آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

6 تا از بهترین ابزار های انتخاب کلمه کلیدی برای SEO

ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

فهرست مطالب

تو این مقاله می خواهیم ابزار های انتخاب کلمه کلیدی رو بهتون معرفی کنیم. تحقیقات کلمات کلیدی یکی از عناصر مهم SEO مدرن است. این که آیا شما در حال راه اندازی یک وبلاگ قدیمی هستید یا استراتژی محتوای خود را برای یک وبلاگ جدید توسعه می دهید، کلمات کلیدی با کیفیت خوب یکی از کارآمدترین روش ها برای جذب ترافیک ثابت و با کیفیت به سایت شما هستند. با آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب همراه باشید تا لیستی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را برای کمک به شما در تسخیر محتوای خود گردآوری کرده ایم.

آیا می خواهید کلمه کلیدی مناسبی را پیدا کنید که بتواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد؟ کلمات کلیدی اساس استراتژی ارگانیک شما و عامل مهم رتبه بندی برای گوگل هستند.کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که افراد برای یافتن وب سایت شما استفاده می کنند. و برای کمک به شما در کشف این کلمات کلیدی، به یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی نیاز دارید.

ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

 

1.SEMrush

SEMrush بهترین ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید. این ابزار در بین متخصصان SEO بسیار محبوب است. با SEMrush، شما فقط لیستی از واژه های جستجو را دریافت نمی کنید. در عوض، شما اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی ارگانیک و پولی دریافت می کنید که می توانید از آنها برای پیشبرد استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید.

 

2. Ahrefs

Ahrefs

 

Ahrefs چاقوی ارتش سوئیس از کلمات کلیدی ابزار تحقیق است. و مانند SEMrush، این چیزی بیش از یک نرم افزار برای یافتن جستجوهای جستجو نیست. شما می توانید از آن به عنوان یک ابزار کامل SEO برای انجام تجزیه و تحلیل رقبا، ایده های جدید کلمات کلیدی و انجام تحقیقات ارگانیک پیشرفته استفاده کنید. با استفاده از Ahrefs، می توانید عملکرد SEO وب سایت خود را ردیابی کرده و سپس آن را با سایرین در صنعت مقایسه کنید. برای شروع تحقیق در مورد کلمات کلیدی، می توانید از ویژگی Keywords Explorer استفاده کنید.

3. MonsterInsights

MonsterInsights بهترین ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی است که می توانید برای وب سایت های وردپرس استفاده کنید. به شما امکان می دهد Google Analytics را بدون کدگذاری به وردپرس اضافه کنید و سپس می توانید گزارش ها را از داشبورد وب سایت مشاهده کنید. با استفاده از افزونه، می توانید عملکرد سایت خود را ردیابی کرده، بینش های کاربردی دریافت کرده و برای توسعه تجارت خود تصمیم گیری کنید.

4. Google Keyword Planner

Google Keyword Planner یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان توسط Google است. و بخشی از Google Ads است که قبلاً به عنوان Google AdWords شناخته می شد. ممکن است در این مرحله فکر کنید، آیا Google Keyword Planner برای اجرای تبلیغات با پرداخت کلیک (PPC) یا تبلیغات آنلاین مفید نیست؟ بله، این درست است اما می تواند یک ابزار عالی برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای استراتژی ارگانیک شما باشد.

5. AnswerThePublic

AnswerThePublic یکی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی است. دقیقاً به این دلیل که وقتی می خواهید دسته ای از موضوعات محتوا و ایده های کلیدواژه جدید، به ویژه کلمات کلیدی بلند را دریافت کنید، بسیار مفید است. استفاده از این ابزار بسیار آسان است. و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کلمه کلیدی طولانی وارد کنید. این ابزار سپس پیشنهادات کلید واژه را از نظر سوالات، حروف اضافه، مقایسه ها و ترتیب حروف الفبا به شما ارائه می دهد.

6.Moz

Moz

 

Moz یک ابزار SEO همه کاره است که می توانید از آن برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید. در Keyword Explorer، می توانید عبارت اصلی جستجو را وارد کنید. و مانند بسیاری از ابزارهای دیگر لیست ما، پیشنهادات را به شما ارائه می دهد. اما یکی از زمینه هایی که Moz با بقیه متفاوت است این است که ایده های کلمه کلیدی را به شما می دهد که ممکن است در هیچ جای دیگر پیدا نکنید. همچنین CTR ارگانیک برای یک کلمه کلیدی را نشان می دهد، که مفید است زیرا می خواهید عبارات جستجو را که حداکثر کلیک را هدف قرار می دهند، هدف قرار دهید.

 

کلام آخر

در پایان شما با ابزار های انتخاب کلمه کلیدی آشنا شدید. اگر به دنبال یک ابزار SEO کامل هستید که تحقیقات کلمات کلیدی مفصل را ارائه می دهد و به شما در درک رقبای شما کمک می کند، SEMrush را توصیه می کنیم. این به شما کمک می کند کلمات کلیدی ارگانیک و پولی را برای وب سایت خود پیدا کنید. و با ویژگی های دیگر مانند قالب محتوای SEO، می توانید مقالات مبتنی بر SEO را با کلمات کلیدی مناسب بنویسید.

امیدواریم از مقاله ما در مورد بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای افزایش سرسام آور SEO خود خوشتان آمده باشد. شما با بهبود جایگاه سئو سایت می توانید در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید.

اگر به دنبال متخصصین سئو برای وب سایت خود هستید تا کسب و کار خودتون رو بدون تبلیغات و به صورت کاملا ارگانیک بالا ببرید و در صفحات اول گوگل قرار بگیرید میتونید از خدمات سئو سایت در ارومیه بهره مند شوید. در صورت نیاز به مشاوره و ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *