آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

سئو سایت در ارومیه

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در ارومیه

سئو سایت در ارومیه، راهکاری برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است که با رعایت دستورالعمل‌ها و تکنیک‌هایی که در بخش فنی سایت و تولید محتوا و همچنین عملیاتی که خارج از سایت بر روی آن انجام می‌شود به افزایش آمار بازدید سایت و درنتیجه فروش سایت کمک می‌کند. شرکت هیوا وب در ارومیه توانسته است وب سایت های را به بازدید روزانه 2 تا 5 هزار بازدید در روز برساند

image

سئو سایت در ارومیه توسط هیوا وب

سئو تکنیکال
بهبود جنبه‌های فنی و تکنیکی یک وب سایت بمنظور افزایش رتبه صفحات آن در موتورهای جستجو است. شروع سایت با این مورد انجام میشود.
سئو داخلی
بهینه سازی محتوای صفحات وب و لینک سازی داخلی هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران است. این بخش مهمترین بخش سئو است.
سئو خارجی
تمام فعالیت‌هایی است که با هدف ارتقای رتبه صفحات در موتورهای جستجو، خارج از وب سایت انجام می‌گیرد.

سئو یعنی سایتت برای کاربر و گوگل خوب باشه!

سئو سایت در ارومیه را به هیوا وب بسپارید.

اگر وب سایت دارید و نتیجه نگرفته اید نگران نباشید. سایت شما اختصاصی باشد یا وردپرس به شما مشاوره می دهیم. حتی طراحی سایت در ارومیه باشد یا شرکت دیگری  خارج از ارومیه آن را طراحی کرده باشد فرقی نمی کند. تیم متخصص ما آن را سئو می کند. با سئو سایت میتوانید بازار هدفمندی را بدست آورید که بسیار پرسود است و با هزینه های تبلیغاتی گران نیز نمی توان به آن رسید.

فروش بیشتر مهم‌ترین مسئله برای هر کسب و کاری اعم از سنتی و دیجیتالی است. افزایش فروش اینترنتی نیز مانند هر کسب و کار دیگری، نیازمند دیده شدن یا اصطلاحا در چشم بودن است. برای روشن‌تر ساختن این مسئله، اجازه دهید تا آن را در قالب یک مثال بیاوریم. فرض کنید می‌خواهید یک مغازه باز کنید. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که مورد توجه قرار می‌دهید قطعا مکان و موقعیت مغازه است. هر‌چه مغازه شما در مکان‌های پر‌تردد و شلوغ‌تر شهر باشد، قطعا برایتان مطلوب‌تر است؛ چرا‌که اصطلاحا پاخور خوبی داشته و احتمال فروش و کسب سود را برایتان چند برابر می‌کند. بدیهی است که مغازه‌ای بر خیابان اصلی بسیار بیشتر از مغازه‌ای مشابه در کوچه پس کوچه، مشتری دارد.

vector

1- برای رسیدن به رتبه 1 گوگل چقدر زمان لازم است؟

بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

how long does it take to rank on google ?
قیمت خدمات سئو چقدر است؟​

قیمت خدمات سئو چقدر است؟

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود.

تضمین سئو

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه 1 گوگل دارید؟

هیچ تضمینی برای تعیین دقیق رتبه شما در بازه زمانی مشخص وجود ندارد چرا که اطلاعاتی از آپدیت های بعدی گوگل و میزان فعالیت رقبا در دست نیست. در واقع ارائه تضمین به کارفرما شانس پذیرش پروژه را افزایش میدهد ولی همانطور که خود گوگل نیز بارها اعلام کرده است این روش نوعی از کلاه برداری است.

تضمین سئو 1

نظرات مشتریان هیوا وب

man

ایرج باقرپور

شرکت مهرتندرستی
بازار طراحی سایت ایران به مجموعه ای نیاز داشت که واقعا این موضوع رو درک کرده باشه و بدونه مشتری چه چیزی لازم داره. من فکر میکنم هیوا وب به سرعت داره تو این مسیر پیش میره.
5/5
man

سامان نوربخش

راهیان خوشبختی نور
یک تیم بی نظیر ، که پر از ایده های خلاقانه و متفاوت هستند که شخصا من را در این محیط مایوس کننده طراحی سایت کشور امیدوار می کنند. همکاری با این تیم باعث خوشحالی و غرور است.
5/5
man

پویا علی وردی

سایت پزشکی برمودا
تجربه همکاری با تیم هیوا وب رضایت بخش است چون این تیم با کادر متخصص و مجربی که دارند میدونن که چطور باید یک وب سایت را حرفه ای طراحی کنند و مخاطب اصلی وب سایت را هدف قرار بدهند.
5/5