد و با شناخت کامل از قیمت ها و برسی های دقیق تر بهترین قیمت توام با بهترین کیفیت را انتخاب کرد.

همیشه گران ترین قیمت دلیلی به بهترین کیفیت نمی باشد و باید دقیق تر بررسی ها رو انجام داد و بهترین قیمت را از بین سایر قیمت ها انتخاب کرد البته با رعایت کیفیت بهتر . آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب بدون هیچ گونه تلاش برای افزایش بی رویه قیمت ها سعی دارد بهترین کیفیت را با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شما هموطنان گرامی قرار دهد.


طراحی رایگان سایت در ارومیه

آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب آماده طراحی رایگان سایت در ارومیه برای تمامی کسب و کارهایی می باشد که قصد همکاری در فروش یک محصول خاص را داشته باشند . تمامی تولید کنندگان محصولات یا خدمات در صورت تمایل و با رضایت طرفین می توانند نسبت به همکاری در فروش محصولات یا خدماتشان با هیوا وب وارد تفاهم نامه شده تا بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ای وب سایت و همچنین سئو و دیجیتال مارکتینگ محصولاتشان را داشته باشند.

این همکاری میتواند برد برد و به نفع طرفین باشد چرا که صاحبان محصول یا خدمات میتوانند بدون پرداخت هزینه های طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ و به صورت کاملا رایگان از آنها استفاده کرده و در مقابل در فروش آن محصول یا خدمات با هیوا وب شراکت کند.


نمونه کار طراحی سایت در ارومیه

شرکت هیوا وب با 14 سال سابقه و بیش از 1000 نمونه کار داخلی و خارجی قوی ترین نمونه کارهای طراحی سایت را دارد که بالای 30% از آنها نمونه کارهای طراحی سایت خارجی بوده و بقیه آنها هم از سراسر کشور و از استان های مختلف می باشد . هیوا وب با کشورهای همسایه از قبیل ترکیه، عراق و همچنین کشورهای اروپایی از جمله آلمان، سوئد، سویس، اتریش همکاری در زمینه های طراحی سایت داشته و توانسته نمونه کارهای زیادی را در این کشورها انجام دهد.

هیوا وب با شرکت های طراحی سایت خارجی خصوصا شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسی کشورهای همسایه در تعامل بوده و خیلی از پروژه ها را با همکاری های طرفین انجام داده است . خیلی از نمونه کارهایی که از 0 تا 100 توسط هیوا وب و در ارومیه طراحی شده اند بخاطر نوع قراردادی که بین ما منعقد شده نام کپی رایت آن شرکت ها قید شده که در تعامل با مشتریانشان دچار مشکل نشوند.

هیوا وب با حفظ تعامل با شرکت های خارجی و حتی شرکت های داخلی کشور روز به روز به برندینگ خود افزوده وهمچنین نمونه کارهای قوی و حرفه ای را در رزومه ثبت می کند . هیوا وب با داشتن تعداد زیادی از نمونه کار طراحی سایت در ارومیه سهم اعظم این بازار را ازآن خود کرده است و به صورت حرفه ای به پشتیبانی آنها می پردازد.

interview pana
نیاز به مشاوره داری؟

هر سوالی داری، کافیه تماس بگیری؟