آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

آموزش حرفه ای طراحی وب سایت در ارومیه

طراحی سایت یکی از حوزه های برنامه نویسی است که بسیار شیرین و لذت بخش است. برای اینکه طراحی سایت را یاد بگیرید لازم است هم طراحی قالب سایت را یادبگیرید و هم یکی از زبان های برنامه نویسی، برای طراحی قالب می توانید از قالب های آماده و ساخته شده الگو بگیرید یا استفاده کنید و یا اینکه خودتون دست بکار بشید و بر اساس سلیقه و متناسب با موضوع سایت قالب را طراحی کنید. حال برای اینکه سایت پویا باشه و بخش مدیریت داشته باشه، لازم است یکی از زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرید که جهت دریافت مشاوره با تیم هیوا وب تماس بگیرید.

نمونه کار فروشگاهی-سوراو

آموزش طراحی قالب

برای آموزش طراحی سایت در ارومیه و طراحی قالب باید آموزش های لازم در خصوص طراحی را ببنید. برای شروع HTML-CSS را باید یادبگیرید. سپی با فرمی ورک بوت استرپ (bootstrap) می توانید سریعتر و راحت تر و با طراحی شیک تر آن را یاد بگیرید. همچنین یکی از فریم ورک های جاوا اسکریپ را نیز لازم است یاد بگیرید تا قالب های حرفه ای بتوانید طراحی کنید.

آموزش برنامه نویسی وب

علاوه آموزش قالب سایت بایدباید یکی از زبان های برنامه نویسی تحت وب را نیز یاد بگیرد مانند PHP-ASP.NET و همچنین برای PHP باید یکی از فریم ورک های Laravel-Yii2-Semphony-Zend و .. را یاد بگیرید. با این زبان ها می توانید وب سایت خود را پویا کنید که مدیر بتواند از بخش مدیریت سایت را مدیریت کند. هیوا وب میتواند آموزش برنامه نویسی در ارومیه را به شما آموزش دهد

آموزش طراحی سایت وردپرس

شاید وب سایت های آماده نظیر وردپرس در ظاهر بی ارزش به نظر برسند. ولی این دیدگاه صحیح نیست. برخی قالب های ورپرس بسیار حرفه ای کار شده اند. مثلا فروشگاه های اینترنتی با وردپرس حرفه ای تر و با امکانات بیشتر هستند. در همین ارومیه وب سایت های فروشگاهی با وردپرس داریم که ماهانه بالای 300 میلیون در ماه فروش دارند. آیا درآمد ماهانه 50 میلیون تا 100میلیون تومان کم است؟

آموزش طراحی و برنامه نویسی وب بصورت حرفه ای

آموزش حرفه ای طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه

دنیای امروز جای حرفه ای ها است. همه می توانند بعد از مدتی وب سایت طراحی کنند ولی برنده کسی است که حرفه ای کار می کند. طراحی سایت فقط یک مرحله از موفقیت کسب و کار است. اگر زیباترین سایت دنیا هم داشته باشید ولی در گوگل نباشد و سئو نشود به چه درد می خورد؟ پس باید سئو سایت در ارومیه یا کل کشور در طراحی قالب بخوبی رعایت شود. منظور این است که سئو نیز در حال پیشرفت است یعنی میتوانید بر اساس محدوده جغرافیای سئو محلی انجام دهید یا بر اساس مقیاس بزرگتر. بخصوص این موارد برای طراحی فروشگاه اینترنتی مهم است. اگر فروشگاه اینترنتی سئو نباشد نتیجه بخش نخواهد بود. ما در هیوا وب بصورت حرفه ای اموزش طراحی فروشگاه اینترنتی را نیز آموزش خواهیم داد تا بتوانید طراحی وب سایت فروشگاهی را بصورت حرفه ای انجام دهید.

پس طراحی سایت جدا از دیزاین و برنامه نویسی یک فاکتور مهم دیگه ای به نام بهینه سازی سایت دارد که به سئوی تکنیکال معروف است. 

اگر می خواهید همه را با هم آموزش ببنید با تیم هیوا وب مشورت کنید و مشاوره رایگان است.

آیا آموزش طراحی سایت سخت است و باید حتما ارومیه باشم؟

آموزش طراحی وب سایت سخت است ولی میتوان با شرکت در دوره متوجه توانایی های خودتان شوید. برنامه نویسی و طراحی سایت شغل شیرینی است که محدود به زمان و مکان خاصی نیست. مثلا فرض کنید شما کارمند اداره باشید مجبورید هر روز در ساعات خاصی در اداره به کار های تکراری مشغول باشید. ولی اگر برنامه نویس باشید نیازمند حضور در مکان خاصی نیستید و دوست دارید مثل خیلی برنامه نویس ها روزها بخوابید و شب ها کار کنید! برای آموزش نیاز به حضور در ارومیه دارید و در آینده میتوانید از آموزش های ویدئویی ما بهره مند شوید.

 

هزینه آموزش طراحی سایت در ارومیه

آموزش طراحی سایت سرفصل های خاص خود را دارد. اگر بصورت خصوصی خواهان آموزش برنامه نویسی هستید مبلغ بیشتری باید پرداخت کنید و اصولی تر آموزش خواهید دید. ولی اگر در قالب یک تیم و یا کلاس حضور داشته باشید هزینه کمتر خواهد بود.

طراحی سایت در ارومیه
نیاز به مشاوره داری؟

هر سوالی داری، کافیه تماس بگیری؟