آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

سئو سایت

سئو یک استراتژی حیاتی برای بهبود رتبه‌بندی و دیده شدن وب سایت در موتورهای جستجو است. با بکارگیری تکنیک‌های سئو، می‌توان محتوا، ساختار و لینک‌های خارجی وبسایت خود را بهینه کرد. هدف اصلی سئو سایت، جذب ترافیک هدفمند، افزایش بازدیدکنندگان و رشد سرمایه‌گذاری در طولانی مدت است.

seo
seo 8

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یک روش بهینه‌سازی وبسایت است که بر روی جنبه‌های فنی و ساختاری آن تمرکز می‌کند. در سئو تکنیکال، هدف اصلی بهینه‌تر و قابل فهم‌تر کردن وبسایت برای موتورهای جستجو است، به طوری که محتوا و صفحات وبسایت به درستی فهرست‌بندی شده و به کاربران و موتورهای جستجو نشان داده می شوند و رتبه‌بندی و روند رشد آن را بهبود بخشید.

آنالیز سئو 3

سئو داخلی

سئو داخلی مجموعه‌ای از تکنیک‌های بهینه‌سازی است که درون وب سایت اعمال می‌شود و برای بهبود رتبه‌بندی و دسترسی‌پذیری آن در موتورهای جستجو بسیار کاربردی است. سئو داخلی می‌تواند بهبود قابل توجهی در جایگاه وبسایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک داشته باشد و در نتیجه، ترافیک و بازدیدکنندگان وبسایت تان را افزایش دهد.

آنالیز سئو 2

سئو خارجی

سئو خارجی بر ارتباطات و ارجاعات خارجی تمرکز می‌کند. این فرایند شامل استراتژی‌هایی مانند ساخت لینک‌های باکیفیت از وبسایت‌های دیگر، حضور در رسانه‌ها و وبلاگ‌های مرتبط، و شبکه‌سازی اجتماعی است. این قابلیت اعتبار و اعتماد وبسایت شما در نظر موتورهای جستجو و سایر وبسایت‌ها را افزایش میدهد. در نتیجه ترافیک و بازدیدکنندگان وبسایت تان افزایش می یابد.

چرا سئو سایت در فروش، تاثیر فوق العاده ای دارد؟

سئو یعنی سایت برای کاربر و گوگل خوب باشه!

فروش بیشتر مهم‌ترین مسئله برای هر کسب و کاری اعم از سنتی و دیجیتالی است. افزایش فروش اینترنتی نیز مانند هر کسب و کار دیگری، نیازمند دیده شدن یا اصطلاحا در چشم بودن است. برای روشن‌تر ساختن این مسئله، اجازه دهید تا آن را در قالب یک مثال بیاوریم. فرض کنید می‌خواهید یک مغازه باز کنید. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که مورد توجه قرار می‌دهید قطعا مکان و موقعیت مغازه است. هر‌چه مغازه شما در مکان‌های پر‌تردد و شلوغ‌تر شهر باشد، قطعا برایتان مطلوب‌تر است؛ چرا‌که اصطلاحا پاخور خوبی داشته و احتمال فروش و کسب سود را برایتان چند برابر می‌کند. بدیهی است که مغازه‌ای بر خیابان اصلی بسیار بیشتر از مغازه‌ای مشابه در کوچه پس کوچه، مشتری دارد.

اگر هنوز برای کسب و کارتان وب سایت طراحی نکرده اید می توانید از طریق لینک طراحی سایت مطالب مفید آن را مطالعه کرده و از مشاوره های رایگان هیوا وب استفاده کنید . همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با سئو سایت در ارومیه برای تمامی کسب و کارهای شهر ارومیه فرصت استثنایی بوجود آورده است.

آنالیز سئو

مراحلی که برای سئو سایت کسب و کارتان انجام می دهیم.

استراتژی سئو
SEO strategy

سئو داخلی
On page

سئو خارجی
Off page

سئو تکنیکال
Technical

interview pana
نیاز به مشاوره داری؟

هر سوالی داری، کافیه تماس بگیری؟

چرا باید کسب و کارتان را سئو کنید؟

seo 3

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

seo 2

جذب ترافیک سایت

seo 4

بالا رفتن فروش سایت

seo

سبقت از سایر رقبا

concept 2

کاهش هزینه های تبلیغات دائمی

برند

برندینگ و افزایش اعتبار کسب و کار

بک گراند

بالا رفتن رتبه و سئو محلی

concept

توسعه کسب و کار

خدمات هیوا وب برای سئو سایت کسب و کارتان

☑ مشاوره تخصصی با کارفرما و آشنایی با حوزه کسب و کار

☑ آنالیز رقبای حوزه کسب و کار

☑ تعیین و تدوین استراتژی سئو

☑ طراحی سایت یا بهبود ui/ux سایت بر اساس سند استراتژی سئو

☑ تولید محتوا برای صفحات مختلف سایت

☑ ایجاد یا بهبود لینک سازی داخلی

☑ افزایش سرعت سایت بر اساس پارامترهای استاندارد

☑ انجام لینک سازی خارجی و سئو خارجی

☑ مانیتورینگ عملکرد سایت در موتور جستجوی گوگل از طریق ابزارهای حرفه ای

☑ بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت در گوگل

آنلاین بیزنس
interview pana
نیاز به مشاوره داری؟

هر سوالی داری، کافیه تماس بگیری؟