info@hiwaweb.com

044-32256700

09334433353

مشاوره رایگان - 09334433353

5 دلیل برای اینکه طراح سایت باید سئو را بداند.
0 (0)

5 دلیل برای اینکه طراح سایت باید سئو را بداند.

چرا طراح سایت باید سئو را بداند؟ هر وب سایت تازه تاسیس شده نیاز به یکپارچه سازی کامل پروتکل های بهینه سازی موتورهای جستجو دارد. زیرا قابل جستجو و نمایش داده شدن در موتورهای جستجو مانند گوگل باشد. با هیوا وب همراه باشید، در این مقاله قصد داریم بحث کنیم که چرا طراحان وب باید به اندازه کافی در مورد سئو در صفحه بدانند تا وب سایتی ایجاد کنند که نه تنها بازدیدکنندگان را جذب کند، بلکه در صفحات نتایج موتورهای جستجوی گوگل نیز رتبه بندی شود.

 

5 دلیل برای اینکه طراح سایت باید سئو را بداند.

 

1. رتبه های بالاتر

 

رتبه های بالاتر

 

سئوی داخلی شامل بسیاری از عناصر مانند کد وضعیت HTTP  URL ها و دوستی آنها با موتور جستجو است. جنبه های دیگر شامل افزودن صحیح برچسب ها، توضیحات و برچسب های عنوان بیشتر در پیوند جستجوی شما در SERP های Google است. همه این عناصر تفاوت زیادی در سئوی داخلی ایجاد می کنند. بنابراین، یک طراح وب که این جزئیات را می داند، باید بداند کی آنها را به ترتیب مناسب اعمال کند تا وب سایت رتبه های بالاتری در Google دریافت کند.

2. دقت جستجو بیشتر

 

دقت جستجو بیشتر

 

با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تقاضای داده ها نیز افزایش یافته است. مارک های زیادی برای یک محصول مشابه، بیش از صدها فروشگاه آنلاین و شعب متعدد از همان مارک وجود دارد. قبل از اینکه هر مشتری بالقوه در یک فروشگاه ظاهر شود، به احتمال زیاد آنها را در اینترنت جستجو می کند. آمارها به وضوح از این امر حمایت می کنند. زیرا 18 درصد خریداران بیشتر گوگل را برای جستجوی یک محصول بر آمازون ترجیح می دهند و 136 درصد از مواقع موتور جستجو بر سایر وب سایت ها برای همین منظور ترجیح داده می شود.

3. ترافیک بیشتر موبایل

 

ترافیک بیشتر موبایل

یکی از مهمترین دلایل که چرا طراح سایت باید سئو را بداند راهکار افزایش ورود به سایت است. وضعیت گزارشات ورودی نشان می دهد که ایجاد ترافیک یکی از چالش های اصلی بازاریابی است که طراحان وب سایت و بازاریابان با آن روبرو هستند. طراحان وب سایت این فرصت را دارند که معیارهای سئو را از ابتدا ادغام کرده و نه تنها وب سایت را کاربر پسندتر کنند، بلکه دستگاه ها را نیز پاسخگو سازند. طراحان می توانند از این امر به نفع خود استفاده کنند. و بر ایجاد یک وب سایت جذاب، رتبه بندی و پاسخگو تمرکز کنند.

4.اینگیجمنت بالاتر

در حال حاضر، هر برند آنلاین انعکاس میزان پیشرفت آن در رتبه بندی گوگل است. سئوی داخلی به ایجاد یک شبکه قوی از پیوندهای داخلی کمک می کند تا با ارائه اطلاعات ارزشمندتر در زمان مناسب، کاربر را در وب سایت مشغول نگه دارد. همچنین به نمایش بخش هایی از وب سایت که نیاز به توجه بیشتری دارند کمک می کند. و به ایجاد تجربه کاربری مثبت از بازدیدکنندگان کمک می کند. این به برند کمک می کند تا بر اهداف خود تمرکز کرده و استراتژی های بازاریابی متفاوتی را برای افزایش درآمد به کار گیرد.

5. سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می دهد

 

سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می دهد

هر طراح وب سایت می داند که سرعت بارگذاری نقش تعیین کننده ای در رتبه بندی آنلاین و همچنین تجربه کاربر دارد. برخی از عواملی که باعث کاهش سرعت صفحه وب می شوند. مثل تصاویر بزرگ، آدرس های اینترنتی و کد نادرست و موضوعاتی با ویجت های زیاد است. بنابراین، آگاهی از سئوی داخلی به طراح کمک می کند تا هنگام طراحی وب سایت از چنین خطاهایی جلوگیری کند. و سرعت بارگذاری آن را بسیار کارآمدتر از زمان عملکرد آن افزایش دهد. این ها دلایلی بود که چرا طراح سایت باید سئو را بداند.

 

ممنونیم از شما که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. در ضمن شرکت طراحی سایت هیوا وب برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام خدمات مختلفی شامل طراحی سایت، تولید محتوا و سایر خدمات مربوط به اینستاگرام را ارائه می دهد. اگر برای کسب کار خودتون وب سایت ندارید میتونید از طریق لینک قیمت طراحی سایت از تعرفه های طراحی سایت مطلع شوید و از مشاوره های رایگان هیوا وب استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مشاوره آنلاین