آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

آموزش ساخت برنامه موبایل اندروید و ios در ارومیه

آموزش حرفه ای طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل سخت خاص خودش را دارد. طراحی اپ موبایل با طراحی سایت متفاوت است. در طراحی سایت پلتفرم های که سایت در آن قرار میگیرند یکسان است و با هر زبان برنامه نویسی که وب سایت طراحی شود سایت اجرا می شود. در طراحی اپ موبایل با توجه به اینکه سیستم عامل ها اندروید و موبایل هستند لازم است هم نسخه اندروید و هم نسخه ios طراحی و برنامه نویسی شود.

از زمانی که زبان فلاتر معرفی شده و این زبان خروجی اندروید و ios را به طراح می دهد کار راحتتر شده است.

در حالت کلی اپلیکیشن های موبایل برای خواندن اطلاعات لازم است به api متصل شوند. برای اینکار باید دیتابیس بر روی سرور موجود باشد و به زبان ساده یک اپ موبایل به دیتابیس وب سایت متصل می شود و اطلاعات را فراخوانی میکند.

نمونه کار فروشگاهی-سوراو

آموزش طراحی قالب اپ

آموزش کامل طراحی قالب اپلیکینش موبایل را به شما آموزش می دهیم. تا بتوانید اپ موبایل مشابه دیجی کالا و دیوار پیاده کنید.

آموزش برنامه نویسی فلاتر

اکنون فلاتر به دلیل اینکه نسخه اندروید و IOS را خروجی می دهد از پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسی تحت موبایل است. با تیم هیوا وب میتوناید بصورت حرفه ای برنامه های موبایل را طراحی و پیاده سازی کنید.

آموزش نوشتن API

به شما آموزش می دهیم که api مورد نظرتان را بنویسید و به وب سایت یا سرور متصل شوید و از دیتابیس یا بانک اطلاعاتی داده ها را فراخوانی کنید و اپ موبایل پویا باشد.

حرفه ای اپ موبایل طراحی کنید

آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS حرفه ای در ارومیه

دنیای امروز جای حرفه ای ها است. همه می توانند بعد از مدتی طراحی اپ موبایل طراحی کنند ولی برنده کسی است که حرفه ای کار می کند. پس لازم است به خوبی آموزش ببنید و در مسیر درست و پروژه محور اپلیکیشن موبایل را طراحی کنید. این مسیر ساده نیست و نیاز به زمان و وقت دارد. پس ناامید نشوید و 2 سال در این حوزه آموزش ببنید و اپلیکیشن های حرفه اندروید و آی او اس طراحی کنید. اگر حرفه ای آموزش ببنید و حرفه ای کار کنید حداقل حقوق شما 10 میلیون است و میتوانید در هر جای دنیا کار کنید و کسب درآمد کنید. و یا میتوانید برای خودتان ایده ای را پیاده کنید و برای همشه کسب و کاری داشته باشید.

آموزش طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید یا ios در ارومیه به صورت حرفه ای وجود دارد؟

بله طراحی و برنامه نویسی اپ موبایل در ارومیه توسط تیم هیوا وب انجام پذیر است. شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا با تماس تلفنی از مشاوره رایگان بهره مند شوید. اگر علاقمند هستید و برای آینده ای بهتر تلاش می کنید لازم است از همین امروز قدم بردارید. شما 2 راه بیشتر ندارید. یا اینکه سعی و خطا کنیدو در منزل از طریق اینترنت آموزش ببنید و یا اینکه از تیم حرفه ای بهره مند شوید. راه حل اول زمانبر است و شاید 2 سال زمان ببرد با کلی اشتباه و سعی خطا . ولی راه حل دوم سریعتر است زیر در کنار استادی که این مسیر را طی کرده است آموزش می بینید. کسی که پروژه های متعددی را با برنامه فلاتر نوشته است و در این حوزه حرفی برای گفتن دارد. حال تصمیم با خودتان است.

آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS حرفه ای در ارومیه

آموزش طراحی آپلیکیشن موبایل اندروید و ios سرفصل های خاص خود را دارد. اگر بصورت خصوصی خواهان آموزش برنامه نویسی هستید مبلغ بیشتری باید پرداخت کنید و اصولی تر آموزش خواهید دید. ولی اگر در قالب یک تیم و یا کلاس حضور داشته باشید هزینه کمتر خواهد بود.

 

نیاز به مشاوره داری؟

هر سوالی داری، کافیه تماس بگیری؟