آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

طراحی سایت ارزان و ورود به بازار آنلاین

لطفا نا امید نباشید. ما با طراحی سایت ارزان، کسب و کار شما را وارد بازار بکر آنلاین میکنیم. الان وقتشه محصولات و خدمات خود را سریع تر، ارزان تر و بی واسطه به دست هزاران مشتری جدید برسانید.

image

امکانات طراحی سایت چند منظوره و ارزان

سئو تکنیکال

بهبود جنبه‌های فنی و تکنیکی وب سایت به منظور افزایش رتبه صفحات آن در موتورهای جستجو است. شروع سایت با این مورد انجام می شود. وظیفه عمده سئو تکنیکال به تیم فنی بر می گردد.


سئو داخلی

بهینه سازی محتوای صفحات وب و لینک سازی داخلی هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران است.  سئو سایت شما در ارومیه و دیگر شهرها توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب نتیجه بخش خواهد بود.

گرافیک سایت
با طراحی عناصر گرافیکی زیبا و حرفه ای بازدیدکنندگان و مشتریان وب سایت و سوشال خود مسحور کنید
طراحی واکنشگرا
طراحی انواع وب سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و خبری همراه با آموزش و پشتیبانی
پروفایل کاربری
دارای سیستم کاربری قوی شامل پروفایل کامل، نقش های کاربری و دسترسی های متفاوت
پرداخت آنلاین
قابلیت اضافه شدن فروشگاه آنلاین برای عرضه محصولات فیزیکی و دیجیتال و اتصال به درگاه های بانکی

چرا طراحی سایت ارزان؟

این روزها طراحی سایت یک فاکتور مهم برای ارتقای سطح محصولات یا خدمات می‌باشد و باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان شما می‌شود. واقعیت این است که امروزه بیشتر مردم برای دسترسی به اطلاعات و رفع نیازهای خود از اینترنت استفاده می‌کنند. ما در تیم هیوا وب با پکیج طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای شرایطی فراهم کرده که هر کسب و کاری را وارد این بازار بزرگ آنلاین می‌کنیم.

پکیج طراحی سایت ارزان
تفاوت پکیج طراحی سایت ارزان

تفاوت پکیج طراحی سایت ارزان با دیگر پکیج ها؟

نگران نباشید، طراحی سایت حرفه ای ارزان قیمت دست کمی از پکیج های دیگر طراحی سایت وردپرس ندارد و دارای ویژگی های بسیاری است و تنها تفاوت طراحی سایت ارزان حرفه ای با دیگر پکیج ها که باعث این قیمت پایین شده است کمتر شدن تعداد جلسات آموزشی و مدت زمان پشتیبانی از سایت است. شرکت هیوا وب بهترین سایت را با بهترین قیمت برایتان طراحی خواهد کرد .

طراحی سایت ارزان برای چه کسانی مناسب است؟

بی مقدمه میگویم این طراحی سایت ارزان برای همه مناسب است. آیا فکر می کردید روزی برسد که بتوانید نان را به صورت آنلاین بخرید؟ پس حتماً می‌شود همه‌ی کسب‌ و کار سنتی را وارد بازار کار آنلاین کنیم ولی این را بدانید که هیچ ‌وقت بازار سنتی از بین نمی ‌رود بلکه فقط سهمش در بازار کمتر می‌شود.

در یک وب سایت دیگر نیاز نیست که مشتریان با شما تماس بگیرند بلکه می‌توانند در هر کجای جهان که باشند فقط نام شما را در اینترنت جستجو کنند و به سایت شما دسترسی پیدا کنند. پس به این نتیجه می‌رسیم که هر کسب‌ و کاری که می‌خواهد به تعداد زیادی از مشتری در سطح کشور یا جهان دست پیدا کند نیاز به یک وب‌ سایت دارد

آنلاین شاپ
مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

0933443333

هر سوالی که داری کافیه تماس بگیری