آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

طراحی سایت پزشکی

سلامت در دستان شما

طراحی سایت پزشکی برای ارائه اطلاعات بهداشتی و مشاوره پزشکی

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

چرا طراحی وب سایت پزشکی ضروری است؟

با نفوذ اینترنت در کشور، امروزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات پزشکی و درمانی موردنیاز خود، قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنند. از منظر پزشکی باید بگوییم که در چند سال اخیر با طیف کمتری از بیماران سنتی روبرو هستیم؛ حتی برخی از آن‌ها از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، اقلام درمانی موردنیازشان را تهیه می‌کنند. بنابراین فعالان حوزه پزشکی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند. طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند.

امکانات طراحی سایت پزشکی

معرفی تخصص ها

بیوگرافی, رزومه و تخصص خود را کامل معرفی کنید

نوبت دهی انلاین

با تقویم فارسی و مشخص کردن ساعات و ظرفیت و افراد

مقالات و وبلاگ

دانش و تخصص خود را در قالب مقاله و وبلاگ به اشتراک بگذارید

گالری و نمونه کار

تصاویر مراحل درمان و تصاویر قبل و بعد از بیماران را منتشر کنید

معرفی در گوگل

دارای زیر ساخت و افزونه قوی سئو برای شناخته شدن در موتورهای جستجو

امنیت و به روز رسانی

دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شده یا اسپم کردن سایت

نمونه های طراحی سایت شرکتی و خدماتی

طراحی سایت پزشکی

در دنیایی که روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت است و همه ی کسب و کار های سنتی در حال وارد شدن به دنیای دیجیتال هستند چرا شما اینگونه نباشید؟ شما به عنوان پزشک می توانید تخصص و خدمات خود را از طریق وب سایت به مخاطبانتان معرفی کنید و باعث خدمت رسانی بهتر به بیماران خود شوید. همچنین قرار دادن روزمه کاری خود در سایت باعث ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان می شود. نکته ای دیگر در طراحی سایت پزشکی این است که اگر کسی در رابطه با بیماری در اینترنت کلمه ای را جستجو کند و در سایت شما مطلب خود را پیدا کند مطمنا سایت شما را به دوستان خود معرفی میکند و این کار باعث بالا رفتن بازدیدکنندگان سایت شما می شود.
آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب آماده طراحی وب سایت پزشکی شما با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت می باشد

قیمت طراحی سایت پزشکی

قیمت طراحی سایت پزشکی به طور کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان آن را به طور دقیق و کامل مشخص کرد. اما در زیر برخی از عوامل مهمی که می‌تواند بر قیمت طراحی سایت پزشکی تأثیر بگذارد را ذکر می‌کنم:

  1. اندازه و پیچیدگی سایت: اگر سایت شما از نظر تعداد صفحات، قابلیت‌ها و ویژگی‌ها پیچیده است، قیمت بالاتری در نظر گرفته می‌شود.
  2. طراحی سفارشی یا قالب استفاده شده: استفاده از قالب‌های آماده معمولاً ارزانتر است، در حالی که طراحی سفارشی برای شما هزینه‌برتر خواهد بود.
  3. نیازهای ویژه: اگر سایت پزشکی شما نیاز به قابلیت‌ها و ابزارهای خاصی دارد، مانند نوبت دهی آنلاین یا سیستم مدیریت پرونده بیماران، احتمالاً هزینه بیشتری برای توسعه آن در نظر گرفته می‌شود.
  4. طراحی ریسپانسیو: امروزه، طراحی سایت‌هایی که به درستی روی انواع دستگاه‌ها و صفحات نمایشگر قابل تنظیم باشند، ضروری است. این موضوع نیز می‌تواند به قیمت تأثیر بگذارد.

سطح تجربه و مهارت شرکت طراحی: شرکت‌های طراحی سایت با سطوح تجربه و مهارت‌های مختلف قیمت‌گذاری متفاوتی دارند. شرکت‌های با تجربه بالا ممکن است قیمت بیشتری در نظر بگیرند

قیمت طراحی سایت پزشکی
مشاوره

نیاز به مشاوره داری؟

09334433353

هر سوالی داری کافیه تماس بگیری