آژانس دیجیتال مارکتینگ هیواوب

طراحی سایت اختصاصی

برنامه نویس یکی از راه های کسب درآمد است. برنامه نویسی از پردرآمدترین شغل های دنیاست. شما میتوانید برنامه نویس موبایل باشید یا برنامه نویس طراحی سایت. فرقی نمیکند شما اگر اصول را بدانید سوئیچ کردن بین برنامه ها راحت است. اگر به برنامه نویسی علاقمند هستید میتوانید جهت دریافت مشاوره با تیم هیوا وب تماس بگیرید.
image

طراحی سایت اختصاصی برای کسب کار شما

اغلب کسانی که به دنبال طراحی یک وب سایت اختصاصی برای کسب و کارشان هستند یا قبلا وب سایت وردپرسی داشته اند و هم اکنون با رشد و ارتقا متوجه این شده اند که با بزرگ تر شدن کسب و کارشان سیستم مدیریت محتوا وردپرس دیگر جوابگوی سریع و بهینه نیازهای آن ها نبوده لذا اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی می کنند، ویا اینکه از همان ابتدا سیستمی کاملا سفارشی می خواهند که امکانات خاصی داشته که با وردپرس قابل پیاده سازی نبوده و مجبور به طراحی اختصاصی وب سایت هستیم 

در هیوا وب طراحی سایت های اختصاصی را با چه زبان و تکنولوژی هایی انجام می دهیم :

در شرکت هیوا وب برنامه نویسان بک اند، وب سایت را با فریم ورک لاراول طراحی کرده  و در فرانت نیز از فریم ورک های جاوا اسکریپت از قبیل ویو جی اس و همچنین  از فریم ورک بوت استراپ استفاده می کنند . تیم برنامه نویسی هیوا وب سعی بر آن دارند که با رشد تکنولوژی سواد فنی خود را مدام بروز نمایی کنند تا بتوانند بهترین کیفیت را در طراحی وب سایت های اختصاصی برای شما به ارمغان بیاورند . 

طراحی سایت اختصاصی برای کسب کار شما
زمان بندی طراحی سایت

زمان بندی و هزینه بندی طراحی سایت اختصاصی

زمان و هزینه طراحی سایت اختصاصی به نوع سایت و امکاناتی که تعبیه می شود بستگی دارد . با توجه به میزان وسعت پروژه در زمان تحویل آن مشخص میگردد که چند نفر به صورت تیمی و در چه میزان زمان روی پروژه کار میکنند و از همین فرمول تعداد نفرات ضربدر زمان صرف شده می توان هزینه تمام شده پروژه را تخمین زد .

آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب با 14 سال سابقه درخشان در زمینه های طراحی سایت از قبیل طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت آگهی و مشاغل، طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت در ارومیه و همچنین  سئو سایت، سئو سایت در ارومیه،  خدمات ادمین وب سایت، ادمین پیج اینستاگرام، طراحی نرم افزار سفارشی ویژه کسب و کار شما و همچنین سایر خدمات دبجبتال مارکتبنگ و همچنین در زمینه آموزش برنامه نویسی در ارومیه، آموزش طراحی سایت در ارومیه، آموزش سئو در ارومیه، آموزش وردپرس در ارومیه آماده خدمات به هموطنان گرامی می باشد .